"

Tuvalet Fırçası

" araması için 916 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tuvalet Fırçası

Tuvaletlerin daima hijyenik ve temiz kalmasını sağlayan tuvalet fırçası, banyo ve tuvaletlerin en önemli ekipmanları arasında yer alıyor. Tuvalet fırçası, özellikle kalabalık ailelerin tuvaletlerinde gün içinde defalarca kullanılıyor. Tuvalet fırçası seçimi yaparken tuvalet fırçasının hem sapının hem de ucunun zorlu kullanım koşullarına dayanıklı olması ön plana çıkıyor. Klozet fırçası ve tuvalet fırçası çeşitleri; dekoratif modellere, rengârenk tasarımlara sahip olmaları ile dikkat çekiyor. Son derece ilginç ve işlevsel tuvalet fırçası modelleri tüketicilerin ilgisini çekerken, daha sade ve şık tasarımlar da yaygın olarak kullanılıyor. Siyah, beyaz, gri, metalik, mavi, yeşil, kırmızı ve turuncu gibi renklerin yanı sıra desenli ve taşlı tuvalet fırçaları da banyolarda farklı bir hava estiriyor. 

Klozet Fırçası Modelleri 

Klozet fırçası modellerinde üstün hijyen sağlama ve kolay temizlenebilir olma özellikleri ön planda tutuluyor. Fırça ucundaki kılların dayanıklı ama yumuşak olması, klozetlerin temizliğini kolaylaştırıyor. Açık veya kapalı olarak tasarlanan klozet fırçası modellerinde fırçanın yerleştirildiği bölüm, farklı büyüklüklerde olabiliyor. Klozet fırçası modellerinde kullanılan malzemeler arasında plastik, seramik, metal ve paslanmaz çelik, ilk sıralarda geliyor. Banyo ve tuvaletlerin buharlı ve nemli ortamı göz önünde bulundurularak üretilen klozet fırçaları, dayanıklılıkları ve kullanım kolaylıkları ile dikkat çekiyor. Klozet fırçası modelleri arasında sıra dışı tasarımlar da göze çarpıyor. Fırça ucunun dışarıda durduğu asimetrik modellerin beraberinde transparan klozet fırçası modelleri de oldukça iddialı tasarımlar arasında yer alıyor. 

Tuvalet Fırçası Çeşitleri 

Banyo ve tuvaletlerin olmazsa olmazı tuvalet fırçası, rengârenk tasarımlar ile banyo ve tuvaletlerin dekorasyonunda tamamlayıcı bir rol oynuyor. Genel olarak kare, dikdörtgen, yuvarlak veya silindir olarak tasarlanan tuvalet fırçaları, farklı formlarda da tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Geometrik desenli tuvalet fırçalarının yanı sıra çiçek desenli ve şal desenli tuvalet fırçaları da yoğun talep görüyor. Kalpli, hasır görünümlü, örgü dokulu  ve kendinden desenli tuvalet fırçaları, banyo ve tuvaletlerde şık bir konsept yaratıyor. Duvara monte edilebilen askılı tuvalet fırçaları ise hem banyoları daha geniş gösteriyor hem de estetik bir görünüm sağlıyor. Tuvalet fırçaları; beyaz, siyah, gri, bej, sarı, pembe, toz pembe, mor, yeşil, lila, ekru, mürdüm, lacivert, kırmızı, turuncu, kiremit rengi, açık mavi ve fuşya renkleri ile göz kamaştırıyor. 

Tuvalet Fırçası Seti 

Şık ve estetik tasarımlara sahip tuvalet fırçası seti modelleri; farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. İşlevselliği ile ilgi uyandıran tuvalet fırçası seti; tuvalet fırçası, kâğıtlık ve stanttan oluşuyor. Hem tuvalet kâğıdını hem de tuvalet fırçasını aynı standa koymanızı sağlayan tuvalet fırçası seti, taşınabilir olması sebebiyle tercih ediliyor. Kolayca kurulup sökülebilen tuvalet fırçası seti, pratik bir şekilde temizlenebiliyor. Tuvalet fırçası seti modellerinin bazıları 1 adet tuvalet kâğıdı koyma yerine sahipken bazı modeller de 2 adet tuvalet kâğıdı koymanıza imkân sağlıyor. Plastik ve metal malzemelerden üretilen tuvalet fırçası setleri şıklığı ile göz kamaştırıyor.

Klozet fırçası veya WC fırçası olarak da bilinen tuvalet fırçası, birbirinden ilginç modeller ve uygun fiyatlar ile Trendyol'da satışa sunuluyor. Tuvalet fırçaları, tuvalet fırçası setleri ve yedek tuvalet fırçaları; avantajlı kampanyalar sayesinde banyo ve tuvaletlerdeki yerini alıyor. Trendyol'un banyo kategorisi içerisinde yer alan olan tuvalet fırçaları, tuvalet fırçası setleri her zevke ve her bütçeye hitap ediyor. Banyo dekorasyonun önemli detaylarından birisi olarak öne çıkan tuvalet fırçası modelleri, kimi zaman zarif kimi zamansa  rengârenk tasarımlar ile banyoların havasını değiştiriyor.