"

Under Armour

" araması için 1359 sonuç listeleniyor

Under Armour Spor Giyim ile Güç Sizinle

Under Armour; basketbol yıldızları ile kendini gösteren, NBA sahalarında dikkat çekmiş olan ve 1996’da kurulmuş olan spor markalarından biri. Kevin Plank tarafından kurulmuş olan Under Armour’un sahibi de aynı zamanda bir sporcu. Bundan dolayı sporcuların, spor ekipmanlarında ihtiyaç duyduğu özellikler Under Armour ürünlerinde kullanılıyor. Kevin Plank tarafından Under Armour markasının kurulmasının sebebi, Plank’in spor yaparken terlemesi sebebiyle ıslanması sonucunda performansının azalması olarak açıklanıyor. Plank'in spor giysileri ve ekipmanları için kendi ihtiyaçlarından yola çıkarak kurduğu Under Armour, sporcular için gerekli olabilecek her türlü spor giysisi, ayakkabı ve ekipmanları üreterek sporcular için vazgeçilmez tercihlerden biri oluyor.

Teknoloji ile Harmanlanmış Under Armour Spor Ayakkabı Tasarımları

Under Armour spor ayakkabı modellerinin tamamında teknolojiden ilham alınmıştır. Under Armour ayakkabı modellerinin tamamı, tüketiciye sunulmadan önce dayanıklılık testlerinden geçiriliyor. Optimum hız ve çeviklik sunan yapısı ve hafif olması ile sporculara oldukça avantaj sağlayan Under Armour ayakkabılar, özellikle ayak tarağı yan duvarında bulunan ve topuk çevresi için Anafoam bölgesini koruma altına alıyor. EVA yastıklama kullanılan tabanlar sayesinde ayak tabanı için daha konforlu ve güvenli bir alan yaratılmış oluyor. Özellikle zeminde aniden durma pozisyonlarında ya da hızlı dönüşler yapmanız durumunda, Under Armour ayakkabı çeşitlerinin tamamında zemin kavrayış sistemi sayesinde güvenli bir duruş yakalayabilirsiniz.

NBA Oyuncularının Tercihi: Under Armour Basketbol Ayakkabısı

Under Armour Basketbol ayakkabısı, NBD sahasında özellikle rakipleri şaşırtmak için özel teknolojiler kullanılarak üretilir. En sevilen Under Armour basketbol ayakkabısı modelleri ise elbette Stephen Curry serisi oluyor. Under Armour basketbol ayakkabılarında bulunan hassasiyet ve 360 uyumlu yapı sayesinde zeminde ayakkabı sebebiyle yaşanan performans düşüklükleri, kaymalar engellenmekle beraber daha sağlam bir zemin tutuşu söz konusu oluyor. NASA tarafından geliştirilmiş olan uzay giysilerindeki ısıyı yakalama ve depolama teknolojisini ürünlerinde kullanan Under Armour, terleme başladığında teri vücuttan dışarı atan ürün serilerine sahiptir. Coolswitch teknoloji ile tasarlanmış olan bu ürünler, hızlı kuruyan kumaşlarla üretiliyor. Sentetik kumaşlarla ayakkabılarını ve giysilerini tasarlayan Under Armour, özellikle bu kumaşlarda Charged Cotton teknolojisi kullanarak sporcular için büyük avantajlar da sağlıyor.

Under Armour Koşu Ayakkabısı ile Yeni Bir Koşu Deneyimi

Under Armour koşu ayakkabısı modellerinde kullanılan farklı DNA yapıları sayesinde her koşu türüne özel bir ayakkabı bulmak mümkün. Yastıklama özelliklerinin farkı sayesinde Under Armour ayakkabı, sporcunun hareketlerini algılayan yapısı en ideal koşu deneyimini hazırlıyor. Koşu ayakkabılarında kullanılan teknolojiler sayesinde darbe etkisini minimuma indirmiş olan Under Armour, her koşuda size enerji kazandırmak için sıfır yer çekimi hissi ile tasarlanıyor. Esneklik ve yastıklama özelliği sayesinde özellikle ayaklardaki yükü dengelemeyi sağlayan Under Armour ayakkabılar, nefes alabilen bir yapıya sahip. Under Armour’un her ürününde olduğu gibi, hızlı kuruyan kumaşların kullanıldığı koşu ayakkabı sayesinde terlemeyi dert etmenize gerek yok. Uzun mesafe koşucuları için özellikle avantajlı olan bu özelliğin yanı sıra konfor ve hafiflik de ön plandadır. Ayağı sıkıca saran koşu ayakkabı modellerindeki zemin tutuşu ve kauçuk taban özellikleri sayesinde güvenle istediğiniz zeminde koşabilir, hava şartları tarafından engellemeden egzersiz yapabilirsiniz. Under Armour indirim ve avantajlı fırsatları yakalayabilir, eşsiz bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hava Şartlarına Dayanıklı Under Armour Çanta Modelleri

Under Armour çanta modellerinde storm teknolojisi kullanılmıştır. Bu sayede suya dayanıklı Under Armour modeller ile her hava şartında çantalarınızı güvenle kullanabilir, eşyalarınız ıslanmadan muhafaza edebilirsiniz. İç hacimlerini arzu ettiğiniz gibi tercih edebileceğiniz Under Armour çanta modellerinde ayarlanabilir kollar sayesinde daha rahat bir kullanım avantajı elde edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile her zevke uygun olacak şekilde üretilmiş olan Under Armour çantaları yalnızca spor için değil, günlük kullanım için de tercih edebilirsiniz. Özellikle torba Under Armour çanta modelleri, genişletilebilir yapıya sahip olmasıyla ürün kalınlığı artmadan, ihtiyacınız olan alanı kullanmanızı sağlar. Ekstra alan ihtiyacınızda çantanın iç hacminin genişliği sayesinde daha fazla depolama alanı elde edebilirsiniz

Yukarı Çık