"

Toppik

" araması için 42 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Toppik

Kadınlar kadar erkekleri de rahatsız eden bir durum olan saç ya da kaş seyrekleşmesi, Toppik ile pratik ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşıyor. Toppik sprey ile azalmış saçlar dolgunlaştırılabilirken daha gür görünmesi de sağlanıyor. Toppik ürünlerine Trendyol indirimli kampanyaları ve ayrıcalıklı ödeme avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Toppik Keratin Teknolojisi

Sadece 30 saniye gibi kısa bir sürede, seyrek görünen saçları gürleştirebilirsiniz. Organik keratin protein ile eş yapıda üretilen mikrolifli bileşik, saçların hammaddesi olan keratinden üretiliyor. Böylelikle saçınıza doğal olmayan bir müdahalede bulunmamış oluyorsunuz. Saçlar ile aynı yapıda üretilen Toppik sabitleyici sprey saça sıkıldığı anda saç telleri ile uyum göstererek bölgeyi olduğundan daha yoğun gösteriyor. Bunun yanı sıra, uygulanan Toppik sabitleyici sprey saçınızla aynı rengi alarak saçınıza karışıyor. Lifler statik elektrikle yüklü olduğu için saç telinden kolay kolay ayrılmıyor. Bu durum, sabah uygulanan spreyin akşama kadar aynı performansla devam etmesini sağlıyor.

Toppik Saç Ürünleri

Toppik keratin sprey koyu kahverengi, orta kahverengi ve açık kahverengi seçenekleri ile kahverengi saçta rahatlıkla kullanılıyor. Siyah saçlar için de Toppik keratin sprey siyah ürünü bulunuyor. Saçlardaki incelmiş alanlarda kullanılan saç spreyi, kuru saça uygulanıyor. Seyrelmiş bölgedeki saç derisini de kolaylıkla kapatan Toppik saç spreyi, saç dolgunlaştırıcı olarak da pratik şekilde kullanılıyor. Su bazlı spreylerde renk uygulanan bölgede zaman içinde renk solgunluğu ya da yoğunluk azalması gözlenmiyor. Toppik saç spreyi, tüm gün boyunca aynı yoğunlukta kullanılabiliyor. Saça püskürtme yaparken sürekli sıkma yaparak bölgeye spreyi yayma imkanınız oluyor. Toppik krem de saç derisine uygulanarak, saç derisiyle seyrek saçlar arasındaki farkı minimize ediyor. Diğer Toppik saç ürünleri ile birlikte kullanıldığında en iyi performans elde ediliyor.

Toppik Kaş Kalınlaştırıcı

Kaşlarda belirginleşen seyrekleşme sorununa Toppik kaş kalınlaştırıcı, pratik çözüm sağlıyor. En ince kaşları bile doğal bir görünüm ile kalınlaştırıyor. Kaş dolgunlaştırma fiberleri, doğal bir görünüm veriyor. Toppik kaş dolgunlaştırıcı üç parçadan oluşuyor. Çift uçlu fırçanın açılı tarafı ile kaşa Toppik sabitleyici krem sürülüyor. Yuvarlak ucu keratin liflerine batırılarak kaşlara uygulanıyor ve kaşların dolgun görünüme sahip olması sağlanıyor. Kaş sabitleyici kremde bulunan mango, shea ve kakao yağları kaş foliküllerini besliyor. Avokado ve jojoba yağları nem sağlıyor. Sabitleyici krem kaşları düzenliyor ve şekillendiriyor. Dolgunlaştırma fiberleri kaşlara yapışarak dolgun ve doğal bir görünüm sağlıyor.

Pratik Uygulama İçin Yardımcı Aksesuarlar

Toppik aplikatörleri ile uygulama yapılması daha kolay ve pratik oluyor. Toppik tarak ve aplikatör ile saçlarınızda uygulama yapacağınız bölgede Toppik ürünlerini eşit olarak yayabilirsiniz. Alın bölgesinde tam çizgi sağlayabilmek için çok tercih edilen yardımcı ürünlerden birisi olan tarak ve aplikatör ile doğal bir saç çizgisi elde edebilirsiniz. Toppik toz ürünlerinin kolaylıkla kullanılmasını sağlayan aplikatör, sprey kullanmayı tercih etmeyen kişiler için oldukça idealdir.

Toppik şampuan ürünleri de incelmiş, güçsüz saçların onarılması ve güçlenmesini sağlıyor. Konsantre keratin proteinleri saç temizliğinin yanı sıra güçlü bir beslenme imkanı tanıyor. Şampuanın içeriğinde paraben ve sülfat bulunmuyor. Ürünün doğallığı sayesinde saçlar herhangi bir zarar görmeden hacim ve dolgunluk kazanıyor. Toppik şampuan da diğer şampuanlar gibi kullanılıyor.

Toppik Sprey Fiyat ve Çeşitleri

Toppik fiyat aralığı, aynı segmentteki diğer marka ürünlerle yaklaşık aynı düzeyde bulunuyor. Toppik fiyatları hakkında yapılan yorumlarda özellikle doğallığı ve gün içindeki performansı açısından benzer ürünlere göre daha hesaplı olduğu vurgulanıyor. Trendyol uygulaması ile satın alındığında ekstra ödeme kolaylıkları ve fiyat avantajları da sağlanmış oluyor. Toppik sprey fiyat ve diğer Toppik ürünlerindeki indirimleri ve taksit seçeneklerinin yanı sıra, deneme boyu olan daha küçük boylarıyla önce ürün denenip istenirse bir sonraki satın alımda daha büyük boy ürün satın alınabiliyor. Toppik kampanya fırsatlarından faydalanmak için saç renginize uyan Toppik ürününü ve uygulama çeşitlerini inceleyebilir, seyrek saçlarınıza Toppik ile veda edebilirsiniz.