placeholder
"

US Polo Assn Terlik

" araması için 488 sonuç listeleniyor

US Polo Assn Terlik

US Polo Assn Terlik ile Yumuşak Taban Rahatlığı

Yumuşak tabanları ve ayağınızın daima özgür olmasını sağlayan rahat yapıları ile birçok kişinin evde ya da dışarıda kolaylıkla giydiği terlikler, kadın ya da erkek fark etmeksizin birçok kişi tarafından fazlaca kullanılarak kullanışlılık sağlıyor. Çeşitli modelleri ile terlik tarzına farklı tasarım yapısı sunan ürünlere sahip olduğunu kanıtlayan US Polo Assn terlik, markanın seçkin ürünleri içerisinde en fazla tercih edilenler arasında olduğunu birçok kadın, çocuk ve erkek kullanıcının beklentilerini her zaman karşılamaları ile sağlamalarıyla başarıyor. Temelleri yıllar öncesine dayanan köklü yapıdaki US Polo Assn markası tarafından atılan terlikler, kullanıcılarını her açıdan memnun etmeyi amaçlayıp onların daima ihtiyaçlarının giderilmesini sağlamayı amaçlayan üretim ve tasarım anlayışı tarafından sizlere sunuluyor. Çeşitli renk alternatifleri ile gözlere hitap edebilen ürünler, rahatlıklarıyla da ayaklarınıza son derece uygun rahat ve konforlu ürünler arasında olduğunu kanıtlıyor. Farklı tarzlardan oluşturulan birçok farklı modelden oluşturulan US Polo terlik ürünleri, farklı terlik stilinden ilham alınarak oluşturulmalarıyla dikkatleri çekiyor. Birçok kullanıcısına ayak parmağından topuğa kadar olmak üzere ayak kemiği ve anatomisine uygun şekilde üretildiğini gösterir nitelikte ürünler ortaya koyabilen markanın modelleri, her açıdan kullanıcılarını memnun edip yere daha sağlıklı ve memnun basabilmelerini sağlıyor. Evde, plajda, bahçede ya da sokakta kullanabilmenize olanak tanıyan birçok modele sahip olan markanın güzel görüntülerden oluşturulan terlik modelleri, hayatın izini sürmenize ve her zaman ayaklarınızın özgür ve ferah olmasını sağlıyor. Yaz mevsimlerinin beklenen ayak ürünleri arasında gösterilse de soğuk havaların etkisini iyice hissettirdiği dönemlerde kapalı mekânlarda kullanılmak üzere pek çok US Polo markası terlik modeli bulunuyor. Bahar ve yaz aylarında ayakkabının sıkıcılığından usanmış olan pek çok kullanıcının bir numaralı tercihi haline gelebilen terlikler, ayakların daha rahat olmasını sağlıyor.

