"

Vaillant

" araması için 90 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Vaillant

Johann Vaillant tarafından Almanya'da kurulan ve 1874 yılından beri ısıtma ve havalandırma konusunda dünyanın lider markası olan Vaillant, 1992 yılından beri Türkiye'de de hizmet veriyor. 35 milyondan fazla tüketicinin evinde yer alan ve insanların hayatını kolaylaştıran, ısıtma ve havalandırma alanlarında insanlara konfor vadeden marka, geliştirdiği teknolojiler ve tasarladığı mühendislik başarıları ile sektörde çığır açıyor. Çevre dostu politikası, sürdürülebilirlik anlayışı ve profesyonel Alman uzmanlığı ile ürettiği kombi, oda termostatı, klima ve şofben gibi ürünler, Asya ve Pasifik dahil olmak üzere dünyanın her yerine ihraç ediliyor.

Vaillant Tarihi

19. asrın sonlarına kadar uzanan köklü Vaillant tarihi, o yıldan itibaren misyon ve vizyonunu sürdürerek başarılı bir üretim sağlıyor. 1874'te ailesinin onuncu çocuğu olan Johann Vaillant küçük bir atölye kuruyor ve ısıtma, havalandırma sektörlerinin dünya devi olan Vaillant'ın hikayesi bu şekilde başlıyor. İlk yıldan beri devrim yaratan ürün ve teknolojiler ile sektöre yön veren Johann Vaillant, 1899 yılında kurumsal kimliğini kazanıyor ve bugün herkesin bildiği tavşan şeklindeki logo ile birlikte Vaillant markası adeta bir kimlik kazanıyor. Şofben ve duvar tipi ısıtma sistemlerini ilk kez geliştiren isim olan Johann Vaillant, gün geçtikçe üretim ve satış ağını genişletmeye devam ediyor. 

Vaillant Ürün Çeşitliliği

Üretilen ısıtma ve havalandırma ürünleri ile ilklerin altına imza atmakla kalmayıp teknolojiye de yön veren Vaillant, geniş ürün gamıyla da dikkat çekiyor. Vaillant kombi on yıllardır başlı başına her evde bulunurken sonraları geliştirilen Vaillant yoğuşmalı kombi ve Vaillant oda termostatı gibi ürünler de tüm dünyada kullanılıyor. Alman uzmanlığının verdiği disiplin ve neredeyse bir buçuk asırdır artarak büyüyen birikim, Vaillant ürünlerinin tamamında net bir şekilde görülebiliyor. Vaillant'ın ürün çeşitliliği her geçen gün genişliyor, ürün gamına eklenen her ürün ile birlikte Vaillant öncülüğü sektördeki pozisyonunu güçlendiriyor. 2001 yılında grup halini alan marka, dünya çapındaki pek çok markayı kendi çatısı altında toplayarak ürün çeşitliliğini de ağını da arttırmış oluyor.

Vaillant Şirket Anlayışı

Küçük bir atölyeden çıkıp tüm dünyaya yayılan Vaillant markası, profesyonelliğin yanı sıra bilimsel ve çevresel anlamda da beğeni topluyor. İlk günden beri enerjiyi verimli kullanan, çevre dostu bir politika güden Vaillant, satış sonrasında da daima eksiksiz bir hizmet sunuyor. 7/24 destek ve servis hizmeti ile her an yanınızda olan marka, tüketicilerinin tamamına güven veriyor. Toplum ve çevre için kendisine birçok misyon ve sorumluluk yükleyen Vaillant, sürdürülebilirlik için çalışıyor. Yalnızca ekonomik başarı değil, sosyal ve ekolojik standartların da önemli olduğunun bilinci ile hareket ediyor. Ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji kaynaklı üretim yapan Vaillant, yüksek enerji tasarrufu da göz ardı etmiyor.

Vaillant Ürün Fiyatları

Kombinin mucidi Vaillant'ın evlere konfor getiren ürünlerinin fiyatları değişiklik gösteriyor. Vaillant kombi fiyatları modelden modele, donanımdan donanıma farklı şekilde fiyatlandırılıyor. Kullanılan enerji kaynağı, depolama kapasiteleri, teknolojik donanımlar ya da teknik detaylar gibi faktörlerin tamamı fiyatları etkiliyor ve Vaillant'ın ürün gamı her ihtiyaç ve bütçeye uygun ürünler geliştiriyor. Ürün portföyünde geniş bir fiyat aralığı bulunduran marka, kapsamlı servis ağı ve ürün kalitesi ile fiyatını sonuna kadar hak ediyor.

Trendyol, sektörünün lider markası olan Vaillant'ın ürünlerini avantajlı fiyatlar ile sunuyor. Tüketici ile dev markalar arasında köprü görevi gören ve kaliteyi tüketiciye uygun fiyatlar ile ulaştıran Trendyol, her markada olduğu gibi Vaillant'ta da tüketicinin yanında yer alıyor. Vaillant'ın ürünlerini satın almak ve evinize konfor kazandırmak için ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.