"

Tül Perde

" araması için 1658 sonuç listeleniyor

Tül Perde

Perdeler ev dekorlarının en önemli parçasıdır. Her mekanın yapısına uygun tül perde çeşitleri evinizi şık ve modern gösterirler. Salon, yatak odası veya mutfak dekorlarını tamamlayan çeşitli tül perde modelleri mevcuttur. Perde tercihlerinde iki faktör ön plana çıkar. Birincisi evin içindeki özel hayatı dış dünyadan saklamak, ikincisi ise eve bakımlı ve modern bir görünüm kazandırmak. Tül perde modelleri, pamuk, ipek, sentetik gibi malzemelerden yapılabilir. Perde seçiminde kullanılan kumaşlar, mekanlara havadar bir görünüm kazandırır. Hazır perde, klasik perde ve modern perde modellerinde kullanılan kumaşlar her eve uygun bir kalitede üretilir.

Göz Alıcı Tasarımlar

Düz beyaz perdeler evinizde doğallığı yansıtır. Evinizin stilline stil katacağınız beyaz perdeleri çeşitli tonlarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Renklerin çoğu açık olduğu için evin parlaklığı her zaman korunacaktır. Hazır tül perdeler, renkli çiçek tasarım modelleri ile evlere hoş bir esinti katar. Tül perdeler çubuk, direk hatta tel üzerine takılabilir. Perde panelinin ipeksi, ışıltılı kumaşı, mekanlara uzak diyarların atmosferini katarak romantik geceler sunar. ‌Vual paneller pencereler için idealdir. Ev dekorunuza mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Yuva, çıkıntı, üst ve bant dahil olmak üzere çeşitli başlıkları mevcuttur. Vual Paneller, standart set boyutlarında hazırlanır. Bu yüzden kısa zamanda tedarik edilebilir. Evine görkemli bir hava katmak isteyenler Trendyol perde kategorisi içinden, farklı modellere göz atabilir.

Tül Perdede Boyut

Tül perde deyince akla ilk olarak Fransız tül perde modelleri gelir. Birbirinden farklı tül perde modelleri, evinize şık bir dokunuş eklemeniz için mükemmel bir katkı sağlar. Fransız tül perde modelleri arasında; zemine kadar inen pencereler, fransız tipi balkonlar, giyotin şeklindeki pencereler, geniş ve yüksek pencereler için klasik ve modern kesim tül perde çeşitlerini bulabilirsiniz. Fransız tül perdeler dışarıdan evin içini göstermemekle birlikte, gün ışığının pencerelerden akmasına izin verir. Her zaman trend olan Fransız tül perde modelleri ile evinizin pencerelerine tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Brillant tül perdeler ile mekanlara yepyeni bir dizayn sunulmaktadır. Zebra perde ve fon perde modellerinin yanı sıra stor perde modelleri ve tül perde modelleri ile evine yeni bir tarz katmak isteyenlerin beklentilerini karşılar. Brillant perde modelleri arasından evinize uyumlu tül perde seçenekleri ve renk alternatifleri ile kolayca seçim yapabilirsiniz.

Tül perde fiyatları da kullanılan renk, kumaş kalitesi ve perdenin büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Trendyol, tül perde modellerini uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunar.

Mekanların Ruhunu Yansıtan Tül Perde Seçimi

Tarzı ne olursa olsun, herkese uygun bir tül perde bulunur. Herhangi bir odanın dekoruna uyacak geniş bir yelpazedeki hazır perdeleri, şık tasarımlarla bulmak mümkün. Hazır perdeler, standart genişlik ve yüksekliğe sahip pencereleri karşılamak için çeşitli boyutlarda üretilir. Her odaya uygun renk ve stilde bulabileceğiniz perdeler ile evinizin çehresini değiştirme şansı elde edersiniz.

Salonlar modern ve klasik görünümleri ile evlerin en önemli alanlarından biridir. Salonda kullanılan mobilya, duvar rengi, aksesuar, halı, aydınlatma ve pencere yapısı, tül perde tasarım ve model seçiminde belirleyici bir etkendir. Her salonun yapısına göre perde modelleri mevcuttur.

Oturma odası, çalışma odası veya oyun odası olarak kullanılan mekanlarda, daha dinamik renk ve desenlerin hakim olduğu tül perdeler kullanılır. Bu alanlardaki etkinliklerin zevkini doya doya çıkarmak için doğru tül perde modelleri tercih edilmelidir. Yatak odalarında ise estetik ve işlevsellik bir arada olmalıdır. Odanın yapısına göre seçilen tül perde tasarımı bu doğrultuda yapılmalıdır. Klasik dekore edilmiş odalarda, dilim ve sarkıt tipi perde süslemeleri kullanılabilir.

Yukarı Çık