"

Vivense

" araması için 990 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Vivense

Evini şık bir hâle getirmek isteyenler için Vivense, pek çok farklı ürün ile hizmet veriyor. Vivense mobilya alanında yatak odasından oturma grubuna kadar farklı mekânlar için değişik tarzlar ortaya koyuyor. Vivense modelleri arasında modern çizgilerin yanı sıra retro çizgilere de yer veriliyor. Gerek ahşap gerekse de metal ürünler ile marka, farklı ihtiyaçlara cevap verebiliyor. Dolayısıyla evinizi yenilemek isterseniz Vivense'de çok fazla alternatifiniz bulunuyor. Bunun yanı sıra yeni evleneceklere de Vivense düğün paketi sunuluyor.

Oturma Odanızı Daha Ferah Hâle Getirin

Vivense markası; oturma odası için televizyon üniteleri, orta sehpalar ve oturma grupları gibi çeşitli ürünlere yer veriyor. Vivense TV ünitesi çeşitleri farklı boyutlarda üretiliyor. Böylece ister küçük isterse de büyük televizyonlar için markanın üniteleri arasından tercih yapabilirsiniz. Ünite yerine daha küçük bir ürün arayanlar içinse Vivense TV sehpası öne çıkıyor. Çeşitli raf aralıkları ve renkler ile Vivense sehpa, şıklığı oturma odanıza taşıyor.

Oturma odanıza aldığınız televizyon sehpasını Vivense koltuk takımı ile destekleyebilirsiniz. Onlarca farklı tasarım arasında odanıza yakışan bir modeli bulabilirsiniz. Vivense oturma grubu modelleri, son trendelere uygun olarak üretildiğinden modern tarzları salonunuza taşıyabilirsiniz. Marka, klasik oturma gruplarına sahip olduğu gibi köşe takımlarını da kullanıcılar ile buluşturuyor. Vivense köşe takımları, daha küçük salonlar ile uyum gösteriyor. Küçük olan salona Vivense köşe takımı yerleştirildiğinde kullanıcılara daha fazla alan kalıyor. Aynı zamanda köşe takımı, Vivense köşe koltuk ile de desteklenebiliyor.

Vivense koltuk takımı ürünleri, orta sehpa ve halı ile daha şık bir hâle gelebiliyor. Tıpkı koltuklarda olduğu gibi Vivense orta sehpa konusunda da kullanıcılara pek çok seçenek sunuluyor. Aynı zamanda Vivense halı modelleri de kullanıcıların değerlendirmelerine sunuluyor.

Vivense ile Daha Şık Yemek Odaları

Vivense yemek odası ürünleri, oldukça şık tasarımları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Marka, bu konuda daha çok ahşap malzemeyi tercih ediyor. Vivense yemek odası ürünlerini takım hâlinde alabileceğiniz gibi tek tek satın alarak kendi kombininizi de yapabiliyorsunuz. İster ceviz renginde ister de beyaz bir Vivense yemek masası satın alabilirsiniz. Bu masayı Vivense sandalye modelleri ile uyumlandırabilirsiniz. Ayrıca, Vivense konsol ile oturma odasını daha da şık hâle getirebilirsiniz. Marka, masa konusunda sadece yemek odasına yönelik ürünler imal etmiyor; aynı zamanda Vivense mutfak masası ürünleri de bulunuyor.

Yemek odası dışında çalışma odanızı da Vivense ürünleri ile donatabilirsiniz. İşe Vivense çalışma masası ile başlayabilirsiniz. Çalıma masasının yer aldığı odaya Vivense kitaplık da ekleyebilirsiniz. Vivense kitaplık modelleri, farklı ebatlara sahip bulunuyor. Böylece hemen her oda için markanın bir kitaplık çeşidi bulunabiliyor. Çalışırken yoğun ışıktan hoşlanmıyorsanız Vivense lambader bu konuda size yardımcı olabilir. 

Yatak Odası İçin Pek Çok Farklı Seçenek

Vivense yatak odası takımları arasında aynalı modellerden camlı modellere kadar pek çok farklı ürün yer alıyor. Bunun yanı sıra menteşeli ya da sürgülü kapaklara sahip olan modeller de markanın ürünleri arasında bulunuyor. Marka, bu konuda çok şık modeller ortaya koyuyor. Ayrıca, yatak odanız geniş ise Vivense berjer modellerine de bakabilir ve yatak odanızda yer verebilirsiniz.

Yatak odası yerine ürünlerini tek tek seçmek isteyenler ise Vivense gardrop modellerine göz atabilir. Vivense dolap modelleri, avangard ya da spor gibi farklı tarzlara sahip olduğundan farklı beğenilere hitap ediyor. Spor modeller, özellikle Vivense genç odası ürünleri arasında geniş yer kaplıyor.

Misafirlerinizi Güzel Tasarımlar ile Karşılayın

Hol kısmı, pek çok evin giriş kısmında bulunuyor. Bu alanda ayakkabılık ya da askılık gibi çeşitli ürünlere yer veriliyor. Evinizin holünde Vivense ayakkabılık modellerinden birini tercih ettiğinizde, şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Vivense portmanto ve ayakkabılık konusunda geniş seçenekler sunuyor.

Öte yandan Vivense dresuar modelleri de hol kısmını şık bir hâle getirebilir. Dresuar, birbirinden şık Vivense koltuk çeşitleri ile uyumlandığında ortaya çok hoş bir görüntü çıkıyor. Hole uygun herhangi bir Vivense avize ile evin giriş kısmı göz alıcı bir hâle gelebiliyor. Dresuar tercih etmeyenler ise bu alanda Vivense zigon sehpa modellerinden birine yer verebilir.