Ülker Oneo Slims Karpuz Aromalı Tatlandırıcılı Sakız 14 G

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünün son kullanma tarihi (SKT) nedir?
Ürünleri gönderen satıcıların elindeki stoklara göre ürünlerin SKT'si değişebilmektedir. Satıcıya soru sor kısmından ilgili satıcıya gönderilecek ürünün SKT 'sini sorarak öğrenebilirsiniz.
Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Ülker Oneo Slims Karpuz Aromalı Tatlandırıcılı Sakız 14 G

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • Oneo Slims Karpuz, lezzetli karpuz aromasına sahip şeker ilavesiz ince bant şeklinde sakızlardandır. Ferahlamak ya da ağzınızı tatlandırmak istediğinizde ağzınız bir tane Oneo Slims karpuzlu atabilir, etkisini hemen hissedebilirsiniz. Sakız çiğnemeyi sevenlerin vazgeçilmez tercihlerinden biri olan Ülker Oneo, slim bant şeklindeki sakızları ve enfes karpuz aromasıyla favorilerinizden biri olacak. Işletme Kayıt NoTR-59-K-000364Net Miktar (g/ml)14MenşeiTÜRKIYEIçindekilerTatlandırıcılar (sorbitol, mannitol, ksilitol, aspartam, asesülfam-K, sukraloz), sakız mayası, aroma vericiler, nem verici (gliserol), asitlik düzenleyiciler (sitrik asit, tartarik asit, malik asit), emülgatör (ayçiçek lesitini), kırmızı pancar suyu konsantresi, kara havuç konsantresi, antioksidan (BHT), renklendirici (paprika ekstraktı). Fenilalanin kaynağı içerir. Aşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir. Ithal tatlandırıcılar kullanılarak üretilmiştir.Alerjen UyarısıAşırı tüketimi laksatif etki yaratabilir.Saklama KoşullarıSerin ve Kuru ortamda muhafaza edinizGıda Işletmecisi / Üretici / Ithalatçı / DağıtıcıPASIFIK TÜKETIM ÜRÜNLERI SATIŞ VE TIC.A.Ş.Ürün Bilgilerini Kullanma HakkındaInternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.
Geri Bildirim Ver