"

Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı

" araması için 205 sonuç listeleniyor

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı Modelleri Trendyol'da!

Oyuncaklar çocukların ayrılmaz bir parçasıdır. Son yıllarda sektörde ortaya çıkan gelişmeler ile birlikte birçok yenilikçi oyuncak üretilir. Uzaktan kumandalı arazi aracı, her yaştan çocuk için eğlenceli bir oyuncaktır. Uzaktan kumandalı 4x4 arazi aracı olarak da bilinen bu oyuncaklar, kendi aracını kontrol etme eğlencesini her yaştan çocuğun sevdiği eğlenceli karakterler ve renklerle birleştirir. Uzaktan kumandalı oyuncaklar çocukların oyun oynarken hem pek çok yeni kavramı öğrenmelerine hem de eğlenmelerine yardımcı olur. Uzaktan kumandadaki farklı kontroller değişen işlevler sağlar. Bu uzaktan kumandalı araçlar fiyat ve gelişmişlik açısından çok çeşitli modellerde bulunabilir. Kara yolu arabaları, arazi kamyonları, tekneler, insansız hava araçları ve hatta helikopterleri içerir. Arabalar, bir radyo denetleyicisi veya bir kızılötesi cihaz olabilen bir uzaktan kumanda cihazı ile birlikte gelir. Uzaktan kumanda ile arabalar her yöne manevra yapabilir. Ayrıca hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılır. Uzaktan kumandalı arazi aracı çocuklar için ekstra dayanıklılık gösterir. Çakıl, kir ve çimen gibi farklı yüzeylerle başa çıkabilir. Dayanıklı malzemeler ve darbeye dayanıklı tekerlekler, takılmadan veya hasar görmeden kayaların üzerinden ve engellerden geçmenize yardımcı olur. Çocuklarınızla bu araçlarla aracı ıslak bir ortamda kullanmayı düşünüyorsanız bunun için tasarlanmış su geçirmez modeller de bulunur.

Aksiyon Dolu ve Eğlenceli Uzaktan Kumandalı Arabalar

Aksiyon Dolu ve Eğlenceli Uzaktan Kumandalı Arabalar

Arabalar küçük çocukların favorisidir. Uzaktan kumandalı arazi arabası, çocuklara öğrenmenin yanı sıra eğlenceli vakit geçirmeyi de sağlar. Bununla birlikte bu arabalar aynı zamanda çocukların daha iyi hayal gücü kabiliyeti ile yaratıcı ve sosyal becerilere sahip olmalarına yardımcı olur. Uzaktan kumandalı arazi aracı ürünlerinde verici, alıcı ve motor bulunur. Verici, çocukların arabaları kontrol etmeleir için ellerinde tuttukları kumandadır. Bunlar bir eylemin gerçekleşmesi için sinyalleri alıcıya gönderir. Alıcı genellikle radyo veya kızılötesi sinyaller alan ve tekerlekleri döndürmek veya arabayı hareket ettirmek gibi belirli bir eylemi gerçekleştiren araçtaki bir anten veya devre kartıdır. Alıcı, arabayı harekete geçiren motoru çalıştırır ve birkaç hareket yaparak çocukları büyüleyebilir. Vericiler veya uzaktan kumandalar ve arabalar piller aracılığı ile veya bir güç kaynağına takılarak şarj edilebilir. Bu arabalar sadece kullanımı kolay ve kullanışlı olmakla kalmaz, aynı zamanda çocukların oynaması için tamamen güvenlidir. Modellerde genellikle toksik olmayan malzemeler kullanılır. Ayrıca çocuklarınız için mükemmeldirler ve bu özellikler ürünleri çocuk dostu yapar. Uzaktan kumandalı arazi aracı, çeşitli markalar tarafından üretilmekte ve piyasaya dağıtılmaktadır. Markalar ayrıca bu arabaların yapımında en kaliteli malzemelerin kullanılmasını sağlar. Böylece dayanıklı ve güvenilir olurlar. Uzaktan kumandalı arabalar farklı renk, stil ve boyutlarda mevcuttur ve bu nedenle çeşitli yaş gruplarındaki çocukları cezbeder. Farklı renklerde olan arabalar hem güzel hem de şık görünerek çocuklara sürüş keyfi yaşatır. Birçoğu arabanın orijinal modeline benzer. İçerisinde arka ve ön geri vites kolu, MP3, dahili hoparlörler, kornalı direksiyon simidi, yan aynalar, yüksek ve düşük hızlı seçici ve daha fazlasını içerir. Ürünler arasında yüksek kaliteli mekanizmalara ve gelişmiş pille çalışan oyuncaklara ek olarak bir dizi pres dökme ve sürtünme gücü tasarımlarına sahip olan geniş bir yelpaze bulunur. Aynı zamanda 360 derece dönme özelliğine sahip ve çocukları hayali oyunlara dahil eden çeşitli çizgi film karakterlerinden ilham alan modeller de bulunur. Ayrıca bu arabalar teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli yenilenir. Böylece çocuğunuz daha rahat oynar ve eğlenir.

