"

Toy Story Woody

" araması için 68 sonuç listeleniyor
LEGO Toy Story 4 10766 Woody
Kargo Bedava
LEGOToy Story 4 10766 Woody
449,99 TL
Sepete Git

Toy Story Woody Oyuncak Modelleri Trendyol'da!

Toy Story Woody

Çocukların renkli dünyasında birçok çizgi film kahramanına yer vardır. Küçük yaşlardan itibaren ne izledikleri, hangi çizgi film kahramanlarını örnek aldıkları çok önemlidir. Siz farkında olmasanız bile zaman içerisinde sevdikleri çizgi film kahramanlarından izler taşıyarak büyüyorlar. Toy Story çizgi filmi büyük küçük herkesin kalbini çalmayı başaran başarılı bilgisayar animasyonlu ve aynı zamanda da uzun metrajlı bir filmdir. Animasyonlu bu çizgi film özellikle çocukların ilgisini kazanmayı başarıyor. Toy Story Senaryosu, birbirinden sevimli ve yaratıcı karakterleri ile oyuncakların hayat bulmasının sağlandığı bir olay örgüsü şeklinde ilerliyor. Başkarakter Sheriff Woody’nin hareketleri diğer karakterlere oranla daha fazla olduğunda çok daha özel bir teknik kullanılarak yaratılıyor.

Toy Story sadece karakterleri, seslendirmesi ve animasyonları ile değil aynı zamanda müzikleri ile de çok büyük ilgi görüyor. Gerçek hayatta var olan oyuncakların filmi yapılmış hissiyatı ile çocukların kalbinde en yakın dostları sanki bu karakter oyuncaklar gibi hissettiriyor. Böylece karakterlerin şarkıların içine girmesine izin verilerek aslında bir müzikal bir hava yaratılıyor. Türkçe ismi Oyuncak Hikâyesi olan animasyon filmi sinema perdesi ve televizyon filmi olarak toplamda yedi farklı filmden oluşuyor. Her filminde başrol karakterlerden biri olan Sheriff Woody en sevilen karakterlerden biridir. Toy Story Sheriff Woody animasyon filmindeki hikâyede, tüm oyuncakların lideridir.

Çocukların Kahramanı Kovboy Woody

Animasyon filminden ana karakter olan Sheriff Woody’nin rolü eski kovboy bir oyuncak olmasıdır. Sahibi olan çocuk Andy’nin, en sevdiği ve küçük yaşlarından beridir birlikte uyuduğu sevimli kovboy Sheriff Woody, Andy’nin odasında yer alan tüm oyuncakların lideri olmakla birlikte aynı zamanda da onları her türlü kötülüklere karşı koruyan şerifleri ve kurulan sistemin beyni görevini görüyor. Her animasyon filminde bir kahraman olan Sheriff Woody, hiç bitmeyen iyilik dolu kalbi ve cesareti ile Toy Story animasyonlu filmini izleyen herkesin sevgisini kazanmayı başarıyor.

Woody Toy Story içinde yalnız değildir. Birçok farklı oyuncak karakter ile birlikte bir yaşamı olmasına rağmen, Sheriff Woody için çok özel denilebilecek aşık olduğu bir de Bo Beep karakteri filmde yer alıyor. Sheriff Woody’nin sevgilisi güzel Bo Beep, tüm Toy Story filmleri boyunca onun sevgilisi ve en büyük destekçisi oluyor. Elbette animasyon filmleri içerisinde, her bir filmde farklı düşmanları bulunuyor. Sheriff Woody’nin bu düşmanlarının en başında Kokmuş Pete, Lotso, Gabby Gabby geliyor.

Sheriff Woody’nin Maceraları

Toy Story Woody oyuncak kahramanı her animasyon filminde ayrı bir macera içine giriyor. İlk Toy Story animasyon filminde Sheriff Woody, Andy tarafından en sevilen oyuncak iken, doğum günü hediyesi olarak Andy’ye verilen Buzz, film hikayesi içinde Woody’nin yerini almaya başlıyor. Bu durumu kıskanan Sheriff Woody’nin, Buzz’dan kurtulma çabaları ile hikaye eğlenceli bir hal alıyor. Toy Story 2’de ise Sheriff Woody bir oyuncak toplayıcısı tarafından kaçırılıyor ve heyecanla ilerleyen sahneler eşliğinde tekrardan eve dönüşü kurgulanıyor. Sheriff Woody’yi kurtarmaya gelen Buzz ve birkaç oyuncak arkadaşı daha Toy Story 2 filminin sonuna doğru tekrardan Andy’nin evine geri dönüyor.

Toy Story 3 animasyon filminde Andy artık genç bir erkek oluyor. Üniversite yaşına gelen Andy, oyuncakları arasından Sheriff Woody’yi ayırarak diğer tüm oyuncaklarını bir poşet içerisine koyarak tavan arasına kaldırmak ister. Fakat işler karışıyor ve oyuncaklar kendilerini bir kreşte buluyorlar. Elbette Sheriff Woody oyuncak arkadaşlarını kurtarmanın bir yolunu buluyor ve kreşe ulaşmayı başarıyor.

