Çeyrek Altın kategorisinde
en çok değerlendirilen 5. ürün

Tuğrul Kuyumculuk 2 Eski Tarihli Çeyrek Altın EC00002

Satıcı : Rifat Tuğrul
3.342,02 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (1)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
3.291,33 TL

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Tuğrul Kuyumculuk 2 Eski Tarihli Çeyrek Altın

  • Altın fiyatları dünya altın borsasında yaşanan değişikliklere göre güncellenmektedir. Bu nedenle Altın siparişleriniz kesin sipariş olup herhangi bir iptal ve iadesi bulunmamaktadır.
  • Bu üründen en fazla 3 adet sipariş verilebilir. 3 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Altın Ayar 22 Ayar
Şikayet Et

Tuğrul Kuyumculuk 2 Eski Tarihli Çeyrek Altın

Yatırım aracı olarak da kullanılabilen altının sık olarak alınan, satılan ve kullanılan formu çeyrek olanıdır. Hediye takı geleneğinde de önemli bir yeri olan altın, rağbet gören bir üründür. Tuğrul Kuyumculuk 2 eski tarihli çeyrek altını hediye olarak kullanabileceğiniz gibi paranızı muhafaza etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz. Darphane tarafından basılan ve güvenli bir yatırım aracı olarak nitelendirilen bu ürüne talep oldukça fazladır. Cumhuriyet, tam, yarım, çeyrek altının farklı formları olarak karşınıza çıkar. Çeyrek formu 1,75 gram ağırlığında ve 18 mm çapında olur. Takı ve biriktirme geleneğinin bir üyesi olan çeyrek altın Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Siz de birikim amacıyla kullanılan çeyrek formu ideal bir yatırım aracı olarak veya güzel bir hediye seçeneği olarak kullanabilirsiniz.

  • Birikim aracı
  • Güzel bir hediye
  • İdeal boyut

Güvenli Yatırım Sağlayan Tuğrul Kuyumculuk Çeyrek Altın

Güvenli Yatırım Sağlayan Tuğrul Kuyumculuk Çeyrek Altın

Ekonomik olarak güvende olmak için yatırım yapmak önemlidir. Yatırım yapmanın güvenli veya güvensiz birçok farklı yolu bulunur. Türkiye’de altın sıklıkla güvenli bir yatırım aracı olarak görülür. Tuğrul Kuyumculuk eski tarihli 2 çeyrek altın alarak yatırım yapmanız mümkündür. Çeyrek altın 22 ayardır. Eski ve yeni tarihli olan ürünlerin üretim yılı dışında farkı yoktur. Yeni tarihli olanlar mevcut yıl içinde üretilen üründür. Eski tarihli ifadesi altının önceki yıllarda üretildiğini belirtmek için kullanılır. Bu nedenle eski tarihli altını da hem yatırım aracı hem de hediye olarak kullanabilirsiniz. Alacağınız altını güvenli yerde muhafaza etmeniz önemlidir. Kasada tutmanız ya da takı olarak üzerinizde muhafaza etmeniz yatırımınızı güvende tutmanızı sağlayan alternatifler arasındadır. Siz de bu ürünü sevdiklerinize alarak özel günlerde onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Dikkat Çekici Zarafetiyle Tuğrul Kuyumculuk Çeyrek Altın

Dikkat Çekici Zarafetiyle Tuğrul Kuyumculuk Çeyrek Altın

Çok uzun yıllardan beri en değerli madenlerden biri altındır. Bu madenden üretilen ürünler oldukça değerlidir. Bu maden hem takı olarak hem de farklı formlarda yatırım aracı olarak kullanılabilir. Tuğrul Kuyumculuk 2 eski tarihli çeyrek altın kullananlar mevcut mali kaynaklarını güvenli bir şekilde değerlendirir. Ürüne garantili ve sertifikalı ulaşmanız önem taşır. Yeni doğumlarda, düğünlerde ve nişanlarda çeyrek altın sıklıkla kullanılır. En çok kullanılan ideal hediye seçeneklerinden biri olan bu ürün mali kaynaklarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Tuğrul Kuyumculuk 2 eski tarihli çeyrek altın yorumlarından ürün hakkında kafanıza takılan noktaları çözmeniz mümkün olur. Siz de Tuğrul Kuyumculuk çeyrek altınları hakkındaki görüşlerinizi bu kısımda paylaşarak diğer müşterilere yardımcı olabilirsiniz. Boyut ve kullanım açısından ideal olan bu dikkat çekici Tuğrul Kuyumculuk çeyrek altına siz de ulaşabilirsiniz.

İdeal Fiyat Seçenekleriyle Tuğrul Kuyumculuk Çeyrek Altın

İdeal Fiyat Seçenekleriyle Tuğrul Kuyumculuk Çeyrek Altın

Düğünler hayatın vazgeçilmez ve eğlenceli etkinlikleri arasında yer alır. Çeyrek altın Tuğrul Kuyumculuk sıklıkla tercih edilen düğün hediyeleri arasındadır. Sevdiklerinize mutlu günlerinde bu ürün ile destek olarak onların yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Çeyrek form hediye olarak sıklıkla tercih edilir. Bunun sebebi fiyatının daha uygun olmasıdır. Bu ürünün fiyatı dünyadaki ons altın fiyatına göre kısa sürede değişiklik gösterebilir. Altın piyasası her gün güncellenen dinamik bir yapıdadır. Bu yüzden piyasaya uygun fiyat seçenekleriyle ürünlere ulaşmanız önemlidir. Piyasayı takip etmeniz ve güncellenen fiyatlar hakkında fikir sahibi olmanız size avantaj sağlayabilir. Piyasayla uyumlu olan Tuğrul Kuyumculuk 2 eski tarihli çeyrek altın fiyatlarına Trendyol üzerinden ulaşmanız mümkündür. Böylelikle bu ürünü güncel fiyatlarla edinerek siz de iyi bir yatırım yapabilir veya takı, hediye olarak kullanabilirsiniz.