"

Vichy

" araması için 304 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Vichy

Dermatolog Dr. Haller ve iş adamı Georger Guerin'in 1931 yılında bir araya gelerek kurduğu Vichy, kurulduğu günden beri ürettiği cilt ve saç bakımı ürünleriyle ön plana çıkıyor. Dr. Haller'ın güzelliğin sağlıklı ve temiz bir ciltten geçtiği düşüncesini ilke edinen firma, her cilt tipine yönelik kaliteli bir cilt bakımı deneyimi sunmayı hedeflliyor. Tüm ürünlerini dermatoloji biliminin ışığında üreten Vichy aynı zamanda da ürünlerinin çevre dostu olmasına özen gösteriyor. Vichy ürünleri sayesinde doğaya zarar vermeden hem cildinizi hem de saçlarınızı koruyabilirsiniz.

Vichy Kremleri ile Cildiniz Neme Doysun

Vichy markasının farklı cilt tiplerine ve sorunlarına yönelik birçok kremi bulunuyor. Vichy nemlendirici çeşitleri cildinizi nemlendirerek cildinizin daha sağlıklı görünmesine katkıda bulunur. Hangi cilt tipine sahip olursanız olun cildinizi hem gece hem de gündüz bir kere mutlaka nemlendirmeniz gerekir. Sabah yüzünüzü yıkadıktan sonra Vichy nemlendirici krem çeşitlerinden birini gece ise yüzünüzü temizledikten sonra Vichy gece kremi çeşitlerinden cilt tipinize uygun olanını kullanabilirsiniz. Örneğin kuru bir cilde sahipseniz Vichy kuru ciltler için nemlendirici krem sizin için daha uygun olacaktır. Nemlendirici krem seçimi yaparken cilt tipinin yanı sıra kremin kullanılacağı mevsim de dikkate alınması gereken belirleyici bir faktördür. Kış ayları için yoğun yapıdaki nemlendiriciler uygunken yaz ayları için ise su bazlı nemlendiriciler daha uygun olacaktır. Vichy su bazlı nemlendirici, yaz aylarında kullanabileceğiniz ideal bir üründür.

Yüksek Koruma ve Derinlemesine Temizlik

Cildi nemlendirmek kadar güneşin zararlı ışınlarından korumak da önemlidir. Düzenli bir şekilde güneş kremi kullanmazsanız cildinizde lekelenmeler meydana gelebilir. Vichy güneş kremleri, cildi güneşin zararlı etkilerinden koruma konusunda oldukça başarılıdırlar. Vichy yağlı ciltler için güneş kremi, Vichy leke karşıtı güneş kremi ve Vichy bebek güneş kremi gibi birçok Vichy güneş kremi çeşidi bulunur. Leke karşıtı güneş kremi cildinizde güneşe bağlı lekelerin oluşmasına engel olur. Ayrıca Vichy güneş kremi leke karşıtı, yüksek korumaya da sahip olduğu için cildinizi güneşin diğer zararlı etkilerinden de korur. Renkli güneş kremi sayesinde de cildinizi güneşten korurken aynı zamanda da cilt tonunuzu eşitleyebilirsiniz.

Vichy yüz temizleme jeli ile cildinizi derinlemesine temizleyebilirsiniz. Vichy yüz yıkama jeli günlük cilt temizliği için uygundur. Vichy peeling çeşitleri ile de cildinizde bulunan ölü derilerden kurtulabilirsiniz. Temizleme ve peeling işlemlerinden sonra yüzünüze Vichy maske çeşitlerinden birini uygulayarak hem cildinizi hem de kendinizi şımartabilirsiniz. Vichy gözenek arındırıcı kil maskesi cildinizi derinlemesine temizler ve gözenek görünümünün azalmasına katkıda bulunur.

Temiz ve Bakımlı Saçlar

Vichy şampuan çeşitleri ise hem saçlarınızı temizler hem de bakım yapar. Vichy şampuan çeşitlerinden size uygun olanını alıp kullanmaya başlayarak saçlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Vichy dercos kepek şampuanı, kepek problemi yaşayanların güvenle kullanabileceği bir üründür. Vichy saç dökülmesine karşı şampuan, saçlarınızı güçlendirir ve bu sayede dökülmelerine büyük oranda engel olur. Vichy kuru saçlar için şampuan ise saçlarınıza ihtiyacı olan nemi verir. Düzenli kullandığınız taktirde neme doymuş, ışıl ışıl parıldayan saçlara sahip olmanız mümkündür. Eğer saçınız yağlıysa yağlı saçlar için özel olarak tasarlanmış şampuanlara yönelmeniz daha sağlıklı olacaktır. Vichy yağlı saçlar için şampuan, saçlarınızın doğal dengesi bozmadan saçlarınızda bulunan fazla yağdan kurtulmanıza olanak sağlar.

Trendyol birbirinden kaliteli ve doğal içerikli Vichy ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunuyor! Vichy ürünleri arasından kendi ihtiyaçlarınıza uygun olanları belirleyip hemen satın alarak bakımlı olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.