"

Ttec

" araması için 528 sonuç listeleniyor

Ttec

1995 yılında İstanbul'da kurulmuş olan Ttec, üstün teknoloji anlayışı ile uygun fiyatların birleşiminden doğan, iyi tasarlanmış, kaliteli ve yenilikçi mobil aksesuar ürünleri sunuyor. Menşei Türkiye olan marka, 1983 yılından bu yana yenilikçi vizyonuyla Türkiye'nin katma değerli teknoloji distribütörü Tesan İletişim A.Ş. çatısı altında faayetlerini sürdürüyor. 20'den fazla ülkede ve 15.000'den fazla mağazada müşterileriyle buluşan Ttec, global bir mobil aksesuar markası olarak tanınıyor. Dünya çapındaki müşterilerine; powerbank, kulaklık, sarj cihazı, kablosu ve daha pek çok aksesuar sunarak ulaşan Ttec, ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor Siz de mobil cihazınız için gerekli aksesuarlar için kalite ve tasarım üstünlüğünden doğan Ttec ürünlerine göz atabilirsiniz.

Tasarım ve Teknolojinin Kesişim Noktası: Ttec

Mobil aksesuarlar, cep telefonunuzun stilini ve işlevselliğini artırıyor. Ttec markasının seçkin mobil aksesuar koleksiyonunda uygun fiyatlara cazip ve oldukça fonksiyonel ürünler yer alıyor. Ttec, mobil aksesuarlarıyla mobil iletişim ihtiyaçlarınız için kapsamlı ve akıllı çözümler sunuyor. Ttec mobil aksesuar koleksiyonunda; kılıflar, kapaklar, güç bankaları, hoparlörler, kitler, ses adaptörleri, veri kabloları, SD kartlar, şarj cihazları, başlıklar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her türlü ihtiyaca uygun ürün yer alıyor. Ttec mobil kılıflar ve kapaklar, akıllı telefon veya tabletlere koruma sağlarken aynı zamanda farklı renk ve desen alternatifleriyle estetik görünümler de kazandırıyor. Ttec koruması altındaki cihazlarınız, her türlü darbeye ve düşme tehlikesine karşı koruma altına alınıyor. Aynı zamanda koruma kılıf ve kapakları sayesinde cihazınızın kullanıma bağlı yıpranmalarının da önüne geçilmiş olunuyor. 

Ttec Bluetooth kulaklık modelleri, hareket halindeyken dahi görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilmenize aracılık ediyor. Kıyafet yakasına ya da çanta askısına asılabilen Ttec kulaklık Bluetooth bağlantısı sayesinde en yoğun temponuzda bile üretkenliğinizi rahatlıkla artırıyor. Yalnız seyahat ederken müzik dinlemek veya ev partilerinizi canlandırmak için ise Ttec kulaklık ve hoparlörler mükemmel birer alternatif oluyor. Ayarlanabilir kafa bandı ve katlanabilir tasarımlarıyla dikkat çeken kulaküstü Ttec kulaklık modelleri, gelişmiş ses deneyimleri sunuyor. Üstün ses kalitesine sahip taşınabilir hoparlörler sayesinde evinizde parti atmosferi yaratmak oldukça kolay hale geliyor. Bluetooth veya NFC ile kolay ve hızlı eşleştirme sağlayan tüm Ttec taşınabilir hoparlörleri kolayca mobil cihaz ya da taşınabilir bilgisayarınıza bağlayarak en sevdiğiniz müziklerin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Mobil Cihazlara Güç Veren Ttec

Telefonunuzu bir şarj cihazı veya kablo yardımı ile şarj etmek her zaman mümkün olmayabiliyor. Bu soruna akıllı ve pratik çözümler geliştiren Ttec powerbank cihazlarıyla akıllı telefon veya tabletinizin sarjının gün boyu tam olmasını sağlıyor. Böylece seyahat ederken veya uzak bir alanda olduğunuzda da telefonunuzu rahatça şarj edebilirsiniz. Ayrıca, powerbank Ttec tarafından sunulan 10000 mAh. gücü ile akıllı cihazlarınızı birden fazla kez şarj edebilme gücü sunuyor. Ayrıca, tüm Ttec şarj cihazları kompakt yapıları ve tasarımları sayesinde en küçük çanta ve ceplerde dahi rahatlıkla taşınabiliyor. Ergonomik tasarım ve yüksek kaliteli materyallerin birleşiminden oluşan Ttec powerbank modelleri sayesinde her nerede olursanız olun mobil cihazlarınızı kolayca şarj edebilirsiniz. 

Telefonunuzu şarj edebilmeniz için ihtiyacınız olan araçların başında şarj cihazları ve kabloları geliyor. Ttec iPhone ve Android marka her türlü telefonunuz için sağlam ve kaliteli şarj kablosu ve cihazı sunuyor. Ttec iPhone şarj kablosu, telefonunuzu dizüstü bilgisayar veya masaüstünden şarj etmenin harika bir yolunu sunuyor. Uyumlu cihazlarla 4 kata kadar hızlı şarj sağlayan Ttec sarj aleti modelleri ise özellikle seyahatlerde mobil cihazınızdan en verimli şekilde yararlanmanızı sağlıyor. Ttec iPhone şarj aleti modellerinin yanı sıra Android ve diğer tüm mobil cihazlar için de uygun güç araçları sunuyor. Ttec mobil cihazınız aracılığı ile sizlere hayatınızı kolaylaştıracak ve daha akıllı hale getirecek çözümler yaratıyor.

Yukarı Çık