TÜZDER Yayınları Break Time - Ilkokul - Kolektif 0
TÜZDER Yayınları Break Time - Ilkokul - Kolektif

TÜZDER Yayınları
Break Time - Ilkokul - Kolektif 534645

4.9Ortalama Puan
5
40
4
6
3
0
2
0
1
0
18,70 TL14,96 TL
Sepette %10 İndirim
13,46 TL
Satıcı:
9.6
Satıcı Puanı
9.6 /10
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Tahmini Teslimat Tarihi: 21 - 26 Ekim
470 kişinin favorisi
Ürün Bilgileri
Tüm Özellikleri Gör
  • 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın
  • Bu ürün Zet Zeka tarafından gönderilecektir.
  • çocuğunuzun gelişimi için hazırlanan Tatil Kitabı, Tzder Egitim Metodu (Tem) yöntemine göre hazırlanmıştır. Tem'de esas olan bir anlayış var ki, o da çocuğun kçk adımlarla yrdğdr. Bu metotla hazırlanan kitaplarda, çocuğunuzun becerilerinin en st noktaya taşınması hedeflenir. Kitaplardaki kelimelerin ifade ve hayal gcn geliştirdiği gibi, TEM ile hazırlanan kitaplarda da görsellerin adetleri ve şekilleri ile hafızayı geliştirmeye yönelik bir sistem geliştirilmiştir. Tzder tarafından hazırlanan Tatil Kitapları Seti
  • uluslararası standartlarda, çoklu dil seçeneğiyle hazırlanmıştır. 21. Yzyıl Becerilerini geliştirici nitelikte etkinliklerden oluşan kitaplar, PISA ve TIMSS gibi uluslararası değerlendirme ölçeklerine uygun şekilde hazırlanmıştır. :Uluslararası Eğitimde İnovasyon Merkezi” (ICIE) tarafından onaylanmış olan bu kitaplar, 7, 8, 9+ yas seviyesinde, 9 farklı gelişim kademesi dşnlerek tasarlanmıştır. Kitap içerisinde bölmlere ayrılmış olan her bir konu, Tzder Yayınları, IQ, Dikkat ve Yetenek Geliştiren Kitaplar Serisi içerisinde yer alan bir kitabı temsil etmektedir. çocuğunuzun, Tem uygulamasında yksek kazanımın elde edilmesi için bu kitabın daha kapsamlı devamı olan IQ, Dikkat ve Yetenek Geliştiren Kitaplar Serisindeki kitapların tamamını kullanmasını tavsiye ediyoruz. Uluslararası zeka testleri, değerlendirme ölçekleri ve envanterlere göre genel ve özel başlıklarda değerlendirmeleri yapılan kazanımlar, beceri ve yetenekler, uzman psikologların analizlerine göre belirlenerek kitaptaki dağılımları yapılmıştır. Tatiller çocuklar için dinlenme, akademik çalışmalara ara verme vakti gibi görlebilir. Aksine, çocuğa bolca ödevlerin verildiği, eksik kısımların tamamlanmaya çalışıldığı bir zaman olarak da değerlendirilebilir. Ancak bu srecin kendi içerisinde ayrı bir psikolojik dönem olduğu ve doğru koordine edildiğinde çocuga avantaj sağlayacağı unutulmamalıdır. Tatil kitabı, sadece çocuğunuzun hoşça vakit geçirdiği, etkinlikler yaptığı bir çalışma değildir. Bu kitaptaki etkinlikler, duygusal ve zihinsel olarak çocuğunuzu zinde tutar, gelişimini devam ettirir. Etkinliklerin, çocukların duygusal ve zihinsel sreçlerini geliştirdiği gibi, öz yeterlilik ve kendine gveni de destekleyici boyutu vardır. Tatil dönemlerinde, çocuğunuza bu etkinlikleri gn aşırı olarak ve mmkn olduğunca sabit zaman dilimini kullanarak uygulatabilirsiniz. çocuğunuzun, kitaptaki farklı konu başlıklarını bitirdikçe diğerine geçmesi, tatil gnne yayılacak şekilde uygulamasını sağlayın. Tatil kitabındaki etkinlikleri, zeka oyunları, robotik setler veya benzeri etkinlikler ile desteklemenizde fayda olacaktır. Geleceğimiz için uslu çocuklar...
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Ürünün Satıcısı

