placeholder
"

Triko Ceket

" araması için 7031 sonuç listeleniyor

Triko Ceket Modelleri ile Tarzınızı Gösterin

Ceketler, kadınlar ve erkekler tarafından özellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilen giyim ürünleridir. Ceketler farklı modeller ve tasarımlara sahip olmaları nedeniyle herkese hitap eden ürünler olurken triko ceket seçenekleri her kullanıcının tercihleri arasında yer almaktadır. Modeller arasında çeşitlilik bulunmasına ek olarak renk seçeneklerinin de fazla olması ürünlerin farklı tarzlara sahip pek çok kişi tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır.

Triko Ceket Tasarımları

Triko Ceket Tasarımları

Triko ceket erkek modelleri klasik tasarımlarda olabildiği gibi kullanıcılar tarafından farklı ve renk seçeneklerine de sahiptir. Erkekler tarafından siyah triko ceket renk seçenekleri sıklıkla tercih edilirken gri triko ceket ve mavi triko ceket seçenekleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Kadınlar için üretilen ürünler erkeklere oranla daha fazla çeşitliliğe sahiptir. Uzun, bel hizası ve crop triko ceketler kadınların tarzlarına hitap eden ürünler olurken renk seçeneklerindeki çeşitlilik de her tarza ulaşılmasına yardımcı olmaktadır. Kadınlar tarafından beyaz triko ceket renk seçenekleri sıklıkla tercih edilirken aynı zamanda kırmızı triko ceket seçenekleri de ilgi görmektedir. Kadınlar tarafından tercih edilen triko ceket kadın modelleri farklı tarz ve modelleri ile dikkat çekerken trend parçalardan olan crop ceketler de büyük ilgi görmektedir.

Triko Ceket Modelleri

Triko Ceket Modelleri

Triko ceketler modelleri ile çeşitlilik gösterirken bu modeller arasında farklı kumaşların tercihleri ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Tasarım ve kumaşlara ek olarak renk seçeneklerinin son derece fazla olması kadınlar ve erkekler için üretilen ceketlerin herkese hitap etmesine yardımcı olmaktadır. Triko ceket modelleri arasında uzun kollu modeller dikkat çekerken kısa kollu modeller de sıklıkla tercih edilebilmektedir. Özel geceler için kullanılabilecek triko ceketler olduğu gibi günlük kullanımlara uygun ürünler de yer alabilir. Farklı uzunluklara da sahip olabilen modeller erkekler tarafından bel hizasında sıklıkla tercih edilirken kadınlar uzun modelleri de tercih edebilir. Kullanım alanlarına göre de değişiklik gösteren triko ceketler günlük, spor ve klasik tasarımları ile dikkat çekmektedir. Kısa triko ceket modelleri arasında bel hizası ve crop modeller yer almaktadır. Bel hizası triko ceketler genel olarak klasik tasarımlara sahip ürünler arasında gösterilirken crop tasarımlar daha trend parçalar olarak adlandırılmaktadır. Uzun triko ceket modelleri ise kullanılan kumaşlara göre yazlık ve kışlık olarak değişiklik göstermektedir.

Triko Ceket Fiyatları

Triko Ceket Fiyatları

Yazlık modellerde genel olarak tül ve ince triko ceket modelleri yer alırken kışlık modeller kullanıcılarının vücut sıcaklığını korumak üzere hazırlanmaktadır. Yazlık triko ceket modelleri kullanıcılar tarafından bahar aylarında tercih edilirken tül ve kolsuz olan triko modelleri kadınlar tarafından yazlık modellerde de tercih edilebilir. Renk seçeneklerindeki çeşitlilik herkese hitap eden ürünlerin ortaya çıkmasına neden olurken triko ceketlerde erkekler tek rengi tercih ederken kadınlar birden fazla renge sahip olan seçenekleri de tercih edebilir. Kırmızı-siyah, siyah-beyaz, kırmızı-beyaz, gri-siyah gibi renkler kadınlar ve erkekler tarafından en fazla tercih edilen kombinasyonlar arasında yer almaktadır. Ürünler fiyatlandırma konusunda farklı üretici ve tasarımları ile değişkenlik göstermektedir. Ürünlerde tercih edilen farklı kumaş özellikleri fiyatların değişmesine neden olurken aynı zamanda renk seçenekleri de fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Triko ceket fiyatları farklı üretici ve geniş model aralığı nedeniyle değişiklik göstermektedir. Model ve üretici farklılıklarına ek olarak üretimde tercih edilen kumaşın türü ve renk seçenekleri de fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Daha kaliteli kumaşlardan üretilen ürünler yüksek fiyatlardan alıcı bulurken standart ürünler uygun fiyatlardan alıcı bulabilir. Triko ceketler genel olarak erişilebilir fiyatlardan kadın ve erkek alıcılara sunulmaktadır. Triko ceket modellerinin farklı tarz ve modeldeki çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.