Vivense Vinner Eskitme Kaplama Şelale Burgulu Lambader Mataro 0
Vivense Vinner Eskitme Kaplama Şelale Burgulu Lambader Mataro

Vivense Vinner Eskitme Kaplama Şelale Burgulu Lambader Mataro VN7-102

3.0Ortalama Puan
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1
Ürün Bilgileri
  • Ek Bilgiler:ÜRÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİGerçek Metal AyakMetal Çerçeve (Paslanmaya karşı özel fırın boya)CE Belgeli Elektrik TesisatıPVC üzeri Trend Desen Lambader KumaşlarAmpul Duy Tipi: E27 Normal Duylu AmpulAmpul Çeşidi: Maxsimum 45- 60w Normal Ampul 20w Tasarruflu Ampul 11w Led AmpulBaşlık Çapı: 40cm x 40 cm (Alt kısım)Başlık Çapı: 30 cm x 30 cm (Üst Kısım)Başlık Yüksekliği: 29 cmGövde Uzunluğu: 155 cmTam Boy Uzunluk:174 cmKablolu Uzunluk: Maksimum 200 cm (Aç-Kapa Anahtarlı)Askı duy takımı : CE Belgelidir 100% Güvenlik Kontrolü Yapılmıştır.Başlık Malzemesi: İthal Malzeme UVPLKullanım Alanları: Küçük Salon, Oturma Odası, Yatak Odası, Cafe, OfisKimyasal maddeler ile silinmediği müddetçe ürünlerimiz kararma yapmaz.Tüm ürünlerimizin görsel görüntülerindeki ürün ile, gönderilen ürünler aynıdır.ÜRÜNLERİMİZ KURULMAYA HAZIR BİR ŞEKİLDE DEMONTE OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.KURULUM KLAVUZUNDAN YARDIM ALARAK KOLAYCA MONTE EDEBİLİRSİNİZ.
  • Modül Adı - Lambader : Genişlik - 40 cm Derinlik - 30 cm Yükseklik - 164 cm Çap - 30 cm Alan: - 1 cm
  • Teslimat ve Kurulum : Ürün kargo ile teslim edilir. Kurulumunu kolayca yapabilmen için ihtiyacın olan tüm parçalar kurulum şemasıyla birlikte gönderilir.
  • Ürünü teslim ettikten sonra da biz hep yanındayız. Eğer teslimattan sonra seni memnun etmeyen bir durum olursa bize haber vermen yeterli. Senin için çözüm sürecini hemen başlatır, en kısa sürede memnuniyetini sağlarız.
  • Ürünü teslim almadan önce mutlaka ürün paketinin hasar kontrolünü yapmanı öneririz. Ürün paketinde veya üründe herhangi bir hasar bulunması durumunda kargo görevlisine ‘Hasar Tespit Tutanağı’ tutturmanı öneriririz.
  • Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir.
  • Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
  • *** İstanbul Adalar'a teslimat ve kurulum hizmetimiz yoktur.

Ürün Değerlendirmeleri

3.0
3.0Ortalama Puan
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1
2 Değerlendirme
0 Yorum
Henüz Yorum Yazılmamış.
Şikayet Et