US Polo Assn Terlikler ile Özgür Ayaklar

Modası geçmeyen ve birçok yerde rahatlıkla giyilebilen tarzlara sahip olan markanın terlik çeşitleri, kadın ya da erkek kullanıcıların terlik ihtiyacını karşılarken; onların kişisel tarzlarına uygun model yapılarıyla da dikkatleri çekmesini sağlıyor. Çeşitli zeminlerde kolaylıkla giyilebilen dış taban yapısına sahip olan US Polo terlik modelleri, hem içerde hem de dış ortamlarda kullanılabilmeyi sağlayan çeşitleri ile dikkat çekiyor. Ayakların hava almasını sağladığı için sağlık yönünden de olumlu etkileri bulunan terlik modelleri, birbirinden çeşitli model yapısında kullanıcıları ile buluşuyor. Evlerin içerisinde kullanılan modellerden gündelik yaşamda rahatlıkla gezmeye gidebilmenizi sağlayan çeşitlere olmak üzere pek çok terlik yapısı sizlere marka tarafından memnuniyetle sunuluyor. Dayanıklılıkları ile uzun sürede kullanım yapmanızı sağlayan US Polo üretimli terlikler; yumuşak üst taban yapısıyla da zeminle her buluşmanızda ayaklarınıza masaj yapan etkilerle kullanışlılık sağlıyor. Dış darbelerden kullanıcılarının etkilenmemesini sağlayan Polo terlik çeşitleri, her kullanıcısını önemseyen ve onlara uygun stillerde üretim yapabilme anlayışıyla özel ürünler sunuyor. Hareket edildikten sonra esneyen ve kullanıcısına yere daha rahat basabilmesine imkân tanıyan modeller, farklı alanlarda kullanılabilmeleriyle de öne çıkıyor. Evlerde salon terliği ya da tuvalet terliği olarak kullanabileceğiniz modeller, aynı zamanda dışarıda çeşitli kısa gezilere çıkabilmenize olanak sağlayan gezinti terlikleri olarak da kullanılarak geniş kullanıma uygun olduğunu sizlere gösteriyor. Yere basarken esnek ve yumuşak yapısından dolayı ses çıkarmayan terlikler, konforlu yapısını ayak dokusuna uygun modelleri ile sonuna dek hissettiriyor. Ayak yapınıza uygun modelleri ile farklı birçok bedene göre terlikler US Polo markasınca sunuluyor. Farklı ön görüntüye sahip olan terlikler, kadın ve erkek kullanıcılar için çeşitli renk tasarımlarıyla da sunuluyor. Erkek kullanıcılar için sunulan US Polo erkek terlik modelleri, genellikle klasik renk tarzları ile öne çıkarken; terliğin ön yüzeyinin nokta desenli, renkli yatay çizgili, çiçekli ve gökkuşağı tarzından oluşturulan birçok kadın terlik modeli de daha rengârenk tarzlarda kullanım sağlıyor. Çeşitli ayak taban rengine ve tarzına sahip olan US Polo Assn terlikleri, farklı kişisel tarzlara uygun birçok kullanıcıya özgün model yapısı sunuyor. Yaz aylarında dışarı çıkarken daha açık renkli ve enerjik elbiseler giymeniz mümkün oluyor. Kullanıcılarının elbise kombinlerinin de tamamlayıcısı olabilecek şıklıkta ürün tarzı gösterebilen modeller, birçok erkek ve kadın kullanıcının çeşitli şort, kemer ve gömlek kıyafetleriyle de uyumluluk gösterebiliyor. Kıyafet tarzını önemseyen kadınların sosyal hayatında çeşitli gezintiler yapabilmesini sağlayan terlikler, erkek kullanıcıların da birçok hobisini markanın terlik tarzlarıyla yapabilmesine olanak sağlıyor.

US Polo Terlikler Renk Tasarımlarıyla Öne Çıkıyor

Farklı tasarım ve malzeme yapısı ile oluşturulan markanın terlik modelleri, birçok kullanıcısının istenilen favori terlik tarzında kullanım sağlayabilmesine imkân tanıyor. Klasik beyaz ana renk yapısı üzerine işlenmiş özel terlik tasarımı modelleri ile birçok kadının memnun kalmasını sağlayan US Polo beyaz terlik modelleri, geleneksel terlik tasarımının en dikkat çekici örnekleri arasında gösteriliyor. Açık tonlu yapıya uygun bej renkli ve ayarlanabilir tokaya sahip erkek modelleri, klasik renklerden hoşlanan pek çok kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. Markanın suni deri malzemeden üretilmiş olan parmak arası erkek terlik modelleri arasındaki siyah renkli bağlama ve taban yapısına sahip olan erkek ve kadın terlikler, birçok kullanıcıyı siyah rengin asaletli ve dikkat çeken sert tonu ile karşılıyor. Yaz aylarının dikkat çekici renkleri arasında bulunan yeşil, kırmızı, beyaz, ya da turuncu detaylardan oluşturulan renkler, zaman zaman sade ve tek renk temalardan oluşturulsa da çoklu renk yapısı ve tasarımlarla da birçok potansiyel terlik kullanıcısına alternatif yaratabiliyor. Poliüretan malzemeden üretilip mavi, beyaz ve kırmızı tasarıma sahip terlik bandı ile ilgi uyandıran Us Polo Assn beyaz erkek terlik modeli; ilkbahar ve yaz aylarında plajlarda ya da bahçelerde rahatlıkla giyilebilmeyi sağlayıp, istenildiğinde iç mekânlarda da sizlere kullanım sağlayabilmesi ile kullanışlı tasarım harikası terlik ürünleri arasında bulunduğunu kanıtlıyor. Markanın Eva kalıp yapısında üretilip turuncu, mavi, krem renk yapısına sahip kadın parmak arası terlik modelleri, farkındalık yaratan renk yapısı ile öne çıkarken; çeşitli kadın kullanıcıların birçok yaz sezonunda kolaylıkla kullanabilmesini sağlamalarıyla da ilgileri üzerinde topluyor. Bej, beyaz, bordo, haki, kahverengi, kırmızı, lacivert, mor, mavi, pembe, siyah ya da turuncu gibi birçok renklerin tasarım yapısından oluşturulabilen markanın erkek, kadın ve çocuk terlikleri; terlik modasına rahatlıkla uyum sağlamanıza yardımcı oluyor. Renkli ve desenli elbiselerle uyumluluk gösteren US Polo terlik krem modellerinden daha keskin ve kapalı ton yapısına sahip olan siyah ve lacivert renkli tasarımlara olmak üzere birçok US Polo Assn tarzı terlik modeli bulunuyor. İçerde ya da dışarıda olmak üzere birçok zeminde kullanılmaya uygun olan markanın seçkin terlikleri, kaymayı engelleyici özel dış taban yapısından oluşturulan modellerle de ilgi çekiyor. Kullanıcılarının ayaklarının terlikle olan bağını sağlayan farklı birçok eklenti ile konforlu yürüyüşler yapabilmesini sağlayan malzemeler, farklı renk yapısından oluşturulabildiği gibi farklı bağlama stilleri ve malzemeleriyle de öne çıkıyor.

