"

VESTEL

" araması için 297 sonuç listeleniyor

Vestel Beyaz Eşya & Vestel Küçük Ev Aletleri

Vestel, 1994 yılından bu yana elektronik alet ve elektrikli ev aletleri üretimi yapan bir firmadır. Pek çok konuda Türkiye genelinde ilke imza atmıştır. Kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek tüketicilere en kaliteli hizmeti ve ürünleri sunmayı amaç edinir. Günlük üretim kapasitesi de oldukça yüksektir. Vestel, yurt dışında da satış oranları oldukça yüksek olan bir markadır. Toplamda 154 ülkeye ürün satışı vardır. Ayrıca uzun yıllardır Türkiye’de elektronik alanında ihracat birincisi konumundadır. Avrupa ülkelerinde de tanınmışlık oranı oldukça fazladır. Kaliteli ürünleri, uygun fiyata piyasaya sürmesi tercih edilme sebeplerinin başında gelir.

Vestel Telefon Modelleri

Vestel markasının telefon üretimine de başlaması tüketici kitlesini gözle görülür oranda artırmıştır. Vestel Venüs serisi, son dönemlerin yoğun olarak tercih edilen telefon modelleri arasında yerini alır. Olumlu geri dönüşlerin olması, Vestel Venüs serisinin devam etmesine olanak tanımıştır. Yeni nesil işlemci özelliklerinin kullanıldığı Vestel Venüs V3 modeli de serinin en çok öne çıkan modelleri arasındadır. Teknolojinin son özelliklerinin kullanıldığı Vestel Venüs serilerinin satış oranındaki yükseklik, tüketici memnuniyetini göstermektedir.

Vestel Venüs V3 modeli, zarif ve şık görünümü ile pek çok kişiye hitap edecek şekilde üretilmiş bir üründür. Tasarımının yanı sıra sahip olduğu özellikleri ile de piyasada adından söz ettirmeyi başarmıştır. Kamerası ve diğer teknik özellikleri modele olan ilgiyi artırmıştır. Ayrıca serinin modellerinin uygun fiyatlı olması da tercih sebeplerinin başında gelir. Dönem içerisinde kampanyalı olarak satışa sunduğu ürünler ile de piyasada oldukça büyük bir yere sahiptir.

Vestel Beyaz Eşya

Vestel markası, beyaz eşya üretiminde de piyasada önemli bir yere sahiptir. Vestel, beyaz eşya modelleri üretiminde de ön plana çıkmayı başarmış bir markadır. Kaliteli hizmet anlayışı sayesinde her zaman ürünleri ile tam not almayı başarır. Vestel beyaz eşya modelleri, uzun yıllardır tercih edilen ürünlerin başında gelir. Model seçeneklerinin fazla olması tüketici kitlesini artırmıştır.

Vestel Küçük Ev Aletleri

Küçük ev aletleri, her evin olmazsa olmaz parçalarının arasında yer alır. Özellikle de kadınların kurtarıcısı konumunda olan küçük ev aletleri üretiminde de Vestel önemli bir rol oynar. Hemen hemen her evin ihtiyacını karşılayacak kadar ev aleti üretimi yapan Vestel, bu konuda da oldukça başarılıdır.

Vestel Ankastre

Vestel, mutfak için en şık ve en zarif ürünleri üretir. Teknolojinin gelişmesi ve her geçen gün yeni tarzların ortaya çıkması ile beraber Vestel de pek çok ürün piyasaya sunmuştur. Vestel ankastre serileri de bunlardan biridir. Mutfakta ekstra şıklık ve özel tasarımlara yer veren Vestel ankastre serileri büyük oranda beğeni toplar. Ankastre serilerinde de pek çok ürüne yer veren Vestel, uygun fiyatlı modeller üretmeye özen gösterir.

Vestel Televizyon

Televizyon konusunda şıklığa yer veren Vestel, her yeni modeline ekstra özellikler ve teknolojik detaylar katmayı ihmal etmiyor. Model seçeneğinin fazlalığı ile de oldukça geniş bir kesime hitap ediyor. Son dönemlerde en çok dikkat çeken Color serisinin rağbet oranı oldukça yüksektir. Vestel TV modelleri, birçok evin salonunu süsleyen ürünlerdir. Ayrıca markanın son dönemlerde ürettiği 4K teknolojiye sahip televizyon modelleri de oldukça dikkat çeken modeller arasındadır. Fiyat olarak da her bütçeye ve her kesime hitap edecek seçeneklerin olması markanın tercih edilirliğini artırır. Yıllardır çizgisini bozmadan üretimi yapılan Vestel TV modelleri, her sezon kattığı yenilikler ile alanında fark yaratmayı başarır.

Vestel, ürettiği ürünler ile sadece günlük hayatı değil, uzun vadedeki yaşamı da kolaylaştırır. Ayrıca dayanıklı ve kaliteli ürünler sunması sayesinde de büyük beğeni toplayarak kullanım süresini artırır. Tüketiciye sunduğu ayrıcalıklar sayesinde memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Vestel, elektrikli ev aletleri konusunda tüketiciye ekstra avantajlar sağlar. Ürünlerinin kalitesi ve şık görünümü sayesinde memnuniyet kazandırır. Ev hayatını kolaylaştıracak ürünleri ile de özellikle ev hanımlarına büyük kolaylık sunar. Ürünlerin ergonomik yapısı ve özel tasarım anlayışı ev dekorasyonunda estetik bir şıklık oluşturur. Vestel, her sezon piyasaya sunduğu yeni ürünleri ile evleri süslemeye devam eder. Ürünlerine eklediği ekstra özellikler ve farklı estetik duruşlar ile her kitleye ve her zevke hitap eder. Ürünlerinde donanımlar kadar dış görünüme de büyük önem verir.

Yukarı Çık