"

Vogue

" araması için 811 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Vogue

Dünyaca ünlü moda dergisiyle aynı isim altında 1973 yılında piyasaya sürülen Vogue Eyewear, 1990 yılında Luxotica tarafından satın alındığından beri faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Dünya modasına yön veren ve trendleri belirleyen Vogue, güneş gözlüğü ve reçeteli gözlükler üreterek hemen her ihtiyaca cevap veriyor. Vogue erkek güneş gözlüğü ve kadın güneş gözlüğü modelleriyle sokak modasının yıldızı olmanıza da aracılık ediyor. Gigi Hadid gibi trend öncüsü isimlerle gerçekleştirdiği iş birlikleri sayesinde genç ve modaya meraklı herkese seslenen Vogue, çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Siz de zamansız modellerden sezon trendlerine kadar her türlü Vogue güneş gözlüğü modelini uygun fiyat ve cazip kampanya avantajlarıyla satın alabilmek için Trendyol'a göz atın!

Aksesuarlarınızla Tarzınızı Güçlendirin

Vogue gözlük koleksiyonu; en güneşli günleri yaşanabilir kılan ve tarzınızı yükselten pek çok farklı model sunuyor. Dünya trendlerini her sezon kendi tarzında yenileyen Vogue güneş gözlüğü modelleri, yüzünüze uygun onlarca farklı seçeneklerde sunuluyor. Koleksiyonda en sade modellerden gösterişli seçeneklere kadar tercih edebileceğiniz pek çok farklı alternatif bulunuyor. Vogue gözlük kadın modasının en belirgin trendlerini takip edip kendi tarzında yorumlayarak tüm dünyaya sunuyor. Vogue kadın güneş gözlüğü koleksiyonunda kedi modellerden damlaya kadar farklı alternatifler bulunuyor. Vogue kedi gözlük modelleri, tarzında vintage etkisi yaratmaktan hoşlanan kadınlar için mükemmel bir alternatif oluyor. Vogue cat eye gözlük ise, orijinal retro-şık şekli ile günümüz cazibesini de yansıtıyor. Vogue cat eye güneş gözlüğü, sofistike kahverengilerden çarpıcı siyahlara, opak kırmızılara ve modaya uygun diğer renk alternatiflerine kadar farklı çerçeve seçeneklerinde sunuluyor.

Vogue ile Modayı Yaşayın

Vogue güneş gözlükleri, güneşli günlerin yanı sıra kış aylarında da güçlü bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor. Vogue çizme ve bot gibi kışlık aksesuarlarınızla kombinleyebileceğiniz pek çok çerçeve ve renk alternatifi sunuyor. Vogue giyim ve diğer aksesuarlarınızla bütünlük oluşturarak tarzınızı tamamlayabilirsiniz! Kış aylarında sıcak ve konforlu hissetmenizi sağlayan Vogue mont modelleri de hem erkek hem de kadınlara hitap ediyor. Vogue çanta modelleri ise genel olarak tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olacak alternatiflerde sunuluyor. Vogue ayakkabı fiyatları, kampanya ve sezonlara göre farklılık gösterebiliyor. Vogue yeni sezon gözlükleri, her yılın modasını yakından takip eden alternatifleriyle seçim yapmakta zorlananlara pek çok model sunuyor. Vogue erkek gözlük modelleri de çarpıcı seçeneklerden oluşuyor. Vogue, klasik seçimlerden cesur fütüristik modellere kadar hemen her tarza sahip erkeğe hitap ediyor. Klasik seçimlerden hoşlanan beyler için Vogue gözlük kahverengi ve siyah çerçeveli modelleriyle öne çıkıyor. Yaz aylarında özellikle plajlarda ve şehirlerde tarzıyla dikkat çekmek isteyenler için ise Vogue aynalı gözlük modelleri öneriliyor. Vogue sarı gözlük seçenekleri de sokak modasında son yıllarda öne çıkan retro etkisini destekliyor. 

Yüzünüze Uygun Bir Model Seçin

Güneş gözlüğü seçerken yüz tipinize uygun bir model belirlemeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle aynanın karşısına geçerek yüzünüzün oval, yuvarlak, kalp, kare, elmas veya dikdörtgen gibi şekillerden hangisine uyduğunu analiz etmeniz öneriliyor. Örneğin; yüzünün uzunluğu ve genişliği eşit ölçüde olan kişiler, "yuvarlak yüz" olarak tanımlanırken; geniş alnı ve elmacık kemikleri dar bir çerçevenin takip ettiği kişiler ise "kalp şeklinde yüze sahip" olarak adlandırılıyor. Kare yüze sahip kişiler için oval güneş gözlükleri mükemmel birer alternatif oluyor. Vogue damla gözlük modelleri, renkli cam alternatifleriyle eğlenceli ve dinamik tarzdan hoşlanan kadın ve erkeklere hitap ediyor. Daha küçük yüzlerde ise ince metalik çerçevelere sahip modeller  mükemmel görünüyor. Vogue geniş gözlük koleksiyonunda, pek çok ihtiyaca ve tarza yönelik modeller sunuyor. Vogue güneş gözlük fiyatları, kampanya ve sezonlara göre değişebiliyor. Siz de hemen şimdi en sevdiğiniz Vogue gözlükleri uygun fiyat ve cazip avantajlarla satın alabilmek için Trendyol'a göz atın!