Toy Story 4 animasyon filmine tek kullanımlık bir karakter daha dahil oluyor. Film içerisinde, oyuncak karakterlerden biri olan fakat kendisini oyuncak gibi hissetmeyen Forky isimli geri dönüşümden yapılma animasyon oyuncak, Sheriff Woody ile birlikte yeni maceralara sürükleniyor.

Toy Story’de Ünlü Geçidi

Toy Story sinema dünyasında yoğun ilgi gören animasyon filmlerinden biri halinde geliyor. Film içinde yer alan oyuncakların her birinin tek tek kendine has karakterlerinin oluşturulması ve bu karakterlerin onlara uygun sesler ile seslendirilmesi, tüm bilgisayarlı animasyon filminin geleceğini değiştiren noktalardan biri oluyor. Ünlü oyuncuların seslendirdiği oyuncak karakterler, onları seslendiren ünlü isimler ile bir bağ kurmayı da başarıyor.

Animasyon filmindeki Andy’nin en sevdiği oyuncağı olan ipli kovboy bebeği Sheriff Woody’yi Hollywood ünlü oyuncusu Tom Hanks seslendiriyor. Yıllar içinde Sheriff Woody ile arasında bir bağ oluşuyor. Bu bağ öylesine güçlüydü ki, kız torunları ile defalarca Toy Story serilerini izlemekten kendini alıkoyamıyor. Tom Hanks, Sheriff Woody karakterinin çok tutkulu olduğunu ve içgüdüsel bir davranış biçimi ile sevdiği tüm oyuncak arkadaşlarına karşı bağlılık hissettiğini söylüyor. Elbette Tom Hanks de süreç içerisinde, tıpkı Sheriff Woody’nin kendi oyuncak arkadaşlarına hissettiği gibi o da bir bağlılık hissediyor.

Diğer tüm karakterleri de birbirinden ünlü isimler seslendirerek, animasyon oyuncaklara hayat veriyor. Wallace Shawn’ın seslendirdiği Rex, Tim Allen’ın seslendirdiği Buzz oyuncak karakter ve Annie Potts’un seslendirmiş olduğu Sheriff Woody’nin sevgilisi olan Bo Beep karakterini seslendirmesi ile birlikte ana karakterler hayat buluyor.

Her Evde Bir Toy Story

Her başarılı animasyon filminde olduğu gibi Toy Story animasyon filmi de yükselişe devam ediyor. Oyuncak karakterlerinin gerçek oyuncakları çocuklar için satılmaya başlıyor. Sadece oyuncaklar ile sınırlı kalmayarak aynı zamanda birçok yan ürünleri de çıkmaya devam ediyor. Toy Story animasyon filminde yer alan tüm karakterlerin bez, plastik veya farklı hammaddelerden oyuncakları çıkmaya ve satış rekorları kırmayı sürdürüyor. Yıllar içinde, değişen dünya ile birlikte oyuncak çeşitleri hızla artıyor. Farklı kullanım alanlarına uygun ve oyuncaktan farklı amaçlar için de kullanacak olan malzemelerin, Toy Story görsellerini taşıması ile birlikte satış kanalları da değişmiş oluyor.

Ünlü animasyon filminin her yaştaki çocuğa uygun oyuncakları ve birbirinden farklı kullanım malzemelerinin arasında biblolar, tablolar, deniz malzemeleri, plaj havluları yer alıyor. Tüm bu malzemeler ile birlikte lego, konuşan oyuncak karakterler, uzaktan kumandalı oyuncakları ve hareket edebilen Toy Story Woody oyuncak çeşitlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Trendyol, her zaman olduğu gibi yine sizler için fırsatlar, indirimler ve kampanyalar ile donatılmış bir Toy Story cenneti sunuyor. En çok satanlar listesine baktığınız zaman evinize ve çocuğunuz odasına çok yakışacak bir Sheriff Woody biblosu görebilirsiniz. Eğer Toy Story hayranı bir arkadaşınıza hediye almak istiyorsanız yine Trendyol’un önerilerine göz atabilir ve Sheriff Woody figür oyuncağını alabilirsiniz.

Çocuğunuz ile Toy Story’i izledikten sonra onu daha çok heyecanlandırmanın ve mutlu etmenin bir diğer yolu da, animasyon filmini izledikten hemen sonra kendisine, tıpkı Toy Story 4’te yer alan Sheriff Woody ve arabasının bulunduğu legoyu hediye etmek olabilir. Toy Story 4’ün ne kadar eğlenceli bir animasyon filmi olduğunu kendisine her seferinde hatırlatacak bir Sheriff Woody ve RC arabasını almak için geç kalmayın. Trendyol’un indirimleri ve satın alma avantajları ile hem cebinizi hem de çocuğunuzu mutlu edin. Toy Story oyuncakları en uygun fiyatlarıyla Trendyol’da yer alıyor.