"

Toni&Guy

" araması için 88 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Toni&Guy

Profesyonel salon tecrübesini yansıtarak saç bakımı ve şekillendirme ürünleri sunan Toni&Guy, dünyanın en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyor. Toni&Guy Türkiye ürün yelpazesinde saç spreyinden kuru şampuana, saç parfümünden deniz tuzu etkili şekillendirici spreye kadar birçok alternatif yer alıyor. Dünyanın farklı yerlerinde açtığı saç tasarım salonları ile de hizmet veren marka, hem ürünleri hem de tasarımları ile saç modasına yön veriyor. 55 yılı aşkın deneyimi ile ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştirmeye devam eden marka, cesur ve moda odaklı saç stilleri ile dikkat çekiyor.

Toni&Guy Saç Yıkama ve Bakım Ürünleri

Saçları özelliklerine ve renklerine göre gruplara ayrılan Toni&Guy ürünleri, ayrıca farklı tarzlara uygun ürünler de içeriyor. Kahverengi ve sarı saçlar için özel olarak hazırlanan şampuan ve bakım kremleri, saçların parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Kahverengi ve sarı saçlara bakım yapmanın yanı sıra renk tonlarını da canlandıran saç kremi saçlara ışıltılı bir görünüm de kazandırıyor. Kuru saçların kolay şekillenmesini sağlayan şampuan ve bakım kremi, saçın ihtiyaç duyduğu bakımı yaparak nemlendiriyor. Saça yumuşak, doğal ve parlak görünüm kazandıran ürünler, saç maskesi ile etkisini artırarak elektriklenme sorunlarını da gideriyor ve pürüzsüz bir görünüme yardımcı oluyor. Yıpranmış saçların canlanması ve onarılması için geliştirilen şampuan ve bakım kremi, seri içerisindeki maske ile dipten uca saç tellerini onararak yumuşak ve parlak saçlara sahip olmayı sağlıyor. İnce telli saçların en büyük problemi olan hacimsizliğe çözüm sunan seri ise saçları ağırlaştırmadan nazikçe temizleyerek canlandırıyor.

Saç bakımı ile ilgili tüm ihtiyaçları düşünen Toni&Guy saç bakım ürünleri, yoğun işleme ve şekillendirme ürünlerine maruz kalan saçlar için ürettiği yoğun arındırıcı şampuan ile saç derisinde biriken kalıntıları ortadan kaldırarak saçı temizliyor. Toni&Guy kuru şampuan ise saçı yıkamadan biriken yağı emerek saça taze, canlı ve hacimli bir görünüm kazandırıyor. 

Toni&Guy Saç Şekillendirme Ürünleri

Saç şekillendirme konusunda uzman olan Toni&Guy markası, birçok ürün alternatifi ile tüm ihtiyaçları karşılamayı başarıyor. Markanın favori ürünlerinden biri olan deniz tuzu etkili şekillendirici sprey, hafif bir tutuş ile saçı şekillendirirken denizden yeni çıkmış gibi doğal ve dalgalı bir görünüm yaratıyor. Tutuş derecesine göre 5 çeşit ile sunulan saç spreyleri, gün boyu kalıcılığın yanı sıra saçın parlak bir görünüm kazanmasını da sağlıyor. Saç parfümü ile farklı bir ürün geliştiren Toni&Guy, hem vanilya çiçeği, misk ve sandal ağacı notaları içeren kokusu hem de ışıltılı bir görünüm vermesi ile fark yaratıyor. Yoğun ışıltı veren serumun özel olarak geliştirilen formülü, saçlarda oluşan elektriklenmeyi ve uçuşmayı engelleyerek tek bir dokunuşla saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlıyor. Erkekler için özel olarak üretilen wax çeşitleri, saç şeklini belirginleştirerek güçlü formülü ile saçı sabitliyor.

Saçlara ısı ile şekil vermeye başlamadan önce kullanılan ısıya karşı koruyucu sprey, yıpranmayı, kırılmayı ve elektriklenmeyi önlemeye yardımcı olarak, saçın yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Kuaför salonlarından alınan ilham ile geliştirilen hacim veren köpük, saç diplerini hedefleyen özel başlığı ile saçı şekillendirmeye başlamadan önce saç diplerine hacim ve hareket katıyor.

Toni&Guy Trendyol'da!

Trendyol avantaj ve kampanyaları ile satışa sunulan Toni&Guy ürünleri, hem kadınların hem de erkeklerin ihtiyaç duydukları tüm ürünleri içeren bir ürün portföyü sunuyor. Saçın ihtiyaç duyduğu bakımın yanı sıra şekillendirme konusunda da uzman olan marka, Trendyol’a özel Toni&Guy indirim ayrıcalıkları ile satışa sunuluyor. Siz de Trendyol güvencesi ile online alışverişin keyfini çıkarabilir, Toni&Guy ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.