"

Vans

" araması için 706 sonuç listeleniyor

Vans

ABD merkezli bir marka olan Vans, bir süredir Türkiye'deki ayakkabı tutkunlarıyla da buluşuyor. Vans Türkiye için birbirinden şık modeller ortaya koyuyor. Marka, aynı zamanda kendine özgü tasarım çizgisi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Genel olarak ‌da sneaker tarzı ayakkabı modelleri ile boy gösteriyor. ‌Sneaker ayakkabı terimi, günlük kullanıma uygun spor ayakkabıları ifade ediyor. Vans ise bu konuda oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile ayakkabı tutkunlarının karşısına çıkıyor.

‌‌Vans ayakkabı modelleri, daha çok spor kıyafetler ile uyum gösteriyor. Keten ya da kot pantolon ile giyildiğinde şıklığı artırıyor. Ayrıca, eşofman ile de  kullanılabiliyor. Markanın ayakkabıları, renk konusunda geniş bir skalaya sahip bulunuyor. Vans siyah ayakkabı ve beyaz modeller gibi klasik renkleri sıklıkla kullansa da ayakkabılarında dinamik renklere de ‌yer veriyor. ‌‌Bununla birlikte siyah Vans, en çok tercih edilen renklerden biri olarak öne çıkıyor. Öte yandan markanın ‌modellerinde renk ve desen baskısı tekniği de uygulanıyor. Markanın ayakkabı modellerinde damalı baskı, sıklıkla kullanılıyor. Bu şekildeki ‌‌Vans ayakkabı modelleri sıra dışı bir görünüm sergiliyor.  ‌‌Vans ayakkabı modellerinin pek çoğunda çizgi detayı bulunuyor. Ayakkabının yan tarafında bulunan bu çizgi, önden ‌arkaya doğru uzanıyor. Ayrıca dalgalı bir görüntü de sergiliyor. ‌Ayakkabının rengine ya da tasarımına göre bu çizgi, farklı renklerde olabiliyor.‌ 

‌‌Vans Old Skool Serisi

Vans'ın en çok beğenilen ayakkabısı Old Skool serisi oluyor. Vans Old Skool ayakkabılar, daha çok kumaş malzemeden oluşuyor. Kumaş ayakkabılar, ilkbahar mevsimi ile yaz mevsiminde giyilmeye müsait yapıları ile öne çıkıyor. Aynı zamanda kumaş ayakkabılar, rahat bir görünüm sergiliyor. Markanın diğer modellerinde olduğu gibi Vans Old Skool siyah rengi ile daha çok tercih ediliyor. Ayrıca, erkeklerin yanı sıra Vans Old Skool kadın ayakkabı modelleri de bulunuyor.

Kumaş dışında ‌‌Vans'ın suni deriden imal edilen ayakkabı modelleri de bulunuyor. ‌‌Vans deri ayakkabılar, ilkbahar ve yaz mevsimlerinin yanı sıra sonbahar ve kış aylarında da giyilebiliyor. Gerek iş yerinizde gerek de seyahate çıkarken ‌‌Vans ayakkabılar, size eşlik ediyor. ‌Ayakkabı modelleri arasında bağcıklı olanları, oldukça geniş yer kaplıyor. Bununla birlikte bağcıklı olmayan, direkt ayağa giyilebilen ayakkabı modelleri de ürün listesinde yer alıyor.

Babet Tarzı Vans Ayakkabı

Vans markası, ürünleri arasında erkek ve kadın kullanıcılara yönelik ürünler bulunduruyor. Bu durum da ‌markanın ayakkabı konusunda çok yönlü olduğunu gösteriyor. ‌Vans ayakkabı, erkek kullanıcılar için hem desenli hem de sade modeller ile ortaya çıkıyor. Böylece erkek ayakkabısı almak isteyen tüketicilerin farklı seçenekleri oluyor. ‌‌Vans ayakkabı kadın modelleriyle de zengin bir listeye sahip bulunuyor. Pembe bir ayakkabı ya da tamamen çiçek baskılı modeller de kadın ayakkabı tasarımları arasında bulunuyor ve farklı beğenilere hitap ediyor. ‌Babetler, kadınların en sık kullandığı ayakkabılar arasında yer alıyor ve ‌marka ‌babeti andıran kadın ayakkabı modeline de sahip bulunuyor.

Vans fiyatları, genel olarak pek çok bütçe için kolay ulaşılabilir seviyede bulunuyor. ‌Bunun yanı sıra farklı modellerde çeşitli dönemlerde indirim uygulanıyor. Böylece Vans indirim uygulamasına dâhil olan ayakkabılar, daha avantajlı fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor.

Birbirinden Şık Vans Çantalar

Vans, sadece ayakkabı değil; çeşitli kıyafetler de üretiyor. Bunların arasında Vans tişört modelleri öne çıkıyor. Sade olmasına rağmen şık görünüm sergileyen bu ürünler, farklı pantolonlar ile kombin ediliyor. Sonbahar ve kış ayları içinse Vans sweatshirt modellerini tercih edebilirsiniz. Vans, hem tişört hem de sweatshirt ürünlerinde farklı desenler ve renkler kullanılıyor.

Vans markası, aynı zamanda çanta ürünlerini de kullanıcılar ile buluşturuyor. Vans sırt çantası modellerini ister gezintiye çıkarken ister de seyahat ederken kullanabilirsiniz. Vans çanta modelleri, öğrenciler tarafından da kullanılabiliyor. Marka, bu konuda çok çeşitli modeller ortaya koyuyor. Vans okul çantası modelleri, tek renkte olabildiği gibi farklı renklerle de kombin ediliyor. Aynı zamanda bazı modellerde çeşitli çıkartmalar da yer alıyor.