US Polo Assn Terlikler Farklı Zeminlerde Giyilebilen Çeşitleriyle İlgi Uyandırıyor

Kullanıcılarına farklı mevsimlerde ve zeminlerde kullanım sağlayan terlik çeşitlerinden üretildiğini kanıtlayan US Polo hoş tasarımlı terlikler, evlerde ya da dışarıdaki ortamlarda kolaylıkla kullanılabilen çeşitleriyle kullanım sağlıyor. Yaz ve bahar aylarında etkisini iyiden iyiye gösterebilen yüksek sıcaklık derecelerinde kullanıcılarının ayaklarının nefes alarak terlik deneyimi yaşamasını sağlayan yazlık ürünler; birçok tatil köyünde, plajda, su birikintilerinde ya da müstakil evlerin bahçelerinde fazlaca kullanılmaları ile biliniyor. US Polo plaj terlik modelleri arasında bulunan parmak arası terlikler ve klasik tarzda sunulmuş olan Casual terlikler, birçok erkek ve kadının rahatlıkla yaz dönemlerinde dolaşabilmelerine olanak tanımak amacı ile üretiliyor. Sıcak kumların ayağınızı yakmaması için özel olarak üretilen modeller, sentetik tabandan oluşturulan hafif yapıları ile hızlıca suya ulaşmanıza yardımcı oluyor. Rahat ve ağır olmayan tarzı ile çeşitli alışveriş merkezlerinde de gezmenizi sağlayan modeller, çocukların sevgilisi olan tasarımlarla memnun ediyor. Markanın erkek plaj terlikleri arasında bulunan poliüretan materyale ve kauçuk tabana sahip olan günlük kullanıma uygun yazlık terlik modeli, paralel çizgiler içerisinde U.S. Polo yazısına sahip model yapısı ile tüm erkek kullanıcıların rahatlıkla birçok tatil beldesinde rahatlıkla gezmesini ve çeşitli plajlara gitmesini sağlarken; yumuşak dokudan ve materyalden üretilen taban yapısıyla da uzun süre kullanımlarda yorgunluğa sebebiyet vermiyor. İstenildiğinde iç ortamlarda banyo terliği olarak da kullanılan plaj terlikleri, yere ıslak basmanızı engelliyor. US Polo kadın terlik modelleri arasında bulunan parmak arası, bantlı, ayarlanabilir tokalı modeller, farklı renk seçenekleri ile kombinasyon oluşturulup önünüze getirilirken; giydiğinizde ayağınızın şeklini alan özel modelleriyle de sizlerin yaz aylarında memnun kalmasını sağlıyor. Terlemeye yol açmayan kaliteli malzemelerden üretilen US Polo özel terlik modelleri, hem kadın hem de erkek kullanıcılar için kötü kokuların ve çeşitli bakterilerin oluşmasının da önüne geçiyor. Saya tekstil malzemesinde üretilen önü kapalı ve yumuşak ev terliği modelleri bulunuyor. Lacivert, pembe, gri, siyah gibi birçok farklı renkten oluşturulan US Polo ev terliği modelleri, kış aylarında ayaklarınızın üşümemesini sağlıyor. Kauçuk taban yapısından, tekstil malzemeden ve ayağınızı saran terlik formuna sahip olan lacivert renkli Us Polo Assn erkek terlik modelleri içerisindeki ev terliği modeli; sonbahar ve kış aylarında ayaklarınızın yerle temasını yok edip, tekstil malzemeden oluşturulan yumuşak yapısı ile ekstra olarak ısıtması ile birçok erkek kullanıcıdan geçer not alıyor. Markanın banyo, tuvalet ve salon terliği olarak da kullanılan birçok terlik modeli bulunuyor.

