"

Ubisoft

" araması için 56 sonuç listeleniyor

Ubisoft

Fransız video oyun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft, 1986 yılından beri oyuncular için video oyun geliştirmeye ve 7’den 70’e her oyuncuya hitap eden video oyunları üretmeye devam ediyor. 9200’den fazla çalışana sahip olan marka kendini her dönemde popüler olacak oyunlar üretmeyi hedef ediniyor ve ortaya mükemmel video oyunları çıkıyor. Sektörün öncüsü konumundaki video oyun geliştiricisi Ubisoft, piyasaya başarılı ürünler sunarken tüm oyuncuların takdirini ve sevgisini topluyor. Ubisoft, herkesin gönlünde taht kurmuş Prince of Persia serisinden tutun da oyun denince akla ilk gelen serilerden Assasin’s Creed, Batman, Tom Clancy’s Rainbow Six, Devil May Cry gibi başarılı video oyunlarını da üretiyor.

Ubisoft'un Globalleşmesi

1986 yılında Fransa’da 5 kardeş tarafından oyun yayımcısı olarak kurulan Ubisoft, günümüzde 9200’den fazla çalışanıyla Fransa’da bulunan Montreal stüdyosundan oyuncuları düşünen ve onlardan gelen geri bildirimlerle sürekli geliştirdiği oyunlar üretiyor. Lider oyun üreticisi, yayıncısı ve dağıtıcısı, oyunculara zengin içerikli interaktif eğlence deneyimi yaşatıyor. 30 yıldır yaratıcılığını sürdüren küresel video oyun lideri, eğlence sektörünün en hızlı büyüyen şirketi olmaya devam ediyor.

Ubisoft Video Oyunları

Oyun denince ilk akla gelen markalardan olan Ubisoft, üzerine çok düşünülmüş senaryolara sahip, film gibi akıcı ve zamanın nasıl geçtiği anlaşılmayan oyunlarla oyuncuları eğlendirmeye devam ediyor. Gerçekçi görüntülere sahip, son teknoloji ile üretilen yüksek bütçeli oyunlar, oyuncu dostu fiyat politikalarıyla birleştirilerek oyuncuların eğlenmesi için sunuluyor. Dijital kopya koruma teknolojilerine önem veren ve kullanıcılarını her türlü tehlikeden uzak tutmaya çalışan oyun üreticisi, sektöre çeşitli teknolojilerle de imzasını atmayı başarıyor. Uplay, The Dunia Engine gibi yazılımsal birçok teknolojiyi başlatan ve sürdüren Ubisoft, video oyun sektörünün itici gücü olmaya devam ediyor. Trendyol’da siz oyuncuların eğlencesine sunulmuş Ubisoft video oyunları, eğlenceden geri kalmamanızı garanti ediyor.

Oyunlarının optimizasyonuna çok önem veren Ubisoft, oyuncuların oyunları her platformda çalıştırabilmesini ve doyasıya eğlenebilmesini hedefliyor. Dünya çapında 28 ülkede stüdyoları bulunan Ubisoft, çok iyi optimize ettiği oyunlar sayesinde en eski platformlarda dahi oyun performansından ve görüntü kalitesinden ödün vermeden oyun deneyimi sunuyor. Bu sayede her platformda oynanabilen Ubisoft oyunları, gönüllerde taht kuruyor.

E-Spor'a Tam Destek

Bugün, yarın, her zaman eğlence anlayışıyla hareket eden Ubisoft, düzenlediği e-spor turnuvalarıyla da adından söz ettiriyor. Organize, çoklu oyunculu video oyun rekabetine dayalı bu turnuvalarda, Tom Clancy’s Rainbow Six gibi video oyunları profesyonel oyuncular tarafından oynanıyor. Bu sayede oyunlarının E-spor turnuvalarında oynanacak kadar kaliteli olduğunu bir kez daha ispatlayan Ubisoft, oyuncunun yanında olduğunu sponsorlukları ile de kanıtlıyor. Bu alanda da sektöre öncülük eden oyun devi, oyunculara sınırsız eğlence vadediyor.

Ubisoft Oyun Fiyatları

Her bütçeyi düşünen ve yüksek bütceli oyunları uygun fiyatlarla sunan Ubisoft, oyuncuların sempatisini ve sevgisini fiyat performansa önem verdiği oyunlar üreterek kazanıyor. Yayınlandığı her döneme damgasını vurmuş en kaliteli oyunları uygun fiyatlarla sunarak, oyuncuları doyasıya eğlendiriyor. 7’den 70’e her oyuncu profiline ve her bütçeye dost, başarılı oyunları uygun fiyatlarla piyasaya sürüyor. 20 yıldan fazla süredir Ubisoft’un değerinin 8 katına çıkmasının ve daha güzel oyunları oyuncuların hizmetine sunması, firmanın bağımsızlığı, kapasitesi ve teknolojik inovasyonuyla ilişkilendirilebiliyor. Ulaşılabilir fiyatlara sahip etkileyici oyunlarıyla herkesin cihazına konuk olan, her oyuncuya hitap eden Ubisoft oyunlarına sahip olmak için, siz de hemen Trendyol’dan sizi en çok eğlendireceğini düşündüğünüz Ubisoft oyununu sipariş edebilir ve en iyi oyuncu deneyimine sahip olabilirsiniz.

Yukarı Çık