Tübitak Yayınları Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar Kolektif - Sarah Khan 97386

Satıcı : Felix Kitap
44 TL
Koleksiyona Ekle
Son 2 ürün
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (2)
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
250 TL Üzeri %10 İndirim
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Tübitak Yayınları Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar Kolektif - Sarah Khan

  • Bu kutu gözlem yeteneğinizi kullanabileceğiniz bulmaca ve oyunlarla dolu. Silinebilir tahta kalemiyle kartların üzerine yanıtlarınızı yazabilirsiniz.
  • Bu üründen en fazla 50 adet sipariş verilebilir. 50 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Yazar Sarah Khan
Şikayet Et

Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar - Sarah Khan | Tübitak Yayınları

Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar, gözlem yeteneğinin eğlenceli bir şekilde geliştirilmesi amacını taşır. Tübitak Yayınları tarafından hazırlanan bu kutu ile çocukların zihin gelişimlerine oyunlar eşliğinde katkı sağlanabilir. Ebeveynler Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar eşliğinde çocukları ile keyifli zaman geçirebilir. Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar Sarah Khan tarafından hazırlanır. Sarah Khan çocuklar için hazırladığı eğitici ve öğretici kitaplar ve bulmacalar ile tanınan Alman bir yazardır. Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar kutusu, silinebilir tahta kalemler ile kullanılmaya uygun malzemeler ile hazırlanır. Bu sayede tekrar kullanılmaya uygundur. Çocuk gelişimine eğlenceli bir şekilde katkı sağlayabilen bu ürünün, özellikleri dolayısıyla bilmece-bulmaca kategorisinde değerlendirilmesi mümkündür. Ebeveynlerin, çocuklarının zihinsel gelişimi için tercih edebilecekleri bir üründür.

Özellikler:
  • TÜBİTAK tarafından önerilmektedir.
  • Yeniden kullanılabilir formdadır.
  • 8 yaş ve üzeri için uygundur.

Resimli Bulmacalar Hangi Yaş Grubu İçindir?

Tübitak Yayınları Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar - Sarah Khan

Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar hazırlanırken 8 yaş ve üzeri çocukların ihtiyaçları ve gelişim düzeyleri göz önünde bulundurulur. Kutu içinde yer alan görseller, kartlarla oluşturulması muhtemel oyunlar ve bulmacalar 8 yaşın üzerindeki çocukların zihinsel gelişimlerine uygun seçilir. Bu nedenle kutu içerisinde kartlar 8 yaşından büyük çocukların kullanımı için tercih edilmelidir.Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar 8 yaştan küçük çocuklar tarafından ilgi çekici bulunmayabilir. Farklı yaş gruplarının gelişim düzeyleri ve ilgi alanları arasında ciddi değişiklikler söz konusudur. Bu nedenle 8 yaşından küçük çocuklar için bu kartlar tercih edilmemelidir. Edilse dahî, maksimum verimlilik ile kullanılması ihtimâl dahilinde değildir. Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar belirli bir yaşın üzerindeki çocukların kullanımına uygun olarak hazırlanır. Kartlar aracılığı ile çeşitli oyunların oluşturulmasına olanak sağlar. Ayrıca resimli bulmacalar da içerir.

Etkinlik Kartları Çocuklar İçin Eğlenceli midir?

Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar çocuklar için eğlenceli bir oyun aracıdır. 8 yaş ve üzerindeki çocukların gelişim düzeylerine uygun şekilde hazırlanır. Bu yaş grubundaki çocukların ilgisini çektiği bilinen görsellerin eşlik ettiği kartlar, keyifli bir kullanım sağlar. Bu kartlar ile ebeveynler veya öğretmenler çocuklara keyifli zamanlar ve farklı aktiviteler sunabilir. Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar ile çocuklar yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilir. Kutu içerisinde yer alan çok sayıdaki kart, çocukları uzun zaman meşgul edebilir. Bu sayede ebeveynlerin çocukları için sürekli yeni etkinlik bulma ihtiyacını da ortadan kaldırabilir.Etkinlik Kartları - Resimli Bulmacalar çocuklar için hazırlanan eğitici ve öğretici bir araçtır. Kutu içerisinde yer alan kartlar, başta gözlem yeteneği olmak üzere sebep-sonuç ilişkisi ve ince motor kabiliyetlerin kullanılması gibi çocuk gelişiminde önemli yer tutan süreçlere destek olur.

Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar Uygun Fiyatlı mıdır?

Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar uygun fiyat etiketi ile öne çıkan başarılı bir üründür. Bütçe dostudur. Ayrıca uzun süreli kullanıma uygun olması sayesinde de fiyat avantajı sağlar. Silinebilir tahta kalemleri ile uyumlu yapısı, çözülen bulmacaların daha sonra tekrarlanmasına imkân sağlar. Çoklu kullanıma izin veren bu özelliği ile özellikle eğitim kurumları için son derece hesaplı bir seçim olarak öne çıkar. Trendyol’da yer alan Etkinlik Kartları Resimli Bulmacalar Kolektif - Sarah Khan yorum ve tavsiyeleri, alışverişinizi tamamlamadan önce ürüne dair gerçek kullanıcı deneyimlerine ulaşmanıza imkân sağlar. Bu sayede hem detaylı bilgiler edinebilir hem de merak ettiğiniz soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanarak bütçenizi aşmadan istediğiniz ürünü tedarik edebilirsiniz. Üstelik tüm bunları evinizin ya da iş yerinizin konforundan hiç çıkmadan, sadece birkaç tıklama ile gerçekleştirebilirsiniz.