US Polo Assn Terlik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Paralel çizgili, çiçek motifli, marka baskılı desenlerle karşınıza gelebildiği gibi klasik sade terlik yapısına uygun modelleriyle de dikkatleri çekmeyi başaran US Polo terlikler; yazlık, kışlık ya da sezonsuz terlik olarak da sınıflandırılıyor. Genellikle 1 ila 4 cm topuk boyuna sahip olan markanın terlikleri, 36’dan 45 numaraya kadar farklı terlik ölçülerine uygun modelleriyle sizlerin terlik ihtiyacını gideriyor. Kadınlar için ince ve zarif modelleriyle gelen US Polo Assn feminen tasarıma sahip modeller, kadın kullanıcıların beklentisine göre oluşturulurken; erkek kullanıcılar için de ağırlık yapmayan ve erkek tarzını daha iyi ifade edebilen birçok renk stiliyle tercih edilmesini sağlıyor. EVA taban yapısına sahip olan parmak arası lacivert çocuk terliği, suni deri materyallerden oluşturulan yapısı ve ayakların terliğin üzerine uygun şekilde yerleşmesini sağlayan terlik kalıbı ile gelişim çağındaki birçok çocuğun mutlu şekilde sosyal hayatında, plajda, gezintiye çıkarken ya da evde rahatlıkla kullanabilmesini sağlıyor. Polyester iç materyal ve suni deri dış materyal yapısından oluşturulan kauçuk tabanlı ve 190 gr ağırlığa sahip olan US Polo Assn parmak arası terlik modelleri arasındaki 3 cm topuk boyuna sahip olan kadın terlik modeli; kahverengi, mavi, beyaz çiçek yapraklarından oluşturulan tasarımı ile görenlerin hayran bakışlarla izlemesini sağlarken, günlük tarzda giyilebilen terlik stili ile kullanışlılık vadediyor. Markanın Mendy, Vitus, Molda ve Ruben olmak üzere farklı serilerde ve ona bağlı modellerde birçok terlik modeli bulunuyor. Parmak arası terlik modasına uygun modelleri ile dikkat çeken US Polo Vitus terlik modelleri, kadın ya da erkek olmak üzere farklı birçok kullanıcısının yaz ve ilkbahar sezonunda yumuşak terlik yapısı ile gezmesine imkân tanıyor. Mor renkli Vitus modeli kadın terlikler dikkat çeken yapıları ile birçok kadının en fazla satın aldığı terlik modelleri arasında bulunurken; ayarlanabilir tokalı yapıya sahip siyah, kahverengi ve beyaz renklere sahip US Polo Mendy terlik erkek modelleri de farklı tarzlara sahip beylerin tercihi oluyor. Sentetik iç taban yapısına sahip olan çapraz bağlamalı terlik stilinde olan markanın Ruben serisi terlik modelleri, klasik çizginin izinden gitmek isteyen birçok kullanıcı için yerinde tercih olarak görülürken; ortopedik yapısı ile ileri yaşta olan ve ayaklarından sorun yaşayan birçok kullanıcının fazlaca yararlanmasını sağlıyor. Günlük kullanıma ya da çeşitli plaj terlikleri olarak kullanıma uygun olan US Polo Molda terlik modellerinden evlerde kullanılan önü kapalı ve tekstil yumuşaklığından üretilen terlik modellerine olmak üzere markanın birçok farklı terlik modeli özveri anlayışı ile sunuluyor. Alınmak istenen modelin taban yapısına ve kullanılan malzemeye göre US Polo terlik fiyatları değişiklik gösterebiliyor.