Satıcı Sayfasını Gör

Zet Zeka
9.6
Satıcıya soru sormak için lütfen

Ürünün Diğer Satıcıları

Daha Fazla Satıcı Göster

Ürün Değerlendirmeleri

4.9
4.9Ortalama Puan
5
40
4
6
3
0
2
0
1
0
46 Değerlendirme
27 Yorum
Ara tatıllerde çocukları sıkmadan oyalayıp aynı zamanda zeka gelişimini destekleyen yardımcı kitaplardan. Güzel ama bazıları zorlayıcı
G** Y** | 28 Ağustos 2020
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen
Bu fiyata cok guZel bir kitap..
M** H** | 28 Ağustos 2020
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen
Faydalı bir kitap, hızlı kargo teşekkürler trendyol
İ** B** | 28 Ağustos 2020
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Açıklaması

Çocuğunuzun gelişimi için hazırlanan Tatil Kitabı, Tüzder Egitim Metodu (Tem) yöntemine göre hazırlanmıştır. Tem'de esas olan bir anlayış var ki, o da çocuğun küçük adımlarla yürüdüğüdür. Bu metotla hazırlanan kitaplarda, çocuğunuzun becerilerinin en üst noktaya taşınması hedeflenir. Kitaplardaki kelimelerin ifade ve hayal gücünü geliştirdiği gibi, TEM ile hazırlanan kitaplarda da görsellerin adetleri ve şekilleri ile hafızayı geliştirmeye yönelik bir sistem geliştirilmiştir.

Tüzder tarafından hazırlanan Tatil Kitapları Seti; uluslararası standartlarda, çoklu dil seçeneğiyle hazırlanmıştır. 21. Yüzyıl Becerileri’ni geliştirici nitelikte etkinliklerden oluşan kitaplar, PISA ve TIMSS gibi uluslararası değerlendirme ölçeklerine uygun şekilde hazırlanmıştır.

“Uluslararası Eğitimde İnovasyon Merkezi” (ICIE) tarafından onaylanmış olan bu kitaplar, 7, 8, 9+ yas seviyesinde, 9 farklı gelişim kademesi düşünülerek tasarlanmıştır. Kitap içerisinde bölümlere ayrılmış olan her bir konu, Tüzder Yayınları, IQ, Dikkat ve Yetenek Geliştiren Kitaplar Serisi içerisinde yer alan bir kitabı temsil etmektedir.

Çocuğunuzun, Tem uygulamasında yüksek kazanımın elde edilmesi için bu kitabın daha kapsamlı devamı olan IQ, Dikkat ve Yetenek Geliştiren Kitaplar Serisindeki kitapların tamamını kullanmasını tavsiye ediyoruz.

Uluslararası zekâ testleri, değerlendirme ölçekleri ve envanterlere göre genel ve özel başlıklarda değerlendirmeleri yapılan kazanımlar, beceri ve yetenekler, uzman psikologların analizlerine göre belirlenerek kitaptaki dağılımları yapılmıştır.

Tatiller çocuklar için dinlenme, akademik çalışmalara ara verme vakti gibi görülebilir. Aksine, çocuğa bolca ödevlerin verildiği, eksik kısımların tamamlanmaya çalışıldığı bir zaman olarak da değerlendirilebilir. Ancak bu sürecin kendi içerisinde ayrı bir psikolojik dönem olduğu ve doğru koordine edildiğinde çocuga avantaj sağlayacağı unutulmamalıdır.

Tatil kitabı, sadece çocuğunuzun hoşça vakit geçirdiği, etkinlikler yaptığı bir çalışma değildir. Bu kitaptaki etkinlikler, duygusal ve zihinsel olarak çocuğunuzu zinde tutar, gelişimini devam ettirir. Etkinliklerin, çocukların duygusal ve zihinsel süreçlerini geliştirdiği gibi, öz yeterlilik ve kendine güveni de destekleyici boyutu vardır.

Tatil dönemlerinde, çocuğunuza bu etkinlikleri gün aşırı olarak ve mümkün olduğunca sabit zaman dilimini kullanarak uygulatabilirsiniz. Çocuğunuzun, kitaptaki farklı konu başlıklarını bitirdikçe diğerine geçmesi, tatil gününe yayılacak şekilde uygulamasını sağlayın. Tatil kitabındaki etkinlikleri, zekâ oyunları, robotik setler veya benzeri etkinlikler ile desteklemenizde fayda olacaktır.

Geleceğimiz için us’lu çocuklar...

Satıcı: Zet Zeka Satıcı Ünvanı: ZET ZEKA GEL.TEKN.ÖĞR.DAN.HİZ.SAN.TİC.A.Ş İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Vergi Kimlik Numarası: 9980746952
Şikayet Et