Tws I12 Beyaz I12 Şarj Üniteli Bluetooth 5.0 Kulaklık Uyumlu TWS-İ12-1

Satıcı :
Koleksiyona Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.
Geri Bildirim Ver

Tws i9s Bluetooth V5.0 Kablosuz Kulaklık

Cep telefonu ve bilgisayar kullananlar için hareket özgürlüğü anlamına gelen Bluetooth kulaklıklar her ortamda pratik çözüm sunar. TWS i9S Bluetooth V5.0 kablosuz kulaklık, ses kalitesi ve şık tasarımı ile tercih edilir. Cihaz ömrünü uzatmasının yanı sıra pratik kullanımıyla müşterilere konfor sağlayan kablosuz kulaklık, Airpods TWS i12 şarj ünitesine sahiptir. Kısa sürede şarj olarak hayatınızı kolaylaştıran bu ürünü sporda, evde, ofiste, okulda, müzik dinlerken veya telefon görüşmesi yaparken severek kullanabilirsiniz. Kablolara bağlı kalıp cihazınızı ya da sizi tehlikeye sokmadan kullanım imkanı sunan i9S TWS kulaklık ile hareket özgürlüğünüzün keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı anda birkaç iş yapma imkanı veren Bluetooth kulaklık ile spor yaparken müzik dinleyebilir, elinize kolunuza takılan kablolara maruz kalmaktan kurtulabilirsiniz.

  • Hızlı şarj imkanı
  • Yüksek ses kalitesi
  • Pratik kullanım

i9S TWS Bluetooth Kulaklık Özellikleri

i9S TWS Bluetooth Kulaklık Özellikleri

İletişim kurabilmenin tehlikesiz ve kolay yolu olan i9S TWS Bluetooth kulaklık, tüm cihazlarla sorunsuz uyum sağlar. Özellikle araç kullanırken büyük konfor sağladığı için sürücüler tarafından güvenle kullanılır. Cep telefonunuzu ortaya çıkarmadan çağrı cevaplamınıza ve sesli mesajlarınızı dinlemenize olanak tanıyan Bluetooth kulaklık sayesinde tehlike arz eden durumlardan korunabilirsiniz. Kolay şarj ünitesi vasıtasıyla TWS i9S ürününün bataryasını doldurabilir, işlerinizi aksatmadan yürütebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda rahat şekilde video ve konferans görüşmesi yapabilirsiniz. Kablolara boğulmayı engelleyen i9S ses kalitesiyle de memnun eder. Ses seviyesini ayarlayabileceğiniz için dışarı ses gitmesini engelleyebilir, cihazın şık tasarımı ile kulağınıza uyumunu hissedebilirsiniz. Kolay kullanılan ve hızlı bağlantı kuran bu teknoloji harikası ürün taşınabilir özelliğe sahiptir. i9S TWS 5.0 Stereo Bluetooth kulaklık - şarj üniteli cihazınızı seyahat sırasında da pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran i9S TWS Kullanım Avantajları

Hayatı Kolaylaştıran i9S TWS Kullanım Avantajları

Zamanla yarışmak zorunda kaldığınız durumlarda imdadınıza yetişen i9S TWS, sizi cebinizde veya çantanızda telefon arama zahmetinden kurtarır. Cihaz üzerinden kontrol sağlayabileceğiniz açma kapama özelliği ile her ortamda zaman kazandırır. Dokunmatik kontrol ve ekrana yansıma özelliği ile tercih sebebi olan ürün, Bluetooth 5.0 versiyonuyla 20 metre mesafede bile sorunsuz kullanım imkanı vadeder. TWS i9S Bluetooth V5.0 kablosuz kulaklık TWS-i12-1 yeni geliştirilmiş Lithium Polymer batarya ile 4 saat kesintisiz müzik keyfi sunar. 110 saat bekleme kapasitesi bulunan Bluetooth kulaklık ile uzun yolculuklarda şarj sıkıntısı çekmemeniz hedeflenir. Cihaz V5.0 Bluetooth teknolojisiyle güçlü bağlantı ve uzak mesafe kullanım lüksüne sahiptir. Kulak içine sorunsuz şekilde uyum sağlayan ergonomik tasarımıyla tercih edilen ürünü ailenizle ve arkadaşlarınızla iletişim kurarken keyifle kullanabilirsiniz.

Her Bütçeye Uyumlu i9S TWS Kulaklık Fiyatı ve Yorumları

Her Bütçeye Uyumlu i9S TWS Kulaklık Fiyatı ve Yorumları

Bluetooth kulaklığınızı kullanmadan önce şarj kapasitesinin dolu olduğundan emin olmak için şarj ünitesinin ışıklarından faydalanabilirsiniz. Kendi enerji ünitesine sahip olan ve pratik şekilde şarj olma imkanı sunan TWS i9S kulaklık, kutusunda muhafaza edilerek kolay taşıma avantajına da sahiptir. Düşük bir bütçeyle konfor sahibi olmak için ideal alternatiflerden biri olan TWS Bluetooth kulaklık, kesintisiz iletişim ve kablosuz kullanım avantajı ile hayatınıza dokunur. Günlük rutinleri yaparken, temizlik esnasında hızlı hareket ederken, araç kullanırken ve spor yaparken hareketleriniz kısıtlanmadan müzik dinlemek veya görüşme yapmak için bu ürünü kullanabilirsiniz. Uzun mesafe avantajı ile bağlandığınız cihazı yanınızda taşıma derdine son veren Bluetooth kulaklık, ses kalitesi sayesinde de tercih sebebidir. Teknoloji harikası olan i9S TWS kulaklık fiyat bilgisi ve kullanım detayları için Trendyol’dan detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha önce ürünü alanların değerlendirmelerini ve yorumlarını TWS i9S kulaklık kullanıcı yorumları kısmından öğrenerek ürün hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.