Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Boy
Renk
Fiyat
Kumaş Tipi
Materyal
Boy / Ölçü
Ortam
Model
Kol Tipi
Stil
Kol Boyu
Siluet
Desen
Kullanım Alanı
Yaka Tipi
Kemer/Kuşak Durumu
Fiyat Geçmişi
Kalıp
Deri Kalitesi
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Ek Özellik
Paket İçeriği
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Uzun Ceket

" araması için 44804 sonuç listeleniyor

Uzun Ceket Modelleri ile Kombinlerinizi Tamamlayın

Ceketler, bahar aylarında giyilmeye başlayan, kış aylarında ise herkesin tercih ettiği, sıcak tuttuğu kadar şıklığın ve tarzın desteklenmesine yardımcı olan giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Uzun ceket modelleri kadınlar ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmelerine karşın ceketlerin modelleri ve tarzları her kullanıcı için değişiklik göstermektedir.

Uzun Ceket Tasarımları

Uzun Ceket Tasarımları

Uzun ceket modelleri arasında yer alan deri, blazer, ekose, peluş, süet, kadife, keten, penye ve oversize modeller kullanıcıların tarzlarına göre farklı tasarımlara ve renklere sahip olabilir. Yaz aylarında da ceket giymek isteyen kadın veya erkekler için de özel üretim ince tül veya ince kumaştan üretilen ceket modelleri bulunabilir. Tasarım ve modellerine ek olarak geniş bir renk seçeneğine sahip olan ceketler arasında siyah uzun ceket seçenekleri en fazla tercih edilen renklerden biridir. Ayrıca gri uzun ceket renk seçenekleri de sıklıkla tercih edilirken kadınlar ve erkekler tarafından beyaz uzun ceket renk seçenekleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Renk seçenekleri arasında yer alan kırmızı uzun ceket seçenekleri özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi görmektedir.

Uzun Ceket Modelleri

Uzun Ceket Modelleri

Uzun ceketler bahar ve kış aylarında giyilebildiği gibi yaz aylarında da kullanıcıların tercihi olabilir. Uzun deri ceket modelleri kadınlar ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen giyim malzemeleri arasında yer alırken son dönemlerin modası olan uzun blazer ceket tasarımları da büyük ilgi görmektedir. Uzun ceket kadın modelleri arasında genel olarak peluş uzun ceket modelleri sıklıkla tercih edilirken uzun ceket erkek modelleri arasında oversize uzun ceket modelleri dikkat çekmektedir. Yazlık uzun ceket modelleri arasında tercih edilen tül ve kumaşların hava alabiliyor olması dikkat çekerken ince uzun ceket modelleri özellikle kadınlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Ekose uzun ceket modelleri kadınlar ve erkekler tarafından sürekli olarak tercih edilen tasarımlar olmaktadır. Ekose tasarımlar ceketlerde olduğu kadar diğer giyim ürünlerinde de tercih edilmektedir. Uzun triko ceket modelleri özellikle kadınlar tarafından kış aylarında sevilmesine ek olarak erkekler tarafından da tarzları nedeniyle ilgi görmektedir. Özel günlerde tercih edilebilecek ceketler arasında ise süet uzun ceket modelleri bulunmaktadır. Süet modellerde genel olarak kahverengi tonları tercih edilirken kadife uzun ceket modellerinde de kahverengi tonları sıklıkla kullanılmaktadır. Erkeklerin bahar ve kış aylarında sıklıkla tercih ettiği modeller arasında yer alan keten uzun ceket modelleri şık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olduğu kadar rahatlık da vadetmektedir. Kadınlar ise kış ve bahar aylarında penye uzun ceket modellerini tercih etmektedir.

Uzun Ceket Fiyatları

Uzun Ceket Fiyatları

Farklı kumaşlar ve üretim malzemelerinin geniş renk seçeneği ile üretilmesi, kişiler için ürün çeşitliliği sunarken aynı zamanda geniş renk ve model seçeneği ile birlikte fiyatlandırma konusunda da geniş bir aralık sunmaktadır. Her ceket farklı özellikler taşımakta ve değişiklik göstermektedir. Kimi ceketlerde yaka kısmı farklı olurken kimi ceketlerde cepler farklılık göstermektedir. Uzun ceket modelleri ve tasarımlarıyla geniş bir çeşitlilik sunarken bu çeşitlilik fiyatlara da yansımaktadır. Model ve tasarımlar farklı fiyatlardan alıcı bulduğu gibi kullanılan kumaşlar da fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Uzun ceket satın almak için yapılan araştırmalarda farklı kumaş seçeneklerine sahip çok sayıda uzun ceket listelenecektir. Kullanıcılar kendi tarzlarına ve isteklerine göre tercihlerde bulunabilirken ceketler erişilebilir fiyatlardan müşterilere sunulmaktadır. Ceket fiyatlarında yaşanan değişikliklerin bir diğer sebebi de üretici markalardır. Her markanın farklı fiyatlandırma politikasına sahip olması nedeniyle çeşitlilik gösteren fiyatlar kullanıcılar için geniş seçenek şansı sunmaktadır. Uzun ceket modellerinin farklı çeşitlerine avantajlı fiyatlar ile sahip olmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.