"

Tuvanam

" araması için 78 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Tuvanam

Tuvanam markası; ünlü modacı Tuvana Büyükçınar'ın sıra dışı elegan çizgilerle tasarladığı kıyafetlerden oluşur. Tuvanam abiye elbise modelleri çoğunluğu simli, payetli ve ışıltılı ürünlerdir. Gösterişli model ve detayları modern çizgilerle buluşturmayı başaran ender markalardan olan Tuvanam gelinlik modellerinde de özel tasarımlarıyla ön plana çıkar. Tuvanam for Trendyol ürünleriyle modacının yaratıcı tasarımları daha büyük bir kitleyle buluşmayı başardı. Tuvanam abiye elbiseler, payetli pantolonlar, püskül detaylı ürünler, simli ürünler ve benzeri seçenekler özellikle genç kadınların tarzlarında farklılık yaratır. Tuvanam giyim ürünleriyle baştan aşağı abiye tarzı yansıtabileceğiniz gibi parçaları farklı kategorilerde ürünlerle birleştirerek eklektik bir stiller de oluşturabilirsiniz.

Tuvanam Abiye Modelleri Size Kendinizi Yıldız Gibi Hissettirir

Tuvanam elbiseleri çoğunlukla düğün, davet, nişan, açılış, balo gibi organizasyonlar için tasarlanmış eşine rastlanması zor ürünlerdir. Davete katılanların yanı sıra davet sahiplerinin de tercihi olan Tuvanam elbise modelleri; püsküllü abiye, payetli elbise ve parıltılı abiye modelleriyle dikkat çeker. Ünlü isimlerin de tercih ettiği markanın, parıltılı elbise çeşitleri ve değişik renklerden oluşan sıra dışı tasarımları kadınların rüyalarını süsler. Tuvanam gelinlik modelleri şov dünyasının ünlü isimlerinin de en çok tercih ettiklerindendir. Simli gelinlik modelleri, püsküllü gelinlik çeşitleri evlilik çağına gelmiş ya da düğün hazırlığı yapan genç kızların peşinde oldukları tasarımlardır. Nikah, açılış gibi nispeten daha sade şıklıklara ihtiyacınız olduğunda kruvaze payetli elbise, kısa püsküllü abiye elbiseler, Tuvanam beyaz elbise modelleri tam ihtiyacınız olan stili size sağlayacaktır. Tuvanam payetli, fırfır detaylı, dantelli, tüllü, simli etekleri, pantolonları ve elbiseleri sneaker modelleriyle ya da parmak arası terliklere kullanabilir; kot ve deri ceketlerle tamamlayabilir, sokak modasına ayak uydurabilirsiniz.

Tuvanam Trendyol ile Genç Kızlar Şık ve Mutlu 

Trendyol x Tuvanam işbirliğiyle genç kadınlara sunulan Tuvanam elbise ve payetli pantolon gibi ürünler davet hazırlığı yapanlar için önemli bir işleve sahip. Genç kızların çok sevdiği Trendyol mezuniyet elbiseleri Tuvanam markası ile artık daha da ilgi çekici. Lise ve üniversite mezuniyetine hazırlanan kızlar ve çocuklarının mezuniyet törenine katılacak olan anneler Tuvanam tuvalet elbise, payetli elbise modelleri, püsküllü abiye modelleri ile o gecenin yıldızı olabilir. Tuvanam mavi elbise, gümüş, dore, siyah, fuşya, yeşil elbiseler ve daha bir çok renk kadınları katıldıkları organizasyonda yıldız gibi parlatır. Her ortamda iki parçalı stilleri tercih edenlerdenseniz Tuvanam payetli pantolon modellerini değişik Tuvanam üst parçalarla tamamlayarak sofistike görüntüler yaratmanız da mümkün. Tuvanam ürünleri arasında şık günlük elbiseler de yer alır. İşlemelerle, payet, boncuk ve tül gibi detaylarla hareketlendirilen günlük kumaşlar her ortamda şık olmayı seven kadınlara hitap eder. Tuvanam simli, pullu pantolon veya etek modellerini düz tişört modelleriyle kombinleyip stilettolarla tamamlayarak dinamik stillere imza atabilirsiniz. 

Tuvanam ve Tuvanam x Trenyol Fiyatları

Tuvanam elbise fiyatları ürünlerin sezonuna, tasarımlarına, kumaşlarına ve kullanılan detaylara göre değişkenlik gösterir. Tuvanam gelinlik fiyat aralıkları da aynı şekilde ürünlerin dizaynlarına, taş, payet ve aksesuar özelliklerine, kullanılan kumaşlara göre farklı aralıklardadır. Tuvanam abiye fiyatları de kıyafetlerin benzer detaylarına göre ve sezonuna göre farklılaşır. Tuvanam for Trendyol fiyatları ulaşılabilir ücret aralıklarıyla kadınlara sunulur. Trendyol ve Tuvanam işbirliği sonucu kadınlar takip ettikleri dizi yıldızlarıyla benzer kıyafetlere avantajlı koşullarla sahip olmanın keyfini sürer. Tuvanam giyim ürünlerinden gardırobunuza ekleyeceğiniz parçalar size uzun süreli kullanım olanağı sağlar. 

Tuvanam online satış ve Tuvanam for Trendyol ürünlerine en uygun fiyatlarla Trendyol aracılığıyla ulaşabilir, elit ve parıltılı bir dünyanın kapısını aralayabilirsiniz.