"

UFO

" araması için 28 sonuç listeleniyor

UFO

Elektrikli ısıtıcıları ile tanınan UFO, hem ısıtma hem de soğutma alanında pratik ve güvenli çözümler sunuyor. UFO ısıtıcı modelleri gelişmiş teknolojisi ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Ayaklı ve taşınabilir ısıtıcılar kullanım açısından kolaylık sunarken duvara monte edilebilen modeller ise estetik bir görünüm kazandırıyor. UFO soğutucu modelleri arasında havanın kalitesini bozmayan teknik özelliklere sahip olan ürünler yer alıyor. UFO klima çeşitleri, şık tasarımları ile öne çıkarken dayanıklılığı sebebiyle de tercih ediliyor. 

Her Zaman ve Her Yerde UFO

Isıtma ve soğutma alanındaki tecrübesini 1998 yılında üretime dönüştüren UFO, ürünlerini ve markasını tescil ettirerek sektörde lider olma yolundaki ilk adımlarını atıyor. Isıtıcı çözümleri ile adını duyuran UFO, ürünlerinde IR olarak bilinen Infrared teknolojisini kullanarak dönemin önemli ihtiyaçlarından birini karşılıyor. Değişen ihtiyaçlar ve gelişen teknoloji sayesinde zaman içinde soğutucu ürünler de tasarlayıp üreten UFO, adını yurt dışında da duyuruyor. Tüketici talepleri doğrultusunda hem işlevsel hem de kullanışlı ürünler geliştiren UFO, yurt içinde liderliğini korurken pek çok yabancı ülkeye de ihracat gerçekleştiriyor. Üretim, AR-GE ve satış faaliyetlerini kurduğu grup şirketleri üzerinden gerçekleştiren UFO, ısıtma ve soğutma amaçlı kullanılabilecek yepyeni ürünler tasarlayarak ürün yelpazesini genişletiyor. 

Güvenli ve Ekonomik Isıtma Çözümleri 

Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana en çok tercih edilen elektrikli ısıtıcı markalarından biri olan UFO, hem tasarım hem de işlevsellik açısından farklı özelliklere sahip ürünler sunuyor. Infrared teknolojisi ile ısıtan UFO elektrikli ısıtıcılar; 1900 Watt, 2300 Watt ve 2900 Watt olmak üzere farklı kapasiteler ile satışa sunuluyor. Dekoratif seçenekler  arasında yer alan kule tipi UFO ısıtıcılar, estetiğe önem verenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Ayaklı UFO ısıtıcılar, kolay kurulumu ve kolay taşınabilir olması sebebiyle her ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayaklı UFO modelleri, hareket edebilen ısıtma ünitesi sayesinde güvenli ve konforlu bir kullanım sunuyor. UFO elektrikli ısıtıcı modellerinin bazılarında bulunan uzaktan kumanda özelliği yaşam alanının konforunu artırıyor. Enerji tüketimi açısından da son derece avantajlı olan UFO elektrikli ısıtıcılar her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. UFO fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerden tam not alıyor. 

UFO'dan Pratik Çözümler

Güvenli ve portatif çözümleri ile tanınan UFO, ısıtma sistemi bulunmayan ya da yetersiz olan alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış son derece akılcı ürünler sunuyor. Masaüstü mini ufo elektrikli ısıtıcı hem yer kaplamıyor hem de çalışma  ortamınızı daha konforlu ve sıcak hale getiriyor. Zeminde kullanılmak üzere tasarlanmış UFO ayak ısıtıcı modelleri ise ahşap tasarımı ile fark yaratıyor. UFO ayak ısıtıcı çeşitleri arasında ceviz, maun, kiraz, teak ve wenge seçenekleri yer alıyor. Taşınabilir ısıtıcıları ile hayatı kolaylaştıran öncü marka UFO elektrikli ısıtıcı fiyatları ile de fark yaratıyor. Aradığınız özelliklere sahip ürünler ve en uygun UFO ısıtıcı fiyatları Trendyol'da sizleri bekliyor.

UFO ile Serinleyin

Elektrikli ısıtıcılar ile adını duyuran UFO, soğutucu çözümleri ile de beğeni topluyor. Klima ve vantilatör seçenekleri ile dikkat çeken UFO soğutucu ürün kategorisinde hem kullanışlı hem de şık tasarımlar yer alıyor. UFO vantilatör modelleri arasında portatif, duvar tipi ve kule tipi vantilatörler bulunuyor. Teknik özellikleri açısından ise buharlı, nemlendiricili, uzaktan kumandalı ve iyonizerli vantilatör seçenekleri göze çarpıyor. UFO buharlı vantilatör, ortamın havasını kurutmadan sağlıklı bir soğutma deneyimi sunuyor. Ürünün modeline ve işlevine göre değişen UFO vantilatör fiyatları, uygun ve avantajlı olması sebebiyle tüketicilerin talebini artırıyor. 

Yukarı Çık