Ünlü Boya Protect Aqua Beyaz Su Bazlı Dış Cephe Vernik 5 lt 535SERİ5L

Satıcı : Total Yapı
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Ünlü Boya Protect Aqua Beyaz Su Bazlı Dış Cephe Vernik 5 lt

Geri Bildirim Ver
  • Kapılar, pencere doğramaları, pergolalar, ahşap bahçe mobilyaları gibi dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiştir. İnsan sağlığı ve çevre açısından mükemmel özelliklere sahip akrilik reçine esaslı üründür. Tüm dış etkilere karşı ahşabın yıllarca yaşamasını sağlar. Yapısında bulunan UV emiciler sayesinde ahşap malzemeyi güneş ışınlarından korur. Yağmurun, karın, rüzgârın, tuzun aşındırıcı etkilerinin ahşabı yıpratmasını önler. Tiksotropik özelliği ile dik yüzeylerde akmadan kolaylıkla uygulanır. Kalın uygulanan katlarda dahi akma-sarkma yapmaz. Kapılar, pencere doğramaları, pergolalar, ahşap bahçe mobilyaları gibi dış cephe ahşap yüzeylerde kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Uygulama Metodu: Uygulama yapılacak yüzeyde eski boya veya vernik var ise zımpara ile ya da ÜNLÜ boya sökücü kullanılarak temizlenir, bakım öncesinde yüzey tozdan kirden ve boya/vernikten arındırılır. Yüzey selülozik tiner ile silinerek uygulamaya hazır hale getirilir. Ahşap yüzeyleri küf ve bakteri oluşumlarından korumak için ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Ahşap Koruyucu (545-Seri) kullanımı, ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Dış Cephe Vernik (535-Seri) ürünümüzün etkinliği arttıracaktır. Ürün ambalajında kullanıma hazırdır. İhtiyaç halinde % 5-10 oranında içme suyu ile inceltilebilir. Fırça, havalı ve havasız tabanca ile minimum 2 kat, iroko, meşe, kestane, maun, sapelli gibi derin gözenekli ahşaplarda minimum 3 kat şeklinde uygulanabilir. Taninli sert ahşaplar üzerine açık tonda bile olsa mutlaka ÜNLÜ PROTECT AQUA Su Bazlı Ahşap Koruyucu (545-Seri) uygulanmalıdır. Su bazlı dış cephe vernik sisteminin uzun yıllar performans vermesi için dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri gereken malzeme miktarının ahşap yüzeye uygulanmasıdır.(300-350 gr/m² dir). Ürün, 3-4 saat ara ile katlar arası zımpara (600-800 nolu) yapılarak uygulanmalıdır. Çok özel ahşaplar ve uygulamalar için mutlaka Teknik servis Departmanımızdan bilgi alınmalıdır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 50 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Renk Beyaz
Geri Bildirim Ver