"

Topicrem

" araması için 56 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Topicrem

Dünyaca ünlü dermokozmetik markaları arasında yer alan Topicrem, doğal içerikli cilt bakım ürünleriyle yeni doğan, bebekler, çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı ciltleri hedefliyor. Fransa’da eczacı bir babanın, atopik cilde sahip oğlunun tedavisi için ekibiyle yaptığı klinik çalışmalar sonrası elde ettiği başarılı formül Topicrem ürünlerinin temelini oluşturuyor. 1993 yılından bu yana geliştirdiği cildi zarar vermeden onaran ve koruyan ürünleriyle dünya çapında 40’tan fazla ülkede kabul gören marka tüm aile bireylerine hitap ediyor. Genç yaşlı herkes için zararlı kimyasallardan uzak güvenilir cilt bakım ürünleri giderek genişleyen ürün yelpazesiyle Topicrem kullananlar tarafından beğeni topluyor. Topicrem Türkiye piyasasında da dünya çapında olduğu gibi cilt sağlığında devrim yaratan ürünleriyle öne çıkıyor.

Topicrem Ürünlerinin Genel Özellikleri

  • Yoğun deneyler ile gerçekleştirilen çalışmalar sonucu elde edilen ürünler, her cilt tipi için nem düzeyini ideal seviyeye taşır.
  • Alkol, paraben gibi cildi tahriş edebilecek kimyasallar içermez.
  • Ürünler en narin cilt yapısı baz alınarak üretildiği için bebek ve çocuklarda güvenle kullanılabilir.
  • Cilt bakım ürün içerikleri eczacılık standartlarına göre üretilmiştir.
  • Topicrem ürünleri dermatologlar, eczacılar ve doktorlar tarafından önerilir.
  • Çevresel faktörler ya da cildin genel yapısına bağlı sebeplerle ciltte oluşan hassasiyet ve doku yıpranmalarında cildi zarar vermeden onarır.

Topicrem Nemlendirici Ürünleri

Sağlıklı bir cilt için en önemli kıstas cildin nem dengesidir. Topicrem cilt için en ideal nem dengesinin sağlanmasını hedefler. Topicrem nemlendirici ürünleri aşırı kuru, nemsiz ve atopik ciltlere, egzamaya ve kurumaya karşı geliştirilmesinin yanı sıra bebeklerin ve çocukların narin ciltlerine ve yetişkinlere özel olarak tasarlanmış olup ultra hafif formüle sahiptir. Cildin yatışmasını sağlar, onarır ve tazelenen cildi koruyarak sorunların tekrarlanmasını önlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanıldığı takdirde cildi 24 saat nemli tutmasının yanında banyo sonrası kullanımda ciltteki suyun buharlaşmasını engelleyerek cildi ihtiyaç duyduğu ideal nem oranına eriştirir. Topicrem nemlendiricileri nonkomodejenik ürünlerdir. Ciltte oluşabilecek yara, çizik, sıyrık gibi hasarlarda daha sıklıkla bebeklerde görülen pişiklerde etkilidir.

Topicrem’in Diğer Cilt Bakım Ürünleri

Ürün yelpazesini sürekli geliştiren Topicrem, yüz ve vücut güneş koruyucu, makyaj temizleyici, şampuan, peeling, cilt temizleyici ve yüz bakım ürünlerini kullanarak cildinizi tazeleyebilir, yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yaşlanma belirtileri ve sarkmalara karşı Hyaluronic asit ile desteklenen yüz bakım ürünleriyle yenilenmiş bir cilde kavuşabilirsiniz. Yüz ve vücudunuza haftalık olarak uygulayacağınız peeling sayesinde cildinizi ölü deriden arındırarak sağlıklı, canlı ve temiz bir cilde sahip olabilirsiniz. Makyajın tüm kalıntılarını cildinizden nazikçe çıkaran temizleyiciler cildiniz derinlemesine arınır. Cildinizi kurutmadan temizleyen ve sabun içermeyen cilt temizleyici ürünler akneli ciltler için yağ ve nem dengesi sağlar. Topicrem cilt bakım ürünleriyle doğru nem dengesinin yanında, erken yaşlanmanın da önüne geçebilirsiniz.

Topicrem Nasıl Kullanılır?

Topicrem ürünlerinin kullanım talimatları ürün ambalajlarında detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Her cilt ürününde olduğu gibi ilk kural etkili bir sonuç alabilmek için ürünlerin düzenli kullanılmasıdır. İkinci olarak dikkat etmeniz gereken cildinizi iyi tanımanızdır. Cildinizin nem dengesini korumak amacıyla kullanacağınız nemlendirici kremlerin cilt tipinize göre günde bir kez veya sabah akşam düzenli kullanımı önerilir. Bunun dışında aldığınız ürün için belirtilen ölçüde kullanımla, sağlıklı bir cilde kavuşmanız mümkün olacaktır.

Cilt dokunuzun yenilenmesini ve kalıcı olarak sağlıklı kalmasını sağlayan Topicrem fiyat seçenekleri, ürün özelliklerine ve Trendyol’un özel Topicrem online kampanyalarına göre çeşitlilik gösterir. Topicrem ürünlerine ihtiyacınız doğrultusunda aileniz ve kendiniz için Trendyol’un avantajlı fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.