Vitrin Büfe

Salon ve oturma odalarının en önemli dekorasyon eşyalarından olan vitrin ve gümüşlük modelleri ile herkes kendi zevkini yansıtıyor. Dekorasyonun yanı sıra pratik kullanım avantajı da bulunan gümüşlük ve vitrin modelleri; yemek takımı, bardak, tabak ve diğer birçok ürünü saklamak için yeterli alan sağlıyor. Aynı zamanda vazo ve biblo gibi dekoratif ürünlerin sergilenmesi için de uygun olan vitrin ve gümüşlük modelleri ile herkes kendi modasını yaratıyor. Aynalı veya aynasız çeşitleri ile dikkat çeken gümüşlük modelleri, kullanılan alanın daha geniş görünmesini da sağlıyor. Gümüş ile uyumlu olan vitrin takımları ile birbirinin devamı olan tutarlı bir tarz yansıtmak mümkün olurken aynı renk tonlarındaki vitrin takımı modellerini kullanmak da uyumu artırmayı sağlıyor. 

Hem Şık Hem Fonksiyonel

Tüm alanlarda kullanıma uygun olan vitrin ve gümüşlük modelleri, şık olduğu kadar fonksiyonel kullanım avantajı ile de dikkat çekiyor. Sadece salon ve oturma odalarında kullanılmayan vitrinler, geniş bir mutfakta tabak ve bardak gibi mutfak eşyalarının sergilenmesi için de kullanılmaya uygun. Farklı model ve tarza sahip olan vitrin takımları ile klasik ya da modern alanlar için doğru tercih yapılıyor. Tamamen cam ya da ahşap olan kapaklı gümüşlük ve vitrin modelleri arasından her tarza uygun seçenek bulmak mümkün oluyor. Dekoratif bir görünüm için tamamen cam kapaklara sahip olan vitrinler uygun olurken saklama amaçlı kullanılmak istenen vitrinlerde ahşap kapaklar tercih ediliyor. Farklı boyutlara sahip olan vitrin ve gümüşlük modelleri, kullanılacak alana bağlı olarak doğru tercih yapılması için seçenek sağlıyor. Eğer dar bir alan için kullanılacaksa tek kapaklı, eni dar olan uzun vitrin ve gümüşlük tercih edilerek, alanın daralması engellenerek, daha geniş görünmesini sağlamak mümkün oluyor. Komple kapaklı ya da çekmeceli olarak tasarımı yapılan vitrin ve gümüşlük modelleri, gerekli saklama alanlarını sağlarken her dekorasyona uygunluğu ile de dikkat çekiyor. Özel ahşap malzemeler kullanılarak hazırlanan vitrin ve gümüşlükler, doğal ahşap renginde olabildiği gibi, farklı renk seçeneklerine de sahip olduğundan evinde renklerin hakim olmasını isteyenler için doğru bir tercih olarak ön plana çıkıyor. 

Dekorasyonda Uyumu Yakalamanın Kolay Yolu

Modern tasarımları ile dikkat çeken gümüşlük ve vitrin takımları, her evin ruhuna uygun olarak farklı seçenekler sunuyor. Dar alanlarda kullanılması daha uygun olan beyaz ve açık renkli modeller ile alanın daha geniş görünmesini sağlamak mümkün olurken odanın güneş ışığını daha fazla yansıtması da sağlanıyor. Büyük gümüşlük ve vitrin modelleri, geniş odalarda rahatlıkla kullanılabiliyor, alanın daha dolu görünmesine yardım ediyor. Daha fazla depolama alanı sağlayan büyük modeller ile saklanacak eşyaların tümü tek bir yerde toplanıyor ve daha düzenli bir görünüm oluşuyor. Dekorasyonda uyumu yakalamanın kolay yolu olan vitrin ve gümüşlük modelleri sayesinde aynı parça ile farklı bir tarz oluşturmak mümkün oluyor. Temizlemesi de kolay olan vitrin ve gümüşlük modellerini nemli bir bezle tozlarından arındırmak yeterli oluyor. Açık renkli modeller, tozu çok fazla göstermediği için tercih edilirken koyu renkli vitrin modelleri ise şık bir görünüm oluşturmaya yardımcı olduğu için tercih ediliyor. Ayaklı ya da ayaksız gümüşlük model seçenekleri, oyma ayakları ile dikkat çekiyor. Ayaksız modeller zeminle bütünlük oluşturması dolayısı ile sıklıkla kullanılıyor. Farklı kulpları ile öne çıkan modeller sayesinde evinize uygun tarzı yansıtmak çok kolay. Trendyol vitrin kategorisi üzerinden birbirinden şık ve farklı vitrin modellerine ulaşarak dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Yukarı Çık