"

Ümit Bisiklet

" araması için 163 sonuç listeleniyor

Ümit Bisiklet

Ümit Bisiklet, 1983 yılından bu yana bisiklet sektöründe hizmet veriyor. Marka, dağ bisikletlerinden yol bisikletlerine kadar pek çok farklı bisiklet modelini kullanıcılara sunuyor. Ümit markasının bisiklet modelleri arasında dağ bisikletleri, şehir bisikletleri ve çocuk bisikletlerinin yanı sıra freestlye ve folding modeller de bulunuyor. Ayrıca, Ümit katlanır bisiklet modelleri de kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Böylece Ümit Bisiklet, farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Bunun yanı sıra Ümit markası, lisanslı ürünleri de kullanıcılar ile buluşturuyor. Hello Kity, Transformers, Barbie ve daha pek çok sevilen çizgi dizi karakterleri, Ümit bisikletlerinde kendilerine yer buluyor. Ümit bisiklet fiyatları, ürünün sahip olduğu donanımlara göre farklılık gösteriyor.

Ümit Bisiklet'in Sportif Tasarımları

Ümit Bisiklet, bisiklet konusunda 40 yıla yaklaşan tecrübesi ile oldukça şık tasarımlar ortaya koyuyor. Tasarım konusunda Ümit markası, sportif çizgileri takip ediyor. Özellikle bisikletin kadro kısımlarında bu sportiflik iyice dışa vuruluyor. Bazı modellerde klasik kadro tercih edilirken bazı modellerin kadroları ise âdeta motosikletleri andırıyor. Motosikleti andıran kadrolara süspansiyonlu bisikletlerde rastlanıyor. Ortadan amortisörlü Ümit bisikletlerin kadrosu, ön tarafa doğru bombeli bir şekil alıyor. 

Kadro şekillerinin dışında Ümit markasının bisikletleri, sahip oldukları çeşitli desenlerle de sportif çizgiyi elden bırakmıyor. Keskin hatlara sahip olan desenler, turuncu ve mavi gibi hareketli renkler ile destekleniyor. Bu sayede ortaya oldukça hırçın tasarıma sahip olan bisikletler çıkıyor. Zorlu arazi şartları ile mücadele ederken ya da şehrin taş döşeli yollarını arşınlarken şıklığa da önem veriyorsanız Ümit bisikletlerini tercih edebilirsiniz.

Ümit Markasının Donanımları

Bisikletler, kullanım amaçlarına göre farklı özellikler ile donatılıyor. Donanım farkı, en başta fren ve vites tertibatında ortaya çıkıyor. Daha sonra bisikletin lastik yapısı ve jant yapısı da farkların ortaya çıkmasında etkili oluyor. Bisikletini patika gibi engebeli yollarda sürmek isteyenlerin karşısına dağ bisikletleri çıkıyor. Ümit Bisiklet dağ bisikleti modellerinde amortisör donanımına sıklıkla yer veriyor. Siz engelleri aşarken ya da tümseklerden atlarken ön maşa bulunan amortisör yaylanıyor ve oluşan darbe hissini emiyor. Bu sayede daha konforlu bir sürüş yapmanız için çalışıyor. Ümit şehir bisikleti modellerinde ise amortisör bulunmuyor.

Ümit Bisiklet, fren konusunda da geniş seçeneklere sahip bulunuyor. Marka, bisikletlerinde hidrolik disk fren sistemi ve mekanik disk fren sisteminin yanı sıra V fren sistemine de yer veriyor. V fren sistemine sahip olan Ümit bisikletleri, bakım ve onarım konusunda kolaylık sunuyor. Hidrolik disk fren sistemine sahip olan modeller, daha kısa mesafede durdurma performansı vadediyor. Mekanik disk sistemine sahip olan bisikletler ise ıslaklık ya da çamur gibi olumsuz durumlarda bile frenleme yapabiliyor. Öte yandan Ümit markası, bisiklet jantlarında alüminyum ya da magnezyum alaşımlı alüminyum malzemeye yer veriyor. Magnezyum alaşımlı malzeme, daha çok dağ bisikletlerinde kullanılıyor ve oldukça sportif bir görünüm sergiliyor. Ayrıca, marka, jant boyutu konusunda da çeşitlilik gösteriyor. Ümit bisiklet 24 jant olarak kullanıcılara sunulduğu gibi başka boyutlarla da sunuluyor. Modeller arasında Ümit bisiklet 26 jant, Ümit bisiklet 16 jant gibi ürünler de yer alıyor. Aynı zamanda Ümit bisiklet 20 jant olarak da kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Lisanslı Çocuk Bisikletleri

Çocuk bisiklet modelleri arasında Ümit bisiklet 16 jant ürünlere sıklıkla yer veriyor. Ayrıca, Ümit çocuk bisikleti modelleri arasında rengârenk modeller yer alıyor. Kızlara ya da erkeklere özel tasarımlar ortaya koyan marka, aynı zamanda lisanslı ürünler ile çocukların favori figürlerini bisikletlere işliyor. Markanın lisanslı bisikletleri arasında Hello Kity, My Little Pony, Princess, Redman, Transformers, WinX, Barbie ve Hot Wheels ürünleri yer alıyor.

Öte yandan çocuklar için üretilen bazı Ümit bisikletlerinde çeşitli ürünler de bulunuyor. Bunlar, çanta ya da sepet olarak öne çıkıyor. Böylece bisikletler, daha fonksiyonel hâle geliyor. Ayrıca, çocuğunuz bisiklete binmeyi yeni öğreniyorsa Ümit modelleri arasında bulunan yardımcı tekerlekli bisikletleri de tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu çeşitlilik ile Ümit çocuk bisikletleri ve fiyatları, geniş bir skalada yer alıyor.

Yukarı Çık