"

Vileda

" araması için 149 sonuç listeleniyor

Vileda

1948 yılında kurulan Vileda; ev işlerini kolaylaştırmak amacıyla süpürge, eldiven, ütü masası, bulaşık teli, paspas ve örtü gibi temizlik ürünleri üretiyor. Tüm dünyada 50'den fazla ülkede şubesi bulunan Vileda, yüksek kalite, dayanıklı ve yenilikçi mekanik temizlik ürünleriyle faaliyet alanını büyütmeye devam ediyor. Vileda'nın paspas ve temizlik setleriyle günlük temizlik son derece pratik hale geliyor. Tecrübeyi yenilikçi bir bakışla birleştiren markanın ürünleriyle temizlik süreci kısalıyor. Ünlü marka tarafından üretilen temizlik setleri, pedallı viledalar, paspaslar, cam bezleri ve vileda aksesuarları; ev işiyle ilgilenenlerin hayatlarını kolaylaştırarak zamandan tasarruf etmelerine yardımcı oluyor.

Vileda Temizlik Seti

Vileda turbo temizlik seti, vileda çeşitleri içerisinde etkili ve pratik kullanımıyla öne çıkıyor. Ergonomik tasarımıyla öne çıkan setin içerisinde bulunan mikrofiber kumaştan paspas başlığı, farklı yüzeylerde hijyenin korunmasını sağlıyor. Üçgen şeklindeki başlık ile ulaşılması zor alanlar da rahatlıkla temizlenebiliyor. Vileda pedallı döner hazne ise paspasta kalan fazla suyun efor sarf etmeden sıkılabilmesini sağlıyor. Pedallı vileda, paspasın sudan iyice arınmasını sağlayarak zeminin ıslak kalmasının da önüne geçiyor. Vileda turbo pedallı temizlik seti, teleskobik olarak tasarlanan tutma borusu da içeriyor. Kullanıcının boyuna göre ayarlanabilen boru ile ergonomik kullanım mümkün oluyor. Kalın tutma sapı temizlik kovasının güvenli taşınmasını sağlarken, dayanıklı paspas başlığı çamaşır makinesinde tekrar tekrar yıkanarak kullanıma hazır hale geliyor. Oynar başlığı ve su sıçramasını önleyen sıkma haznesiyle de dikkat çeken vileda seti, etkili ve pratik günlük temizlikte fark yaratıyor.

Vileda Temizlik Ürünleri

Vileda temizlik setleri içerisinde yer alan moplar, uzun süre dayanıklı bir kullanım sunuyor. Kirlenen vileda mop ürünü, çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabiliyor. Yüzde 100 mikrofiber başlığa sahip vileda paspas, kişiye göre ayarlanabilen dönme hızıyla dikkat çekiyor. Özel üçgen şekilli paspas temizliği zor köşelere rahatlıkla girerken, oynar başlıklı mop vileda ile cam ve fayans temizliği de yapılabiliyor. Kirlendiğinde kolaylıkla çıkarılabilen, yıkanabilen ya da yedeğiyle değiştirilebilen vileda ucu, fonksiyonel bir kullanım sergiliyor. Vileda sapı ise tüm vileda paspaslarına uyum sağlıyor. Yedeğiyle değiştirilebilen vileda sapı, boya göre ayarlanabilen versiyonları ile konforlu bir kullanım sunuyor. Setin bir diğer önemli parçasını ise vileda kovası oluşturuyor. Vileda paspası, vileda kovasının sıkma aparatıyla elleri ıslatmaya gerek kalmadan güçlü bir şekilde sıkılabiliyor. Vileda kovasının öne çıkan diğer özelliklerini ise; yüksek kuvvete karşı dayanıklı sıkma aparatı, suyu kolay boşaltma, kolay taşınma ve saklanma, esnek süzgeç ve sağlam kova sapı oluşturuyor.

Vileda Cam Bezi

Vileda'nın en eski ve yaygın kullanılan ürünlerinden birini de vileda cam bezi oluşturuyor. Vileda temizlik bezleri kategorisinde bulunan mikrofiber bezler çok emici olmalarının yanı sıra, iz ve hav bırakmadan silme özelliğiyle öne çıkıyor. Bu şekilde, leke bırakmadan cam silmek kolaylaşıyor. Vileda'nın çok amaçlı sarı temizlik bezi ise hem kolay sıkılabiliyor hem de mükemmel emici özelliğiyle su lekelerinin önüne geçiyor. Vileda sünger bez; kalın yapısı, emici dokusu, dayanıklı ve ıslak kullanıma özel fonksiyonuyla öne çıkıyor. Bacti-Stop özelliğiyle bakteri üremesini önleyen sünger bez, kötü koku oluşumunu da ortadan kaldırıyor.

Vileda Fiyatları

Vileda temizlik ürünleri yenilikçi ve teknolojik içerikleri, geri dönüşüme uygun, sağlam ve kaliteli malzemeleri ve ergonomik kullanımlarıyla öne çıkıyor. Vileda temizlik setiyle kısa sürede pratik bir şekilde günlük temizlik yapılabiliyor. En ulaşılması zor köşelerin bile kolaylıkla temizlenmesini sağlayan vileda, efor sarf etmeden zamandan kazanmayı mümkün kılıyor. Vileda fiyatları, uygun seçenekleriyle de öne çıkıyor. Farklı bütçelere uygun şekilde tasarlanan temizlik setleri ile hijyeni ekonomik bir şekilde sağlamak kolaylaşıyor.

Trendyol, ev temizliğine önem veren kullanıcılara Vileda temizlik malzemelerini ayrıcalıklı fiyatlarla sunuyor.

Yukarı Çık