İlgili Kategoriler
Ağırlık
Fiyat
Yıkama Sayısı
Ek Özellik
Satıcı Tipi
Hacim
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Form
Ürün Değerlendirmesi
"

Toz Çamaşır Deterjanı

" araması için 1127 sonuç listeleniyor
ETİ MADEN 100% Saf Boraks 1 kg

Eti Maden100% Saf Boraks 1 kg

(60)
100% Saf Boraks 1 kg
59,99 TL
Sepete Git

Kullanışlı Toz Çamaşır Deterjanı Çeşitleri Trendyol’da!

Çamaşır yıkarken kullanılan toz deterjanlar, bir evin temel ihtiyaçlarındandır. İlk çıktığı zamandan bu yana, artan ihtiyaçlarla birlikte çeşitlenen ve gelişen toz deterjanlar kiloluk paketlerle raflarda yerini alır. Birçok markanın farklı kullanım alanları sunmasıyla her çamaşır çeşidi için özel olarak üretilen deterjanlar çamaşır tozu olarak da geçer. Çamaşırlarınıza uygun olan ürünü, kullanma talimatına uygun şekilde doğru bir yıkayabilirsiniz. Renkli ve beyazlar için toz deterjanı inatçı lekeleri çıkarmak için çamaşırlarınıza uygun sıcaklıkta suyla kullanabilirsiniz. Bebeklerinizin kıyafetlerinde tahriş etmeyen, hassas ciltlere özel üretilen bebek toz çamaşır deterjanını güvenle tercih edebilirsiniz. Trendyol üzerinden ihtiyacınıza uygun ürünleri listeleyerek gerekli araştırmayı yaptıktan sonra alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Toz Çamaşır Deterjanı Kullanım Alanları

Toz Çamaşır Deterjanı Kullanım Alanları

Gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar ile birlikte detaylanan temel ürünler arasında deterjanlar da yerini alır. Kumaşın türüne, rengine ve leke oranına göre özel olarak üretilen ürünler arasından kıyafetlerinize uygun olan deterjanı tercih etmelisiniz. Örneğin; beyazlar için toz deterjan beyaz renkteki kıyafetlerinizde maksimum beyazlık sağlamaya yarayan, sarı veya gri lekeleri gideren aktif maddeler içerir. Aynı şekilde renkliler için toz deterjan beyaz ve siyah dışında, renkleri birbirinden farklı kıyafetlerinizi yıkarken renklerinin solmaması veya yıpranmaması için özel olarak üretilir. Diğer renkleri kolayca emebilen ve birkaç yıkamadan sonra solmaya başlayan siyah renkteki çamaşırlar için siyah boyayı sabitleyen siyahlar için toz deterjanı kullanabilirsiniz. Çamaşırlarınızı yıkama tercihinize göre dilerseniz makinede yıkayabilir dilerseniz de elde yıkama için elde yıkama toz deterjan kullanarak yıkayabilirsiniz. Makine için ana yıkama gözüne yıkadığınız çamaşırın ağırlığına ve lekesine göre uygun miktarda deterjanı koyarak çalıştırabilirsiniz. Trendyol üzerinden farklı özellikte birçok ürüne kolayca ulaşarak seçiminizi yapmanız mümkündür. Dilerseniz birkaç farklı ürünü tek seferde alabilirsiniz.

Toz Deterjan Kullanımının Avantajları

Toz Deterjan Kullanımının Avantajları

Toz deterjanlar; hoş kokuları, ekonomik paketleri ve iyi köpüren yapıları ile öne çıkar. Şebeke sularının sert olduğu yerlerde daha iyi köpürme özelliği gösteren bu deterjanlar, sıcak suda soğuk suya kıyasla lekeleri daha iyi çıkarır. Toz çamaşır deterjanı içinde dolgu maddesi, dezenfekte edici maddeler ve parfüm gibi bileşenler bulunur. Toz haldeki bu temizleyicilerde farklı markaların değişik dolgu maddeleri kullandığını görmek mümkündür. Bu dolgu maddeleri ürünün formunu korumaya, suya temas ettiğinde çözünmeyi sağlamaya ve bakteri üremesini sınırlamaya yardımcı olur. Kiloluk paketlerde sunulan 10 kg toz deterjan çeşitlerini uygun fiyatları ve uzun raf ömrü sayesinde dilediğiniz sayıda alabilir, güvenle saklayabilirsiniz. Her çamaşır çeşidi için farklı ürünler kullanabilirsiniz. Trendyol’dan ürünlere kolayca ulaşarak renkliler için renkli toz deterjan kullanırken beyazlar ve siyahlar için de farklı formüllere sahip ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Toz Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Toz Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Toz çamaşır deterjanı fiyatları ürünün markasına, miktarına ve kullanım amacına göre farklılık gösterebilir. Yıkama sayısına göre kıyaslama yaparak kullandığınız sıklığa göre miktar belirleyebilirsiniz. Örneğin; toz çamaşır deterjanı 10 kg paketler genelde 60 defadan fazla yıkama yapmanızı sağlar. Sarı veya gri lekelerle baş etmek zorunda kaldığınız beyaz çamaşırlarda beyazlar için toz deterjan fiyatları leke çıkarıcı özelliğinin olmasına göre farklılık gösterir. Hassas ciltlere uyumlu, alerji yapmayan ve cildi tahriş etmeyen bebek toz deterjan çeşitleri ise ham maddesi petrol olmayan özel bileşenler kullanılarak üretilen ürünlerdir. Seçim yapmadan önce seçenekleri incelemeniz faydalı olur. Bebeklerinizin kıyafetlerini yıkarken gerekli özeni göstermenize yardımcı olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Çamaşır tozu fiyatları ürünün özelliklerine, miktarına ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Trendyol üzerinden marka, miktar, fiyat bazında arama yaparak istediğiniz ürünü bulabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.