Tursil

Türkiye'de ilk olarak 1936 yılında piyasaya sürülen Tursil, yıllardır etkin temizlik ve kaliteyle birlikte anılıyor. Yenilikçi teknolojisi, ürün çeşitliliği ve son moda trendleri takip etmesiyle bilinen marka, kirli çamaşırlara karşı en etkili çözümlerden biri oluyor. Toz ve sıvı deterjan çeşitleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veren Tursil deterjan, suda kolaylıkla eriyerek en zorlu lekelerin bile rahatlıkla çıkmasını sağlıyor. Çamaşırların uzun süre hoş kokmasını da sağlayan Tursil deterjanlar, olmazsa olmaz temizlik malzemeleri arasındaki yerini alıyor.

Tursil Sıvı Deterjan

Tursil sıvı deterjan çeşitleri leylak ve kır çiçeklerinden oluşan esanslarıyla çamaşırlarda kalıcı bir koku elde etmeyi sağlıyor. Hem beyazlarda hem de renklilerde kullanılabilen Tursil jel deterjan, çamaşırların en etkili şekilde temizlenmesini sağlarken kumaş dokusunun korunmasına ve çamaşırların daha uzun ömürlü olmasına da yardımcı oluyor. 790 adet çamaşırı rahatlıkla yıkayabilen Tursil ile kirli çamaşır sayısının çok olması bir sorun olmaktan çıkıyor. Çok daha az kaynakla çok daha fazla çamaşırın yıkanmasını sağlayan Tursil deterjan, doğanın korunmasına da katkıda bulunuyor. Tursil sıvı deterjan, tek bir şişesiyle ekonomi yapmayı sağladığı gibi, kullanıcılarına göz alıcı bir temizlik ve ferahlık da sunuyor.

Tursil Matik

Tursil matik, Tursil'in toz deterjan kullanmayı tercih eden kullanıcılarına özel olarak üretiliyor. Tursil matik leylak bahçesi, esansıyla çamaşırlarda hoş ve kalıcı bir koku bırakırken, çamaşırlara hızlıca yapışan güçlü formül, en zorlu lekelerin düşük sıcaklıklarda bile çıkmasını sağlıyor. Tursil matik beyazlara özel formülüyle çamaşırların grileşmesini ve solmasını önlerken, renklilere özel formül ise renklerin ilk günkü gibi canlı ve parlak kalmasını sağlıyor. Tursil matik'in yenilikçi formülü çamaşırların yumuşak olmasını da sağlıyor. Çamaşırları temizlemekten çok daha fazlasını sunan Tursil matik ile ipek, yün, viskoz, saten ya da pamuklu gibi kumaşların korunması mümkün oluyor.

Tursil Çamaşır Deterjanı

Tursil sıvı ve toz çamaşır deterjanları, form ve gramaj olarak çeşitli ihtiyaçlara cevap veriyor. Tursil 7 kg leylak bahçesi ile uzun süreli kullanım mümkün oluyor. Beyazlarda çamaşır suyu etkisi yaratan ve leylak çiçeğinin eşsiz kokusunu taşıyan Tursil deterjan ile iç çamaşırı, perde, çarşaf ya da dantel gibi beyaz çamaşırlar hiç olmadığı kadar temiz ve göz alıcı oluyor. Tursil matik, çamaşırlarda solma, sararma ya da yıpranma gibi sıkıntıların da önüne geçiyor. Tüm lekelerden arınan hassas çamaşırlar, ilk günkü gibi yeni ve canlı görünümlerini muhafaza ediyor. Tursil matik kullananlar, ürünün düşük sıcaklıklarda bile geçerli olan güçlü etkisini belirtiyor. Çamaşırların ipliklerini biçimlendiren, dokusunu koruyan ve tüylenme sorununun önüne geçen Tursil deterjan, kirli çamaşırlara ayrılan vakti azaltarak zamandan tasarruf etmeyi de sağlıyor. Kullanımı son derece pratik olan Tursil deterjan, makinenin yıkama haznesine koyularak kolaylıkla kullanılıyor. Tursil 44 yıkama özelliğiyle de öne çıkıyor. Son derece bereketli olan Tursil sıvı deterjan ile tam 44 kez ideal temizliğe ulaşmak mümkün oluyor.

Tursil Deterjan Fiyatları

Tursil sıvı ve toz deterjanlar etkin temizlik sağlamalarının yanı sıra ferah kokularıyla da büyük beğeni topluyor. Birbirinden güzel kokan çiçeklerin özleriyle üretilen deterjanlar, çamaşırların uzun süre hoş kokmasını sağlıyor. Tursil ile korkutucu kirler bir yıkamada ortadan kalkıyor ve beyaz çamaşırlar ilk günkü göz alıcı renklerini korumuş oluyor. Tursil deterjanlar, sadece etkin temizleme gücü değil, ekonomik fiyat avantajıyla da öne çıkıyor. Tüketicilerle oldukça hesaplı fiyatlarla buluşan marka, yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Trendyol, Tursil deterjan çeşitlerini ayrıcalıklı fiyatlarla hijyen tutkunlarına sunuyor.

Yukarı Çık