Sağlam ve Dayanıklı Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı

Sağlam ve Dayanıklı Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı

Uzaktan kumandalı oyuncak arabaların çoğu, çocuklara olduğu kadar belirli bir yaş aralığındaki yetişkinlere de hitap eder. Uzaktan araba kullanma konusunda deneyimli çocuklar için daha gelişmiş seçenekler bulunur. Aynı zamanda modellerin çoğu yeni başlayanların ve çocukların uzaktan kumandalı bir arabayı nasıl kullanacaklarını öğrenmelerine yardımcı olur. Hatta bazılarının başlangıç veya gelişmiş ayar seçenekleri bulunur. Çocuğunuz teknoloji konusunda bilgili ise bir uygulama ile çalıştırılan bir ürünü seçebilirsiniz. Farklı yaşlar için farklı uzaktan kumanda seçenekleri de mevcuttur. Küçük çocuklara yönelik uzaktan kumandalı 4x4 araba oyuncaklarında tipik olarak direksiyon simidi tarzı bir uzaktan kumanda bulunurken daha büyük çocuklar için olanlarda tabanca tarzı bir tutuş yer alır. Uzaktan kumandalı arabalar genellikle pille çalışır. Bazıları pil takımları gerektirse de bazı modeller şarj cihazlarını, bazıları ise ikisini birden kullanır. Bu, arabayı şarj etmeyi yalnızca rahat hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda akü yangınlarını önlemeye yardımcı olur. Bunun için şarj koruması ve kısa devre koruması bulunur. Uzaktan kumandalı şarjlı arazi aracı modellerinin çoğu ise özel bir verici veya uzaktan kumanda kullanılarak kontrol edilir. Bu sistem, 2,4 GHz frekansında çalışır ve bir sinyal sağlar. Uzaktan kumandalı arazi araçları son derece güçlü olmasının yanında kullanımı çok kolaydır. Tam ayarlı, yüksek performanslı bu araçlar montaj gerektirmeden kutudan çıkar çıkmaz çalışmaya hazır halde gelir. Sert ABS malzemelerden imal edilir. Her lastikte farklı arazilerde kullanıma uygun hale getiren amortisörlerle donatılmıştır. Ön ve arka çarpmaya dayanıklı tamponlar aracın çarpması durumunda hasar görmemesini sağlar. Uzaktan kumandalı arazi araçları şarj edilebilir ve uzun süre dayanan dahili bir 2.4V Li-ion pile sahiptir. Ayrıca karanlıkta kullanmanızı ve hız yapmanızı sağlayan LED farlara sahip modeller de yer alır.

Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı Fiyatları ve Modelleri Trendyol’da

Uzaktan Kumandalı Arazi Aracı Fiyatları ve Modelleri Trendyol’da

Uzaktan kumandalı oyuncak arazi araçları her türlü araziye uygun ağır hizmet araçlarıdır. Tasarıma bağlı olarak kayalara tırmanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirler. Canavar kamyonlar arazi sürüşleri için idealdir. Günlük zorluklara dayanacak ve oldukça güçlü olduklarını kanıtlayacak şekilde tasarlanmıştır. Açık havada kullanabilir ve macera sürüşlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler, dayanıklı ve sağlam bir uzaktan kumandalı 4x4 aracı zorlu arazilerde kullanmanın keyfini çıkarabilir. Off road kitleri daha büyük lastiklere ve uzun amortisörlere sahiptir ve engebeli araziler için iyidir. Engellerin üzerinden kolayca atlayabilirler ve yarış yapmak için uygundurlar. Off road kitleri ayrıca elektrikli ve nitro versiyonları ile iki teker ve dört tekerden oluşan çekişli versiyonlar olarak gelir. Tasarım olarak daha hafiftirler ancak, malzemeleri daha az dayanıklı olma eğilimindedir. Bu araçlar hızlı gitmek, hızlı dönüşler yapmak ve yarış pistlerinde sorunsuz sürmek için yapılmıştır. Elektrikli modeller iç mekanlarda çalıştırılabilirler. Bunlar, hızınıza ve motorunuza bağlı olarak aracınızı sürmenizi sağlayan şarj edilebilir pillerle çalışır. Nitro arabalar gerçek yakıt yakar ve çim biçme makinelerine benzer. Küçük motorlar kullanan diğer ekipmanlarla birlikte gelir. Nitro kamyonunuzun montajı ve bakımı elektrikli modellerle aynı şekilde kolaylık sağlar. Nitro motor, egzozdan çıkan gerçek duman, ses ve kokularla daha gerçekçi olduğu için yetişkinlere ve gençlere hitap eder. İhtiyaçlarınıza uygun çeşitli uzaktan kumanda arazi aracı vardır. İster 4x4 uzaktan kumandalı arazi aracı ister 1/10 ölçekli uzaktan kumandalı araba isteyin, Trendyol’da herkes için bir şeyler bulunur. Ancak bazılarının kullanımı diğerlerinden daha kolaydır. Özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını inceleyerek kendinize uygun aracı kolayca bulabilirsiniz.