"

Ülker

" araması için 1200 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
ÜlkerAile Paketi
(43)
170,00 TL
78,90 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
ÜlkerKeyif Paketi
(465)
50,00 TL
39,99 TL
Sepete Git
ÜlkerÇokonat 5 Li
(322)
16,74 TL
12,70 TL
Sepete Git
ÜlkerÇokokrem 950 G
(41)
21,95 TL
Sepete Git
ÜlkerÜlker Çokokrem Cam 350 G
(58)
11,50 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Ülker

1944 yılında ilk bisküvisini üreterek yola çıkan Ülker, 1948'de Topkapı'da kurulan fabrikası sayesinde üretim kapasitesini artırdı. Bu tarihten itibaren Türkiye'nin en büyük çikolata, bisküvi ve şekerleme üreticilerinden biri haline Ülker, özellikle çocuklar tarafından beğenilen yüzlerce ürünü tüketiciye sundu.

1989 yılından bu yana üretimini Yıldız Holding çatısı altında sürdüren Ülker, yağ, süt ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve mutfak ürünleri ile ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ülker ürünleri sayesinde tüketiciler farklı ürün çeşitlerini aynı marka altında kullanma şansı buluyor.

Günün Her Anında Ülker Çikolata

Ülker çikolata çeşitleri her yaştan tüketicinin beğenisini kazanıyor. Birbirinden farklı çikolatalar lezzetleriyle her an evde bulunmayı hak ediyor. 1972 yılında markanın ilk çikolatası olarak ortaya çıkan Ülker Sütlü Çikolata, Türkiye'de geleneksel bir lezzet haline geldi. Sütlü çikolata üretimiyle birlikte günümüze kadar gelen Ülker kare çikolata da ortaya çıkmış oldu.

Sütlü çikolatayı çeşitli kuruyemişlerle birleştirme fikri sayesindeyse Ülker Fındıklı Çikolata ve Ülker Antep Fıstıklı Çikolata tüketicilere sunuldu. Ülker, yıllardır Fındık ve Antep fıstığıyla çikolatalarına lezzet katıyor. Son zamanlarda yoğun çikolata tadını sevenler için üretilen Ülker Bitter Çikolata da ailenin sevilen üyelerinden biri oluyor.

Çikolata Farklı Tatlarla Birleşti

Enerji deposu olarak görülen Ülker Metro, karamel ve çikolatayı bir araya getiriyor. Markanın efsane lezzetlerinden biri olan Metro, çocuklar tarafından da çok beğeniliyor. Ülker Albeni ise çikolata, karamel ve bisküviyi birleştiriyor. Ülker kalitesini yansıtan bu ürün, kahve saatlerine eşlik ediyor. Ülker'in bir diğer efsane lezzetiyse Ülker Çikolatalı Gofret. Ürün, "Aranızda Ülker Çikolatalı Gofret sevmeyen var mı" sloganıyla akıllara kazınırken, seneler boyu değişmeyen tadıyla da beğeni topluyor.

Çekmeceli çikolata olarak bilinen Ülker Napoliten de her yaştan tüketiciye hitap ediyor. Farklı ambalajı nedeniyle dikkat çeken Ülker Napoliten, süt ve kahvenin yanına çok yakışıyor. Bayramlarda her evde karşılaşılabilen Ülker Ece ise markanın özel çikolatalarından biri olarak göze çarpıyor.

Ülker çikolata lezzeti kahvaltı sofralarına da renk katıyor. Sıcacık ekmeklerle buluşan Ülker Çokokrem, kahvaltı keyfini artırıyor. 

Ülker'de Her Damak Tadına Uygun Bisküvi Var

Onlarca bisküvi çeşidini bünyesinde barındıran Ülker, farklı tatları tüketiciye ulaştırıyor. Tatlı ve tuzlu bisküvi üretiminde Türkiye'nin en büyük markalarından biri olan Ülker, gelenekselleşen birçok bisküviyi evlere getirdi. Çayın ya da sütün içine batırıldığında oldukça lezzeti hale gelen Ülker Pötibör bu efsanelerden bir tanesi. Ülker Pötibör bisküvi aynı zamanda tatlı tariflerinde de sıklıkla kullanılıyor. Kolayca hazırlanan bisküvi pastası ve mozaik pasta gibi tarifler, Ülker Pötibör ile daha güzel hale geliyor.

İki bisküvi arasındaki kremasıyla efsaneleşen bir başka lezzet de Ülker Kremalı Bisküvi oluyor. Çay saatlerine eşlik eden kremalı bisküvi, farklı meyve aromalarıyla herkese hitap ediyor. Bu sayede Ülker bisküvi çeşitleri her yaşa uygun hale geliyor.

Tuzlu bisküvi ve krakerleri de çok beğenilen Ülker, tuzlu bir bisküvi olan Çizi ile bu alanda gücünü ortaya koyuyor. Ülker Çizi'nin yanı sıra Ülker Çubuk Kraker de çok seviliyor.

Vitamin Dolu Ülker Bebe Bisküvisi

Bebekler ve çocuklar için bol vitaminli bisküviler üreten marka, Ülker Bebe Bisküvisi'ni ailelere sunuyor. Bebekler için sağlıklı bir alternatif olarak ortaya çıkan ürün, süt ve meyve suyu içinde eritilerek bebeklere veriliyor. Ülker Cici Bebe Bisküvi ile bebek bisküvisi alanında iddiasını sürdürüyor.

Ülker bisküvi üretiminin yanında gofret ve kek üretimine de ağırlık veriyor. Ülker gofret üretiminin en bilinen üyelerinden olan 9 Kat Tat Gofret, muzlu, çilekli, fındıklı çeşitleriyle tüketicilere ulaşıyor. Ülker kek üretimindeyse Dankek ve Kekstra markalarıyla beğeni topluyor.

Ülker ürünleri şimdi Trendyol'da sizlerle buluşuyor. Birçok ürünü hızlı bir şekilde müşterilerine ulaştıran Trendyol, Ülker ürünlerini uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor.