"

TRENDYOL MAN

" araması için 2175 sonuç listeleniyor

Trendyol man

Erkek giyiminin sevilen markalarından TRENDYOL MAN ile stilinizi yansıtan ve modaya uygun birçok ürün modeline rahatlıkla erişebilirsiniz. Trendyol üzerinden saniyeler içerisinde satın alabileceğiniz TRENDYOL MAN ürünleri, yazlık ve kışlık çok sayıda çeşide yer veren geniş kreasyonuyla göz doldurur. Beden ölçülerinize uygun ürün seçeneklerinin yanı sıra aynı modelin farklı renklere sahip alternatiflerinin de bulunmasıyla beraber zevklerinize uyum sağlayan siparişler vermeniz son derece kolay bir hal alır. TRENDYOL MAN t-shirt çeşitleri, yaz mevsiminde kendinizi daha rahat hissetmeniz için değerlendirebileceğiniz çok sayıda ürün opsiyonu içerir. Renklerine ya da tasarımlarına göre seçebileceğiniz t-shirt çeşitleri aracılığıyla tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Terletmeyen ve hava aldıran kumaşlarıyla beğeni toplayan TRENDYOL MAN t-shirt ürünleri şık kesimleriyle de dikkat çeker. İsterseniz bol kesimli modellerle rahat bir giyim oluşturabileceğiniz gibi, isterseniz de daha dar kesimli ürünlerle vücut hatlarınızı öne çıkarabilirsiniz. 

Soğuklardan Korunmak İçin Sweatshirt'ler

Kalın kumaşları ve konforlu dokularıyla beğeni alan TRENDYOL MAN sweatshirt çeşitleriyle soğuk havalarda ideal bir giyime sahip olabilirsiniz. Kapüşonlu tasarımlarıyla kullanışlılıklarını artıran sweatshirt modelleri, rüzgârdan ya da yağışlardan başarılı bir şekilde korunmanız için uygundur. Esnek kumaşları sayesinde hareket kabiliyetinizi artıran swaetshirt çeşitleri, tek renkli ve sade tasarımlı modellerle şık kombinasyonlar oluşturmanız için de uygundur. Çok soğuk havalarda sweatshirt ürünlerini montunuzun içine giyerek de daha sıcak kalabilirsiniz. TRENDYOL MAN mont modelleri yalıtım sağlayan üretim teknolojileri sayesinde soğuk havayı dışarıda tutmayı başarır. Fermuarlı mont modellerine ek olarak cırt cırtlı kapanış özelliğine sahip çeşitler arasından da zevkinize seslenen bir ürünü satın alabilirsiniz. Uzunlukları da farklılık gösteren TRENDYOL MAN mont çeşitleri, belinize ya da dizinize kadar uzanan seçeneklerle bedeninizi sıcak tutar.

Modaya Uygun Ayakkabı Tasarımları

TRENDYOL MAN ayakkabı çeşitleri ile modaya uygun bir şekilde giyinerek dikkat çekebilirsiniz. Konforlu özellikleri ve ayağınızı rahat ettiren yastıklama desteği aracılığıyla beğeni toplayan ayakkabılar, sportif ya da resmi bir giyim için uygun seçenekler içerir. Kolay bağlanabilen bağcıklara sahip ayakkabılar sorunsuz bir giyim sağlar. Topuk kısmı yüksek modeller boyunuzu daha uzun gösterebilmeniz için size destek olur. Terleme sorunu yaşatmayan ayakkabıların iç tasarımı ayağınızın daha ferah hissetmesini ve terleme sonucunda kaymamasını mümkün kılar. TRENDYOL MAN ayakkabı modelleri, klasik tasarımlara ek olarak sportif çizgilere sahip dizayn özellikleri ile üretilmiş çeşitlere de yer verir. Bağcıksız ayakkabılar pratik bir giyim sağlayarak bağlama işlemi için zaman kaybetmemeniz için idealdir. 

Mevsimlere Kolayca Uyum Sağlayın

Mevsimsel farklılıklara uyum gösterebilmeniz için alt ve üst giyim konusunda bol seçenek sunan TRENDYOL MAN ürünleri ile mevsim geçişlerine kolayca ayak uydurabilirsiniz. Tişört modellerine ek olarak yaz aylarında üst giyim konusunda rahat erkek bermuda şortlarla bacaklarınızı daha rahat bir şekilde hareket ettirebilmenin keyfini yaşarsınız. Yazlık ayakkabılar arasından seçeceğiniz modellerle yaz sıcaklarına uygun bir giyim tarzı yakalayabilirsiniz. Kış mevsiminin üşüten soğuklarına karşı önlem alabilmenizi sağlayan TRENDYOL MAN modelleri arasındaki montlar, günlük hayatınızda size konfor sağlar. Açık havada soğuklardan etkilenmeden yürüyebilmeniz için ideal olan mont çeşitleriyle hem yağışlara hem de soğuk rüzgârlara karşı koruma sağlanır. Su geçirmeyen mont modelleri, üzerinize binen yükün artmasını önler ve kuru kalmanıza olanak tanır. Kalın ve ince kumaşa sahip pantolonlar da üreten marka, TRENDYOL MAN fiyatları ile de erkeklerin ekonomik beklentilerine uygun bir çeşitlilik yaratır. Kolay kırışmayan ve pamuklu yapılarıyla yumuşaklık hissi yayan pantolon çeşitleri göz alıcı kesimleriyle beğeninizi kazanır.