"

Tüy Toplayıcı

" araması için 22 sonuç listeleniyor

Tüy Toplayıcı

Hangi ortamda olursa olsun, etrafta uçuşan tüyler daima sağlıksız bir görüntü oluşturuyor ve insanlar için rahatsız edici oluyor. Hele ki ev ortamında çeşitli sebeplerden ötürü maruz kalınan tüyler, günlük hayatı olumsuz etkileyen ve görüntü kirliliği yaratan sağlıksız bir unsura dönüşüyor. Halılarda, koltuklarda, televizyon battaniyelerinde olmak üzere en çok da kıyafetlerde görülen tüyler; daha çok kedi, köpek beslenmesinden ya da kıyafetler üzerine giyilen şal gibi aksesuarların tüy dökme özelliğinden kaynaklanıyor. Bunların yanında özellikle kadınların dökülen saçlarının kıyafetler üzerine yapışması da en sık karşılaşılan durum oluyor. Etrafınızı saran bu tüyler tüy toplayıcı rulo ile kolaylıkla temizlenebiliyor, çok kısa sürede pratik bir şekilde kıyafetleriniz ya da diğer eşyalarınız pürüzsüz ve tozsuz bir hale geliyor.

Yenilenebilir Yapışkan Rulosuyla Pratik Tüy Toplayıcı Rulo

Tüy toplayıcı rulo ürünleri, artık pek çok evin öncelikli ev temizlik gereçleri arasında bulunuyor. Etkili bir temizlik için yerler ve camlar silinip katı eşyalar üzerindeki tozlar alındıktan sonra sıra yumuşak eşyalar üzerinde biriken, gözle görünmesi bazen kolay bazen zor olan toz ve tüyleri arındırmaya geliyor. Oldukça pratik olan ve zamandan kazandıran tüy toplayıcı rulo ürünler de bu aşamada en büyük yardımcı oluyor. Tüy toplayıcı rulo ürünler, kendinden yapışkanlı bir dokuya sahip olup saç, tüy, ufak parçacıklar, hayvan tüyü gibi tozları kıyafetlerden, koltuklardan ve diğer tüm yüzeylerden pratik bir şekilde arındırıyor. Tüy toplayıcı ruloyu yüzey üzerinde ileri geri hareket ettirmeniz bunun için yeterli oluyor. Tüy toplayıcı rulo ürünler, kirlendiğinde kolayca değiştirilebilen yapışkanlı yedek rulolarla satışa sunuluyor ve hem karlı hem de pratik bir kullanım sunuyor. En çok tercih edilen tüy toplayıcı rulo markaları arasında Parex ve Scotch Brite yer alıyor. Üstün 3M yapışkan teknolojiye sahip olan ve kullanırken kumaşa zarar vermeyen tüy toplayıcı rulolar, yanlarında yedek rulolarıyla satışa sunuluyor. Farklı markaların tüy toplayıcı rulo ürünlerini, Trendyol’un tüy toplayıcı kategorisinden tek bir tıkla inceleyebilirsiniz.

Kedi Köpek Tüy Toplayıcı Rulo ile Evcil Hayvanınız Özgür Dolaşsın

Tüy toplayıcı rulo en çok kedi ve köpek gibi tüy dökmeye müsait evcil hayvan besleyen insanlar tarafından tercih ediliyor ve neredeyse her gün kullanılıyor. Beslenen kedi ve köpeğin ev içinde dolaşması, koltukların üzerine çıkması engellenemediği gibi, onu severken kıyafetlerinizle temas etmemesi de elbette imkansız oluyor. Beslediğiniz hayvanların, içiniz rahat bir şekilde evinizde özgürce dolaşabilmesi ve onları uzaktan değil, rahatça yakından sevebilmeniz kedi köpek tüy toplayıcı rulo ile çok daha imkanlı hale geliyor. Kedi köpek tüy toplayıcı rulolarla evcil hayvanınızı siz işe giderken dahi rahatlıkla sevebiliyorsunuz. Çünkü üzeriniz tüy olsa bile tüy toplayıcı rulo ile yapacağınız birkaç hareket bu tüyleri anında söküp atıyor. Önemli bir toplantınız olsa dahi güne hem evcil hayvanınızla yakından bağ kurarak çok daha pozitif başlıyorsunuz hem de iş yerinizde ne kendinize ne de iş arkadaşlarınıza görüntü kirliliği yaratıyorsunuz.

Kedi köpek tüy toplayıcı rulolar, kıyafetleriniz dışında özellikle koltuklarda ve halılarda biriken kedi köpek tüyleri için de en etkili çözüm oluyor. Kedi köpek ve halı tüy toplayıcı ürünün sağlam yapışkanlı rulosu, bu yüzeylerde de son derece etkili çalışıyor, koltuk ve halılarda birikmiş olan tüy topaklarını kolayca kendine çekebiliyor. Eğer evinizde küçük çocuk ya da bebek varsa bu tüylerin etraftan arındırılması ayrıca önem taşıyor. Halı tüy toplayıcı rulo, tüylerin ağzınızdan içeri girmemesi için önlem alıyor, daha sağlıklı bir yaşam alanı oluşturuyor. Böylece hem sizin ev içindeki huzurunuz hem de evinize gelen, kedi köpek tüyüne alerjisi olan misafirleriniz için halı tüy toplayıcı rulolar hijyenik ve sağlıklı bir ortamın oluşmasına izin veriyor.

Elbise Tüy Toplayıcı Rulo ile Siyah Giymekten Korkmayın

Elbise tüy toplayıcı rulo ürünlerin en sık kullanıldığı bir diğer yer de özel gün ve davetlerde giyilecek koyu renkli elbiseler oluyor. Özellikle de siyah elbiseler üzerinde kendini fazlasıyla belli eden tüyler, elbisenin tüm asaletinin üzerine bir çizik atıyor. Bu çiziği ortadan kaldırmak ise elbise tüy toplayıcı rulolara düşüyor. Sadece birkaç basit ileri geri hamlesiyle koyu renkli elbiseleriniz üzerindeki tüm tozlar ve tüyler yok oluyor ve elbiseniz gerçek rengini ve şıklığını göstermeye başlıyor. Aynı şekilde koyu renkli pantolonlar da kıyafet tüy toplayıcı ruloların en ihtiyaç duyulduğu yerlerden oluyor. Özellikle zeminde, bir halı üzerine oturulması gereken durumlarda tüm tüyleri doğrudan kendisine yapıştıran pantolonlar, muhakkak tüy toplayıcı rulo ile temizleme işleminden geçmek zorunda kalıyor. Kıyafet tüy toplayıcı ürünler, bu noktada imdada yetişiyor ve pratik bir şekilde yapışan tüm toz ve tüyleri def ediyor.

Bunların yanında kullanıldıkça üzerinde topak tüyler biriktiren kazak ve paltolar da elbise yün toplayıcı ruloların en ihtiyaç duyulduğu kıyafetlerden oluyor. Giyilmeye başlandıktan belli bir süre sonra sürtünmeler sonucunda yüzeyi pürüzlü hale gelen ve dairesel topaklar oluşturan kalın kumaşlı kıyafetler, kış aylarındaki kıyafet tüy toplayıcı ruloların kullanılma sıklığını artırıyor. Tüy toplayıcı ruloların işleminden geçen palto ya da kazaklar adeta yenileniyor, pürüzsüzleşiyor ve alındığı günkü gibi yeni oluyor.

İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun tüy toplayıcı ruloları Trendyol temizlik gereçleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Yukarı Çık