"

Vanish

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Vanish

52 haftalık takibin ardından 2016 yılında, dünya genelindeki marketlerde en çok satılan leke çıkarıcı olarak sektöre adını altın harflerle yazdıran Vanish, 70’i aşkın ülkede milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Reckitt Benckiser Group çatısı altında bulunan marka, geniş ürün çeşitliliğiyle Türkiye’deki tüketicilerin de leke çıkarıcı gereksinimlerine yanıt veriyor. Ürünlerini; tozlar, sıvılar, halı şampuanları ve tül temizleyiciler olarak dört ana kategoriye ayıran ve her bir kategoride birbirinden etkili ürünlere yer veren Vanish leke çıkarıcı alanındaki uzmanlığını kanıtlıyor.

Vanish Kosla Oxi Action ile 30 Saniyede Leke Çıkarma İmkanı

Her kullanıcının en çok şikayet ettiği sorunlardan biri olan çamaşır lekeleri, çamaşır makinelerinin ön yıkama modlarında ve çamaşır deterjanlarıyla bile tam olarak çıkmayabiliyor. Tüketicilerin ihtiyaçlarını tespit ederek ürünlerini şekillendiren Vanish Gold, toz formdaki; Oxi Action, Kosla Oxi Action ve Gold Oxi Action seçenekleriyle memnuniyet yaratıyor. Başta beyazlar olmak üzere tüm çamaşırlardaki lekeleri 30 saniye gibi kısa bir süre içerisinde tamamen yok eden ürünler, tercih edilen çözüme bağlı olarak farklı kullanım talimatlarıyla geliyor. Örneğin Kosla Vanish Gold Oxi Action, ön işlem ve suya bastırma yöntemleriyle değerlendirilebiliyor ancak çamaşırların suda bekletilme süreleri diğer ürünlerle farklılık gösterebiliyor.

Sıvı yapıdaki Kosla Vanish leke çıkarıcı çeşitleri de en az tozlar kadar etkili sonuçlar elde edilebilmesini sağlıyor. 1, 2 ve 3 litrelik ambalajlarda sunulan ürünler, renkli ya da beyaz olması fark etmeksizin çamaşırların lekelerden arınmış olmasını mümkün kılıyor. Çözümlere özgü teknolojiler, deterjanların çıkaramadığı lekeler üzerine yoğunlaşarak bu lekelerin 30 saniyede ortadan kalkmasına olanak veriyor. Yün ve ipek harici tüm giysi tiplerinde kullanılabilen Kosla Vanish beyazlar için kullanım talimatlarına göre uygulandığında hedeflenen sonucun vadedildiği süre ve şekilde alınabilmesine imkan tanıyor. Ön işlem ve suya bastırma tekniklerinin yanı sıra doğrudan doğruya çamaşır makinesinde de değerlendirilebilen sıvı leke çıkarıcılar, ev hanımlarından tam not alıyor.

Halı ve Tüllerdeki Lekelere Vanish Kosla ile Elveda Deyin

Kış aylarında kullanılan ısıtıcılardan yayılan is ve benzeri unsurlar nedeniyle halı ve tüllerde koyulaşma, hatta lekeler ortaya çıkabiliyor. Tüketicilere bu lekelerin çıkarılması noktasında da destek veren Vanish Kosla halı ve tül temizleyicilerle beğeni topluyor. 850 ml’lik ambalajlarda sunulan Kosla Vanish halı şampuanları, halılarda temizlik, ferahlık ve yumuşaklık oluşmasını mümkün kılarken halı yüzeyindeki kir, toz ve çeşitli nedenlerle yerleşen lekeleri bile çıkarabiliyor. Halılarını elde yıkayanlar için ayrı, makine yardımıyla yıkayanlar için ayrı çözümler geliştiren Vanish, ürünlerin bileşenlerindeki formüller sayesinde her iki yöntemle de aynı başarılı sonuçların alınabilmesini sağlıyor. Halıların ovmadan da temizlenebileceğini, sunduğu halı şampuanlarıyla gösteren marka, ilgili ürünlerin kullanımından önce talimatnamenin okunmasını öneriyor.

Ferah yaşam alanlarının olmazsa olmazı kabul edilen tüllerin temizliği de Vanish’ten soruluyor. Hem toz hem de sıvı formda ürettiği tül temizleyicilerle tüllerin iki kat beyazlamasını ve tüllerdeki dantel detaylarının asıl renklerine dönmesini temin ediyor. Vanish Kosla tül parlatıcı ise tüllerin bembeyaz görünmesini ve tüllerde kola etkisi oluşmasını sağlıyor. Sigara dumanından ise kirden çeşitli lekelere kadar pek çok unsuru yok eden Vanish tül parlatıcı, tül temizleyici çözümde olduğu gibi elde ve çamaşır makinesinde kullanılabiliyor. Tül temizleyici ve parlatıcıyı değerlendirmeden önce her koşulda, kullanım talimatlarının okunması tavsiye ediliyor.

Çamaşırlarınızın, halı ve tüllerinizin ilk günkü formuna kavuşmasını hedefliyor, ilgili parçalardaki lekelerin tamamen yok olmasını istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun Vanish çözümünü inceleyebilir, Trendyol’un avantajlı fiyatları ile dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık