"

Vileda

" araması için 721 sonuç listeleniyor
Vileda Çelik Temizlik Teli 6'lı
ViledaÇelik Temizlik Teli 6'lı
(47)
18,90 TL
Sepete Git
Önceki SayfaSonraki Sayfa

Vileda

Vileda

Temizlik sektörüne damga vurmuş ünlü bir Alman markası olan Vileda paspas ve tasarladığı diğer temizlik ürünleri ile zirvedeki yerini koruyor. Yüksek kaliteli ürünleri dünyanın dört bir yanında popülerliğini koruyan marka, tasarladığı ve geliştirdiği ürünlerle adından söz ettiriyor. Vileda temizlik seti evlerin vazgeçilmez temizlik ürünü haline gelirken, Vileda çeşitleri her türlü temizlik işlevi için zengin bir ürün yelpazesi sunuyor. Vileda seti başta olmak üzere artık klasikleşmiş pek çok temizlik ürünü Türkiye’de ve dünyanın pek çok yerinde markanın adıyla anılıyor.

Markanın tarihi 1800'lü yılların Almanya’sına kadar uzanıyor. Carl Johann Freudenberg 1949 yılında “Heintze und Sammet” adlı tabakhaneyi devraldığında yeni bir serüven başlıyor. Yüksek kalite deri ürünleri sayesinde adını duyuran şirket, 1929 Büyük Kriz yıllarında deri sıkıntısı yaşanınca önce sentetik deriye yöneliyor. Geliştirilen sentetik deri pencere bezi olarak üretilmeye başlanıyor. “Deriye benzer” anlamında “WieLeder” sözünün Almanca telaffuzundan oluşan Vileda markası, 1948 yılından itibaren pencere bezini markanın temel taşı haline getiriyor. 60 yıldan fazla zamandır Freudenberg Group çatısı altında faaliyetini sürdüren marka, dünya temizlik sektörünün öncü markalarından biri olarak biliniyor. Vileda kullanımı kolay ve ergonomik ürünleri ile temizliğin her aşaması için mükemmel modeller geliştiriyor.

Yüksek malzeme kalitesi ve işlevsel tasarımları ile büyük beğeni toplayan Vileda Türkiye pazarında da büyük bir paya sahip bulunuyor. Vileda ürünleri uygun fiyat ve satın alma koşullarıyla Trendyol’da bulunabiliyor. Vileda şirketi online satış, kampanya ve indirim avantajlarıyla Trendyol üzerinden tüketicilere ulaşıyor ve en cazip fiyatlarla satın alam olanağı sunuyor. Vileda şirketi online satış, kampanya ve indirim olanakları yanında uzun ömürlü ürünler geliştirerek de aile bütçelerine yardımcı oluyor.

Yüksek Kaliteli Yenilikçi Tasarımlar, Kusursuz Temizlik

Vileda modelleri her şeyden önce güçlü tasarım yapıları ve yenilikçi yaklaşımları ile öne çıkıyor. Sürekli yeni teknolojiler geliştiren ve öncü fikirlerle sektörün gidişatını belirleyen marka, deneyimi ve uzmanlığını uzak görüşlü yaklaşımlarla birleştirerek herkesin beğenisini kazanıyor. Tasarımları ve geliştirdiği ürünlerle pek çok ürün kazanan marka, geliştirdiği modellerin uzun ömürlü olmasına ve dayanıklılığına büyük önem veriyor. Artık efsaneye dönüşen pencere bezinin yanı sıra, Vileda sünger ve paspas ürünleri de dünya çapında popülerliğini koruyor.

Vileda kullanımı oldukça kolay setler ve pratik başlıklar ile temizliği eğlenceli ve basit hale getiriyor. Pedallı ve yuvarlak başlıklı Vileda seti, sıkma işlemini kendi kendine yüksek performansla yerine getiriyor. Özel tasarlanmış yay sistemi ve pedalı sayesinde temizlik başlığı dakikada 1000 devir gibi oldukça yüksek hızla sıkılıyor ve hemen kuruyor. Böylece temizlik yapılan zeminlerde fazladan su kalmadığı için temizlik daha çabuk bitiyor, leke ve iz de oluşmuyor.

Vileda seti çeşitleri arasında üçgen başlığı ile dikkat çeken Vileda turbo ise çok özel tasarımı sayesinde köşeler başta olmak üzere tüm alanlarda yüksek performans gösteriyor. Paspas başlığı mikrofiber kumaş kullanılarak üretilen Vileda turbo, suç sıçratmayan ayaklı döner haznesi ile sıkma işlemini de kusursuz biçimde gerçekleştiriyor. Paspas başlığı çamaşır makinelerinde istenen sıcaklıkta yıkanarak dezenfekte edilebiliyor. Teleskobik borusu daha az yer kaplıyor ve temizlik esnasında istenen boyda ayarlanabiliyor. Kalın tutma sapı ve güçlü tutma elemanları ise güvenli bir taşıma sağlıyor. Klasik Vileda temizlik seti çeşitleri ise hem mikrofiber başlığı, hem ergonomik tasarımı hem de kolay kullanımı ile yıllardır tercih listelerinin ilk sıralarında yer alıyor. Vileda temizlik seti ürünleri içindeki parçalar tek tek de satın alınabiliyor ya da istendiğinde bazı parçalar kolayca yenilenebiliyor.

Vileda Mop ürünleri ise hemen her yüzeyde başarıyla kullanılmaları yanında pratik ve kolay temizlik özellikleriyle öne çıkıyor. Köşe bucak temizlik sağlayan aparatlar ve kullanımı daha işlevsel yapana teleskobik saplar aşırı yorgunluğun ve olası sağlık sorunlarının da önüne geçebiliyor. Ayarlanabilir özelliği bulunan iç içe geçmeli saplar, yanlış pozisyon nedeniyle temizlik sırasında oluşabilecek sırt ağrılarını önlemeye yardım ediyor. Oynar paspas başlığı gibi gibi ergonomik özellikleriyle ulaşılamayan nokta bırakmayan Vileda Mop çeşitleri, markanın vazgeçilmez ürünleri arasında yerini alıyor. Mop ürünleri kirlendikçe çamaşır makinesinde kolayca yıkamaya olanak tanıdığından yoğun olarak tercih ediliyor.

Vileda takımı uyumlu çalışması ve işleri kolaylaştırması açısından tercih edilirken, Vileda seti parçaları en önemli kalemlerden birini oluşturan paspaslar pratik kullanımları ve yüksek temizlik güçleri ile öne çıkıyor. Vileda temizlik ürünlerinin en önemli kalemlerinden birini oluşturan paspaslar, mikrofiber başlıkları yanında yedek başlık ve sap seçenekleri ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Başta parke, laminant, fayans, seramik olmak üzere her zeminde mükemmel temizlik sağlayan paspas başlıkları, zeminlerdeki küçük parçaları çekip hapsederek daha hızlı ve işlevsel bir temizlik sunuyor.

Vileda Temizlik Bezi Modelleri

Vileda temizlik ürünleri, efsanevi pencere bezi gibi pek çok popüler ve gelişkin model sunuyor. Islak ya da kuru olarak kullanılabilen Vileda temizlik bezi, artık markalaşmış sarı rengi ve kusursuz emicilik özelliği ile tanınıyor. Kolayca temizlenebilen ve sıkılabilen Vileda temizlik bezi ürünleri, yoğun kirleri, kalıcı lekeleri ve küçük parçacıkları temizlemede yüksek performans gösteriyor. Sarı temizlik bezi dışında mutfakta, banyoda ve evin diğer tüm odalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilen temizlik bezleri arasında yenilikçi teknolojiler göze çarpıyor. Mikrofiber teknolojisine sahip cam bezi, toz bezi, banyo bezi ve mutfak bezi gibi Vileda çeşitleri yanında sünger bez, kopar kullan bez gibi pek çok ürün bulunuyor. Bu ürünleri çoklu ambalajlar halinde çok daha uygun koşullarla almak mümkün olabiliyor.

Markanın en iyi bezi olarak lanse ettiği Vileda Actifibre ise gelişmiş teknolojisi ve yenilikçi yaklaşımı ile kusursuz bir temizlik sunuyor. Vileda Actifibre ardında iz ve parçacık bırakmayan üstün kumaş dokusu sayesinde cam ocak, pencere gibi yüzeyler başta olmak üzere pek çok alanda gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Toz almak ve genel temizlik için de kusursuz sonuçlar veren yüksek kaliteli Actifibre bez çeşitleri son dönemin gözde temizlik ürünleri arasında yer alıyor.

Bulaşık ve Banyo Süngerleri

Vileda sünger çeşitleri hem mutfak hem de banyo için yüksek emicilik özellikleri ile tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Mutfak süngerlerinde pek çok çeşit ile farklı işlevlerin kolayca yerine getirilmesini sağlayan marka, mutfak süngerlerinde oluklu ve düz seçenekler sunuyor. Mutfak ve banyo zeminlerindeki kirler ve bulaşıkların gerektirdiği tasarım ve doku özelliklerine sahip olan Vileda sünger ürünleri, çizmez özellik taşıyan yüzeyleri ile hassas zeminlerde de gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. 3 boyutlu akıllı dokuları, lekeleri söküp alan yapıları, kir biriktirmeme özellikleri ile öne çıkıyor. Farklı renk seçenekleri ile farklı beğenilere hitap eden markanın, klasik temizlik süngerlerindeki ovalayıcı yeşil yüzeyi daha güçlü bir temizlik performansı sağlıyor. Özel olarak tasarlanan ve geliştirilen çizmez süngerler, hem temizlik yapılan zeminler, hem de el ve tırnaklar üzerindeki olumsuz etkileri minimuma indiriyor. Siyah sünger ürünü ise en inatçı kirleri ve çıkmaz denilen lekeleri ovalayarak temizleme olanağı sağlıyor. Ovalayıcı siyah yüzey dayanıklı biçimde tasarlandığından uzun süreli kullanıma uygun bir yapı oluşturuyor.

Sünger Tırnak Koruyucu gibi patentli ve yenilikçi pek çok ürün bulunan marka, alüminyum temizlik ürünleri ile de öne çıkıyor. Sünger Çelik alüminyum ovalayıcı topu yanmış zorlu kirler başta olmak üzere bir çok alanda yüksek performans gösteriyor. Kalın köpük dokusu temizlik esnasında tırnakların ve ellerin zarar görmesini önlüyor ve uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. Markanın ovma teli çeşitleri de temizlik esnasındaki farklı ihtiyaçlar ve çıkması zor kirler için önemli bir yardımcı olarak işlev görüyor.

Markanın özel geliştirdiği Magical System ürünü, sprey ve özel üretim mikrofiber bez sayesinde su tutmayan kusursuz yüzeyler oluşturabiliyor. Suyun yüzeyde tutunamayıp akıp gitmesini sağlayan sihirli sistem, başta duşakabinler, fayanslar, aynalar, musluklar olmak üzere pek çok alanda yüksek performans ile kullanılabiliyor. Pencere camları ve diğer cam yüzeyler için de ideal çözümler sunan Magical System temizlik sonrası oluşabilecek su lekelerini de maksimum düzeyde önlüyor.

Çığır Açan Vileda Şarjlı Robot

Temizlikte yenilikçi bir çığır açan Vileda robot modelleri, tek tuş ile kusursuz temizlik sunuyor. Kendi etrafında dönme hareketi ile her yöne rastgele gitmesi sayesinde tüm noktaları detaylı biçimde temizleyen robot, köşe ve duvar dipleri gibi zor noktalara da rahatlıkla ulaşıyor. Yatak, mobilya altı gibi noktalar da bu teknolojik ürünün kapsama alanı içine giriyor. Şarjlı olduğu için kablo dolanması, yetişmemesi gibi sorunlara da yol açmayan Vileda robot, 65 desibel ses düzeyi ile oldukça sessiz çalışıyor. Çekim gücü ise toz, tüy, parçacık bırakmayacak bir yükseklikte olan benzersiz robot, pratik kullanımı ve kolay temizliği sayesinde büyük beğeni topluyor.

Temizlik cihazlarında kullanılan vakumlama sistemine alternatif bir temizlik çözümü geliştiren marka, temizlik robotları piyasasına da yenilikçi çözümleri ile damga vuruyor. Robotlarında bulunan akıllı navigasyon sistemi yüzeyleri eksiksiz olarak temizliyor, sert zeminler ya da kısa havlı halılarda yüksek başarı sağlıyor.

Markanın kullandığı yüksek teknolojiler sadece elektrikli ürünlerle sınırlı kalmıyor. Kurulduğu ilk andan itibaren AR-GE faaliyetlerine büyük önem veren markanın prensipleri arasında sürdürülebilirlik ve ürün performansı ilk sıralarda yer alıyor. Tescilli kumaş malzemesi olan Evolon ile su tasarrufu başta olmak üzere doğa dostu pek çok fayda sağlayan marka, ürünlerinin üretimi sırasında mümkün olduğunca kimyasal kullanmamaya ve su tasarrufu oluşturmaya özen gösteriyor. Özel mikrofiber ürünleri sayesinde kullanıcıların kimyasal temizlik malzemeleri kullanmadan ya da çok az kullanarak inatçı kirleri yok etmesi sağlayan marka, süpürgelerinin üretiminde de geri dönüşümlü malzemeler kullanıyor. Markanın geliştirdiği yenilikçi teknolojiler içeren temizlik araç ve malzemeleri, sınırsız yedek parça ve sarf ürünü desteği sunuyor. Yedekleri ve alternatifleri ile kolayca yenilenen ürünler, kullandıkça yıpranan parçaların yenilenmesine imkân veriyor.

En az 300 yıkama içeren zorlu testlere tabi tutulan paspasların hem dayanıklılığı hem de temizlik etkinliği düzenli olarak ölçülüyor. Sürekli olarak yeni ürünler tasarlama ve ürünlerinin özelliklerini geliştirme çabası içinde olan markanın ürün kalitesi sürekli gelişiyor.

Eldiven ve Diğer Temizlik Malzemeleri

Vileda eldiven modelleri tüm temizlik süreçlerinde elleri koruyan ve daha sağlıklı bir temizlik yapma imkânı veren ürünler olarak öne çıkıyor. Kullan at özellikli temizlik eldivenleri, polimer kaplı ince lateks malzemeden üretiliyor ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Kullanım sırasında kolaylık sağlayan esnek yapılarına karşın yüksek kaliteli dokuları sayesinde dayanıklı bir özellik gösteriyor. Hijyen ve önlem alınmasını gerektiren tüm temizlik işlerinde eli kavrayan Vileda eldiven ürünleri tam koruma sağlayarak, pratik bir temizliğe imkân veriyor.

Markanın temel temizlik ürünlerini içeren geniş ürün yelpazesi, farklı pek çok fonksiyonu yerine getirecek biçimde işlevsel parçalar da içeriyor. Tüy toplayıcı rulolardan, raf sistemlerine, tüy toplayıcı rulolardan özel deterjanlara pek çok ürün Vileda Türkiye güvencesiyle satın alınabiliyor. Markanın sap gerektiren tüm temizlik ürünleri ile uyumlu sap modelleri büyük kolaylık sağlıyor. Dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile öne çıkan klasik kırmızı sap ürünü, 125 cm boyu ile her türlü temizlik işinde kusursuz bir işlev üstleniyor.

Markanın temizlik setleri içinde önemli bir parçayı oluşturan kovalar tercihe göre tek parça olarak da satın alınabiliyor. Kusursuz bir temizlik için ergonomisi ve işlevleri özel olarak tasarlanan Vileda kovaları, evin farklı mekanlarındaki temizlik süreçleri için mükemmel işlevler üstlenebiliyor. Vileda kovaları yüksek kaliteli plastik malzemeden üretiliyor ve temizlik bezleri ya da başlıklarının doğru biçimde sıkılması, durulanması için gereken altyapıyı hazırlıyor.

Faraşlı fırça ürünü ile kirlerin kolayca süpürülmesini ve tek seferde tüm parçacıkların toplanmasını sağlayan marka, ulaşılması zor köşelerin temizlenmesine de olanak sağlıyor. Faraşlı fırça ürününde sert fiberler ve ekstra ince fiberler aynı anda yer alıyor ve farklı işlevleri tek üründe bir araya getiriyor. Ön kısımda yer alan kırmızı renkteki sert fiberler ulaşması zor köşeler için, arka kısımdaki ince fiberler ise küçük tozlar için kusursuz temizlik sağlıyor. Çek çek ürünleri ise sert ve parlak zeminlerde etkili bir temizlik sunuyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü süngeri ile sağlam plastik gövdesi uyum içinde çalışırken, geniş temizleme yüzeyi ile işlerin daha kısa sürede bitmesini sağlıyor. Başlığında yer alan bariyerler sayesinde geride su bırakmayan özel sünger, iz ve leke oluşumunu da önlüyor. Veranda, balkon, teras gibi mekanlar için tasarlanan dış mekan fırça başlığı, farklı tel yapısı ile hem sert hem yumuşak temizlik sunuyor. Kırmızı teller zorlu kirleri parçalarken, sarı fırça telleri lekeleri ve toz parçacıklarını topluyor. Yenilikçi Duactiva Fırça ise pürüzlü yüzlerde dahi tozdan eser bırakmayan özel fırça kılları ile beğeni topluyor. Yüzeyleri toz kaldırmayan süpürme imkanı verene Duactiva Fırça, eşsiz sünger dilimleri ile düzgün yüzeyleri tek seferde tertemiz yapıyor. Alerji azaltan ürünlere verilen ECARF sertifikası sahibi olan DuActiva süpürgenin en önemli özelliği olana kıl ve yoğun köpük birleşimi, tozları ve kirleri dolaştırmadan yok ettiğinden alerji azaltan bir yapı sunuyor.

Vileda Fiyat ve Model Seçenekleri

Markanın ütü masası kılıfı ısıyı yansıtan özel metalize yüzeye sahip olduğundan ütüleme fonksiyonunu artıran bir fonksiyon sunuyor. Ütü süresini kısaltmaya yardımcı olan ütü masası kılıf modelleri, tercihe göre farklı desenlerde olabiliyor. Pamuk, köpük ve keçeden oluşan özel üç katlı dokuya sahip olan ütü masası kılıfı ürünleri ütüleme sırasında maksimum rahatlık ve kolaylık sunuyor. Metalize özelliği bulunan geçici park alanı ütünün sıcaklığından kaynaklı olası yanık izlerinin önüne geçiyor, kılıf çok daha uzun süre ilk günkü görünümüyle kullanılabiliyor.

Dünya genelinde 50'den fazla ülkede ürünleri kolaylıkla bulunan ve yüksek pazar paylarına sahip olan markanın adı dayanıklılık ve yenilikçi mekanik ürünlerle birlikte anılıyor. Vileda fiyatları sağladığı yüksek teknoloji ve kapsamlı temizlik gücü göz önünde bulundurulduğunda oldukça makul düzeylerde bulunuyor. Özellikle mekanik temizlik ürünlerinin dayanıklılığı ve diğer temizlik ürünlerinin uzun ömürlü olması düşünüldüğünde Vileda fiyatları çok daha uygun bir hal alıyor. Markanın yenilikçi teknolojik ürünleri temizliği kolaylaştırdığı için zamandan da büyük ölçüde tasarruf sağlıyor. Vileda ürünleri Trendyol güvencesi ile en uygun satın alma koşulları ile edinilebiliyor. Vileda şirketi online satış, kampanya ve indirim imkânları Trendyol üzerinden kullanılabiliyor ve en cazip fiyat seçeneklerine ulaşılabiliyor.