US Polo Terlikler Sağlıklı ve Dayanıklı Ürünler Arasında Bulunuyor

Kullanıcısının konforlu kullanımı düşünülerek hesaplanan Polo markalı terlik modelleri; birbirinden farklı materyalden, renkten, taban yapısından, terlik ön stilinden ve tasarımından oluşturulmaları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yaz aylarının yüksek sıcaklık derecelerinden kış aylarının soğuk zamanlarına dek kullanılmak üzere pek çok terlik modeli, US Polo Assn anlayışı ile sizlerin ayak konforuna ve rahatlığına sunuluyor. Kullanıcısını hafifliği ile memnun edip ilkbahar ve yaz sezonunda fazlaca kullanıldığı bilinen US Polo parmak arası terlik çeşitleri, yetişkin kullanıcılardan çocuklara dek herkese uygun farklı tasarım yapısı ve model özellikleri ile sunuluyor. Marka tarafından üretilerek sunulan parmak arası modeller, plaj çeşitleri için ultra hafif tarzlarda üretilen terlik yapısı ile özel kullanımları çeşitli tatil bölgelerinde sağlarken; kahverengi taban yapısına sahip olup ayak tabanı çukurluğuna uygun kalıplarda üretilen ayarlanabilir bantlı parmak arası modeller de her türlü dış ortamda rahatlıkla uzun gezintilere çıkabilmenizi sağlıyor. Yazın en fazla tercih edilen modelleri arasında bulunan rahat tabanlı parmak arası modeller, US Polo Assn tarafından Unisex kullanıma uygun çeşitleriyle de kullanım sağlayabiliyor. Yaz sıcaklarından dolayı terleme yapmasını önleyen iç taban yapısına sahip olan US Polo Ruben terlik çeşitleri, ayaklarınıza ıslaklık ile bulaşma ihtimali olan birçok bakterinin etkisiz kalıp önlenebilmesini sağlıyor. Sağlıklı yapıları ile ayağınızı incitmeyen kalıplardan üretilen markanın terlik serisi modelleri, günlük ev içi kullanımdan yazlık gezinti modellerine olmak üzere pek çok özel kullanımı sizlere sağlayabiliyor. Zeminle aranızdaki koordinasyonu yumuşak taban yapısı ile yönetmesiyle bilinen US Polo seçkin modeller, ayak sağlığınızı koruyup daha az yorulmanızı sağlıyor. Kullanıcılarının sağlığına olumsuzluk verecek hiçbir maddenin üretim sürecine dâhil edilmemesi ile bilinen markanın terlik modelleri, güvenilir ürün yapısını sizlere sunuyor. Molda serisi modelleri ile ev içerinde tuvalet ve banyo terliği olarak da kullanım sağlayan markanın kullanışlı terlik modelleri, sezonsuz olarak işlevsellik gösteren tarzları ile kullanım sağlıyor. Polo erkek terlik modelleri, kadın kullanıcılarından bağımsız olarak üretilen renk ve tasarımlarla kullanım sağlarken; markanın ortak renklerden oluşturulan ve her kullanıcının ortak favori renklerini içeren birçok terlik modeli de bulunuyor. Suya dayanıklı olarak üretilen plaj terlikleri ile kopma ve yırtılma yaşamamanızı sağlayan terlikler, sizlere yaz ferahlığını sağlarken; rahat kalıplara sahip olan günlük kullanıma uygun modeller de aşınmayan taban yapısı ile dayanıklı terlik yapısı sunuyor. US Polo Assn markalı terlik modelleri içerisindeki şık ve renkli tasarımlarda bulunan ürünlerden, ailenizle birlikte satın alma tercihini beraber yapabilmenizi sağlayan modelleri kolaylıkla alabilmeniz için sayfamızı detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.