Vessen

Konfor için farklı bir neden sloganı ile hareket eden ve ürettiği klima ve kombi ürünleri ile yaşamı kolaylaştıran Vessen, çözüm odaklılığın ve işlevselliğin ön planda olduğu bir üretim anlayışı sunuyor. Doğaya, çevreye ve insana karşı sorumluluk hisseden ve geliştirdiği teknolojiler ile bu sorumluluklarını da ortaya koyan Vessen klima ve kombi modelleri ile ev içi ısı değişim konforu sağlanıyor. Minimum güç harcanarak maksimum verim almak prensibinden yola çıkılarak üretilen Vessen ürünleri, herkes için pratik bir kullanım ve konforlu bir yaşam vadediyor. Konfor için farklı nedenler arayanlar, Vessen markasına yöneliyor.

Vessen Markasının Tarihi

Yerli bir marka olan Vessen'in kuruluşu 1990 yılına uzanıyor. Önceleri beyaz eşya sektöründe hizmet veren, ancak 1996 yılından itibaren ev içi ısıtma - soğutma ana faaliyet alanına yönelen marka, ısıtma ve soğutma konularındaki çözüm merkezi olma ilkesi ile üretim yapıyor. Sektörünün Türkiye'deki en büyük tedarikçileri arasında yer alan ve yılların getirdiği birikim ve tecrübe ile farkını ortaya koyan Vessen, kuruluşundan bu yana müşteri odaklı anlayışını sürdürüyor. Mühendislikten tasarıma kadar her alanda tüketici ihtiyaçları ön plana çıkarılıyor. Personel sayısı, şube çeşitliliği ve ürün gamını her geçen gün arttıran ve sektörünün lider markası olma yolunda hızla ilerleyen Vessen'in kalite ve güvencesi de ürünlerinden anlaşılıyor.

Vessen Markasının Ürün Çeşitliliği

Ev içi ısıtma ve soğutma sistemlerine ilişkin oldukça geniş bir ürün gamına sahip olan Vessen kombi ve klima ürünleri ile daha çok dikkat çekiyor. Inverter klima teknolojisine ait geliştirdikleri ürünler ile evlere konfor ulaştıran ve ev içi hava değişimini teknoloji ile iç içe, pratik, etkili ve kolay bir hale getiren Vessen, ürünlerinde farklı teknolojik donanım ve yeterlilikler sunuyor. Her ihtiyaca uygun ürünler geliştirmeyi hedefleyen ve bu hedefe ilişkin oldukça ergonomik ürünler ortaya koyan markanın ürünlerinin genel anlamda başarılı olduğu biliniyor. İhtiyaçlara yönelik pratik bir kontrol amaçlayan Vessen'in ürünlerinde dijital uzaktan kumandaların yanı sıra tek tuş ile kontrol gibi imkanlar da sağlanıyor. Ürün çeşitliliği tüketici açısından epey değer görüyor.

Vessen Ürünlerine İlişkin

Vessen markasının ürünlerinde ilk olarak ergonomik nitelikler göze çarpıyor. Etkili performansın dışında kompakt tasarımlar da beğeni topluyor. Az yer kaplayarak çok verim sağlama prensibi Vessen klima modellerini bir adım öne çıkarıyor. Modern dokunuşlar ile zenginleştirilmiş dış yüzeyi Vessen klimaların benzersizliğini ortaya koyarken enerji ve fonksiyon çeşitliliği de önem arz ediyor. Enerji verimliliğinin ana odak konusu olduğu klima modelleri, A++ enerji sınıfı içerisinde yer alıyor. Tasarruf sağlama amacı ve çevre bilinci ile geliştirilen ürünler, enerji verimliliği konusunda benzersiz bir niteliğe sahip. Ayrıca ısıtma ve soğutma işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılabilmesine olanak tanıyan turbo teknolojisi, enerji tüketimini minimuma indirmek için sunulan stand by modu, homojen bir ortam sağlamak adına geliştirilmiş otomatik dikey üfleme özelliği gibi donanımsal farklılıklar, Vessen klimalarını benzerlerinden ayıran niteliklerden bazılarını oluşturuyor. 

Vessen Marka Ürünlerin Fiyatları

Vessen markasına ilişkin klima modellerinde geniş bir fiyat aralığı bulunuyor. Klimalarda kullanılan teknolojiler, kullanım olanakları, performans sınırları ve tasarım gibi değişkenler sonucu belirlenen fiyatlar, tüketici açısından avantaj sunuyor. Eco mod, turbo modu, enerji sınıfı ve enerji tüketimi gibi değerlerin her biri fiyat üzerinde etki gösteriyor. Fiyat ve performans açısından yapılacak değerlendirmelerde Vessen markasının mantıklı bir tercih olduğu açıkça görülüyor. Şıklığın ve işlevselliğin ön planda olduğu Vessen klimaların fiyatları uygun olarak kabul ediliyor. Vessen ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yukarı Çık