"

Vakko

" araması için 237 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Vakko

1934 yılında kurulan ve geniş ürün gamıyla sektörde adından övgüyle bahsettiren Vakko, lüks giyimin öncüleri arasında yer alıyor. Dış giyimden aksesuara, iç giyim ürünlerinden ayakkabıya kadar uzanan ürün çeşitliliğiyle tüketicilerin beklentilerini karşılayan Vakko, ten ile bütünleşen hoş kokulu parfümleri ile moda dünyasında bir adım öne geçiyor. Kadın tüketicilerin yanı sıra stil sahibi erkekler için de özel tasarımlara sahip olan marka, dünya çapında ün sahibi olan modacılar ve tasarımcılarla çalışıyor.

Gözde Aksesuarlar ile Stilinizi Tamamlayın!

Markanın en gözde ve tamamlayıcı parçaları arasında yer alan Vakko çanta modelleri, modern çizgileri ile dikkat çekiyor. Stiline önem veren kadınların tercihleri arasında yer alan Vakko çantalar, çok çeşitli kıyafet ve ayakkabı modelleri ile birlikte kullanılabiliyor. Günlük kullanımın yanı sıra özel gün, balo ve davet gibi organizasyonlarda da fonksiyonel bir şekilde kullanılan çanta modelleri, çeşitli boy ve ebatlarda bulunuyor. Gündelik olarak kullanıma uygun olan Vakko sırt çantası modelleri, sırt ergonomisine tam olarak uyum sağlarken ihtiyaç duyulan tüm eşyaları taşıyabilmeye yardımcı oluyor. Vakko postacı çanta modelleri; iç astarı, dış zemini ve sap kısmı ile kullanıcılar için pratiklik sağlıyor. Vakko çanta fiyatları, ürünlerde kullanılan malzeme kalitesine, çantaların boyutlarına ve el işçiliği detaylarına göre değişiklik gösteriyor. Vakko çanta indirim dönemleri, eşsiz tasarımlara sahip olan ürünlere sahip olmak isteyen bireyler tarafından rağbet görüyor.

Erkeklere Özel Tasarımlar

Erkekler için özel olarak tasarlanan özgün tasarımlı Vakko takım elbise modelleri, her türlü iş toplantısında tercih edilen parçalar arasında yer alıyor. Özel gün ve organizasyonlarda da giyilen takım elbiseler Vakko kravat seçenekleri ile takımlama yapılarak kullanılabiliyor. Farklı desenlere ve renklere sahip olan kravat modelleri, şık ve özenli bir görünüm elde etmeye yardımcı oluyor. Dış giyim ürünlerinin yanı sıra erkekler için dizayn edilen Vakko erkek cüzdan seçenekleri, dokusu ve iç hacmiyle kullanım kolaylığı sunuyor. Erkeklerin en önemli aksesuarları arasında bulunan cüzdan modelleri, stillerinin bir tamamlayıcısı olarak uzun süre kullanılabiliyor. Dış görünümüne ve aksesuar kullanımına özen gösteren erkek kullanıcılara hitap eden Vakko erkek parfüm çeşitleri, uzun süre kalıcılığını koruyor. Yaz ve kış ayları için özel olarak üretilen Vakko parfüm seçenekleri, her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

Zarafet Sahibi Kadınların Tercihi

Vakko wedding kategorisinde yer alan Vakko gelinlik çeşitleri; sade, gösterişli ve asil modelleri sayesinde gelinlerin kendilerini daha özel hissetmelerine katkı sağlıyor. Özgüven sahibi gelin adaylarının tercihleri arasında bulunan Vakko gelinlik fiyatları, ürünlerde kullanılan; üç boyutlu çiçekler, dantel aplikeler ve çeşitli işlemelerin yoğunluğuna göre belirleniyor. Özel günlerin yanı sıra kurumsal hayat içerisinde de kullanılabilen Vakko fular modelleri, çalışan kadınların kurtarıcı aksesuarları arasında bulunuyor. Gündelik olarak kullanıma uygun olan Vakko şal ve Vakko eşarp modelleri ise tesettürlü kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Vakko cüzdan seçenekleri, çok bölmeli olmasıyla işlevsel bir kullanım olanağı sunuyor. Vakko cüzdan bayan modelleri zarafet sahibi kadınların tercihleri arasında yerini alıyor.

Evladiyelik Parçaları Hemen Alın!

Vakko ayakkabı modelleri arasında yer alan Vakko babet seçenekleri ise yaz mevsimlerinde yapılan kıyafet takımlamalarının tamamlayıcısı oluyor ve konfor sağlıyor. Üst giyim seçenekleri arasında bulunan Vakko gömlek çeşitleri; pantolon ve eteklerle birlikte tercih edilen işlevsel parçalar arasında bulunuyor. Kaliteli malzemelerden imal edildiği için ''evladiyelik'' olarak tanımlanan giyim ve aksesuar ürünleri, Vakko outlet sayfalarında ulaşılabilir fiyat aralıklarında sunuluyor. Vakko online ayrıcalığı ile ulaşabileceğiniz parçalar, kısa süre içerisinde elinize ulaşıyor. Aradığınız özgün parçalara, Trendyol güvencesi ile hemen sahip olabilirsiniz.