"

Urbanears

" araması için 16 sonuç listeleniyor

Urbanears

Ruh halinizi değiştirmenin en basit ve etkili yolu müzik. Müzik dinlemenin en iyi yolu ise sade-şık tasarımlarıyla Urbanears'tır. Yıllardır kaliteli müzik dinlemeyi ve klasik tasarımları seven tüketiciyle kulaklık ve hoparlör modellerini buluşturan marka, her geçen yıl değişen taleplere en uygun şekilde karşılık vermektedir. Pek çok farklı kulaklık ve hoparlör modelini bulabileceğiniz markanın kulaklık modelleri ön plandadır. Sunduğu renk seçenekleriyle de oldukça dikkat çeken bir markadır. Kulakiçi kulaklık modellerinde ilk olarak karşımıza Urbanears Kransen modeli çıkıyor, kulak üstü modellerde ise en çok tercih edilen model Urbanears Plattan 2 bluetooth. Rahatlığın, kalitenin ve sadeliğin bir arada olduğu tasarımlarıyla her dönemin gözde markası olmaya devam edeceği kesin.

Urbanears Tarihi

Müzik dinlemenin birçok farklı yolu olsa da herhalde en yaygın biçimi kulaklığımızı takıp müziğin ritmine kendimizi kaptırmamızdır. Kulaklık denilince ilk akla gelen markalardan biri de şüphesiz Urbanears kulaklıklardır. Kulaklık tutkusuyla yola çıkan İskadinav kulaklık markasının en önem verdiği konular; kulaklığın nasıl kullanılacağı ve tasarımının nasıl olması gerektiğidir. Performansın yanı sıra işin sırrının detaylarda saklı olduğu vizyonuyla ilerleyen marka, sade tasarımlarıyla ön plana çıkar. Ergonomik ve her daim klasik tasarımlarıyla en iyi ses kalitesinin bir araya geldiği ürünleri için durmaksızın çalışan bir ekibe sahipler.

Ürünler için çalışma yaparken en önemli çıkış noktaları büyük ölçekli anketler, tüketici görüşmeleri gibi araçları kullanmak yerine tamamıyla kendi ihtiyaçlarından yola çıkarak tüketicilerini de kendileri gibi görmeleridir. Amaçları Urbanears markasını herhangi bir alt kültür, yaş grubu, cinsiyet, din, ırk veya milliyet ile bağdaştırmadan kaliteli müzik dinlemek isteyen herkese hitap etmesini sağlamaktır. Her şey kaliteli müzik dinlemekten yola çıksa da günümüzde ister işe giderken ister ormanda koşu yaparken dinleyebileceğiniz birçok podcast, sesli kitap ve dil kursu mevcut.

Zamanın Getirdikleri

Yıllar süren müzik devrimiyle birlikte müzik dinlenilen platformlar ve işlevleri de değişmektedir. Urbanears, bu değişimi sürekli takip edip son teknolojiye en uygun ürünler için her geçen gün ürünlerine farklı özellikler eklemektedir. Öncelikli hedefleri, mümkün olan en fazla cihazla Urbanears kulaklarını kullanabilmenizdir. Örneğin; önceden kulaklık yalnızca müzik dinlemek için kullanılırken günümüzde müziğin cep telefonlarımızdaki platformlarda yer almasıyla birlikte telefonda konuşabilme ihtiyacı da doğmuştur. Böylece kulaklıklara mikrofon ve kontrol tuşları da eklenmiştir. Kulaklık kablolarının ortadan kaybolmaları ve bluetooth kulakların ortaya çıkması da zamanın getirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda yapılan yeniliklerdendir.

Ürün Çeşitliliği

Başta da bahsettiğimiz gibi dinlediğimiz müzik türü modumuza göre değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda bulunduğumuz ortama, ihtiyaçlarımıza ve zevklerimize göre kulaklık tiplerimiz de değişmektedir. Urbanears kulaklıklarda da pek çok seçeneğiniz mevcut. Kablolarla uğraşmayı sevmeyenler için Urbanears bluetooth kulaklık; hafiflik ve minimalliği ön planda tutanlar için Urbanears kulak içi kulaklık; sporu seven, aktif kişiler için Urbanears bluetooth kulak içi kulaklık modelleri gibi birçok model mevcut. Klasik kulaklıklardan vazgeçemeyenler içinse Urbanears Plattan 2 modeli oldukça kullanışlı. İhtiyacınızı belirleyip istediğiniz modeli uygun fiyatlarla Trendyol'dan edinebilirsiniz.

Sizin Tercihiniz Hangisi Olacak?

Urbanears kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun geri bildirimi ürünün dayanıklılığı ve tasarımın sade şıklığı üzerinedir. Değişen modaya her daim uyum sağlayacak klasik tasarımları ve sayısız renk seçeneğiyle Urbanears kulaklar aynı zamanda kaliteli bir müzik deneyimi sunmaktadır. Bu özelliklerinin yanı sıra benzer kalitedeki markalara göre uygun fiyatı ile de oldukça cazip bir seçenektir. Sizler de Urbanears kulaklıkların kalitesinden yararlanıp şık tasarımıyla tarzınıza tarz katmak istiyorsanız Trendyol'daki Urbanears kulaklık modellerine göz gezdirebilir ve beğendiğiniz modeli hemen sipariş verebilirsiniz.

Yukarı Çık