"

Umbro

" araması için 505 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Umbro

Umbro, Manchester merkezli olarak spor ekipmanları alanında faaliyet gösteren bir İngiliz markadır. 1924 yılında futbol tutkusu üzerine başlayan yolculuğunda bugün İngiltere'de yer alan futbol takımları başta olmak üzere dünya genelindeki pek çok spor kulübüne sponsorluk yapmaya devam ediyor. Spor kıyafetler, antrenman ekipmanları ve aksesuarlar başta olmak üzere geniş bir koleksiyonuna sahip Umbro ürünleri, spor giyimi renkli ve şık tasarımlarla birleştirerek sizlerin beğenisine sunuyor. 

Sportif Giyimin Modern Yüzü

Hazırladığı ürün koleksiyonlarının tümünde birbirinden farklı hikayeler bulunan Umbro giyim, sporu hayatının bir parçası olarak görenler için yeni hikayeler yazmaya devam ediyor. Bir dönemin popüler ürünü olan yakalı futbol formasıyla akıllara kazınan tasarıma imza atan marka, spor sahalarından elde ettiği deneyimi, günlük yaşamda kullanılan Umbro kıyafetlerinin geliştirilmesinde kullanıyor. Kadın, erkek ve çocuklar için hazırlanan giyim ürünleri, pek çok dönemin izlerini üzerinde taşıyor. Spor pantolon, eşofman takımı, şort gibi ürünleri öne çıkan marka, kadınlar için hazırladığı spor elbise ve tulum modelleriyle spor giyim modasına yepyeni bir soluk getiriyor.

Akıllarda yer edinen klasik Umbro çizgilerinin yanı sıra; modern ve estetik çizgiler de Umbro koleksiyonunda öne çıkan tasarımlar arasında yer alıyor. Birbirinden özel tasarımlarında kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi amaçlayan marka, bu amaç  doğrultusunda ikonik çizgilerini kullanmaya devam ediyor. Parlak ve dinamik renkler ile spor giyimin günlük hayata uyarlanmış ilham verici modelleri Umbro Türkiye için Trendyol farkıyla sizlere ulaştırılıyor.

Ayakkabı Tasarımında Özgün Çizgiler

Kadın, erkek ve çocuk koleksiyonları için hazırlanan Umbro ayakkabı; başta kramponlar olmak üzere terlik ve sneaker gibi ürün çeşitleriyle rekabete dahil oluyor. Hazırladığı ayakkabı modellerinde sade ve renkli ürünler, farklı beğenileri karşılayacak biçimde birlikte satışa sunuluyor. D Jogger serisinde olduğu gibi rengarenk dizayn edilen ayakkabılar, hayatınıza mutlu bir bakış açısı kazandırıyorken; Exert Max serisinin tek renkli düz tasarımı, sadelikten hoşlananlara hitap ediyor. 

İkonik elmas desenli Umbro logoyu tüm ayakkabı modellerinde kullanan marka, Umbro ayakkabı serilerinin akıllarda yer etmesini sağlıyor. Umbro, doksanlı yıllara damga vuran ayakkabı modellerini yüksek teknolojik yenilikleri kullanarak daha çağdaş hale getiriyor. Sokaklarda günlük giyimin bir parçası olan ayakkabılar; alçak ve yüksek tabanlarla Bumpy serisinde kullanılan kalın lastik tabanlı modelleri bir araya getiriyor. Yüksek kaliteli deri, süet ve kumaş malzemelerin kullanıldığı ayakkabılar, gelişmiş mühendislik ile hazırlanan bir dizi yeniliğe tasarımlarında yer veriyor. Tüm pantolon modelleriyle kullanıldığı dönemlerde hafızalara kazınan Umbro, kendine özgü çizgilerini 21. yüzyıl içinde sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Kıyafetlerin Tamamlayıcıları: Ekipmanlar ve Aksesuarlar

Spor tutkusunda kıyafet ve ayakkabılar insanlar için ne kadar önemli bir yere sahipse ekipman ve aksesuarlar da en az onlar kadar önemli bir yer tutyor. Estetik ve göze hoş gelen konforlu kıyafet ve ayakkabılarla sizlere mutlu bir deneyim yaşatan Umbro, bu ürünlerin tamamlayıcısı olan şapka ve çanta gibi ürünlerle şıklığınızı destekliyor. Askılı omuz çantasından, sırt çantasına kadar farklı tarzları bulunan çanta modelleri, okulda, işte ve spor antrenmanlarınızda kullanmanız için gerekli olan tüm nitelikleri sizlere sağlıyor. 

Spor giyimin olmazsa olmazları arasında yer alan şapkalar, klasik ve yenilikçi çizgileriyle kıyafetlerinizin en iyi tamamlayıcıları arasında yer almaya devam ediyor. Pek çok alanda kendini kanıtlayan özelliklere sahip Umbro online satış alanında giderek daha fazla kesime ulaşıyor. Esnek, dayanıklı ve kullanıcı odaklı tasarımları Umbro'nun neden bu kadar özel bir marka olduğunu kanıtlıyor. Her zaman severek kullanacağınız göz alıcı ürünleriyle dünya genelinde büyük beğeni toplayan Umbro, Trendyol için hazırlanan koleksiyonlarıyla Türkiye'deki sevenlerine özel fiyatlarla merhaba diyor.