"

Wahl

" araması için 92 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Wahl

Wahl, ağırlıklı olarak traş makineleri üreterek erkeklerin daha bakımlı ve güzel görünebilmelerini sağlayan markalardan biri olarak dikkat çeker. Birbirinden farklı tipe ve kullanım özelliğine sahip traş makinelerinin olması, markayı daha bilinir kılan önemli bir detaydır. Markanın asırlık tarihi olması, geçmişinden bugüne aldığı yol ile daha anlamlı bir izlenim oluşturur. Dünyanın dört bir yanındaki berberlerin tercih ettiği bir marka olan Wahl, erkekler tarafından da severek kullanılan bir üründür.

Wahl traş makineleri ile sakallarınıza, saçınıza ya da burun ve kulak kıllarınıza bakım uygulayabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi cihazı daha uzun ömürlü kılar. Pilli traş makinelerini pillerini yenileyerek kulllanabilir, eğer şarjlı traş makinesi tercih etmek isterseniz şarjını doldurarak yüzünüze ve saçınıza gerekli bakımları yapabilirsiniz. Ürün, aynı zamanda kullanım kolaylığı açısından da büyük rahatlık sağlar. Standart düğmelerinin ve küçük aparatlarının dışında hiçbir karışık özelliği olmayan Wahl traş makineleri kolay kullanılabilir cihazlardır. Kutusunun içinde yer alan kullanma kılavuzları da kafanızın karıştığı yerde bilgi alabileceğiniz kaynaklardan biridir.

Wahl Markası Hakkında

Yüzyıldan fazla bir tarihi olan Wahl markası, 4 Ekim 1919 yılında Illinois Üniversitesi'nde mühendislik öğrencisi olan Loe Wahl tarafından kurulmuştur. Elektrikli saç kesme makineleri üzerinde deneyler yapmaya başlayan Wahl, yeni geliştirdiği elektromanyetik saç makinesinin patentini almış ve Wahl Manufacturing Company'de üretimlere başlamıştır. 1920 yıllarının sonuna doğru ABD'nin dört bir yanındaki berberlere binlerce sayıda traş makinesi satmıştır ve ihtiyaçların artmasıyla birlikte seri üretime geçmiştir.

Sonraki yıllarda Wahl Manufacturing Company'nin hisselerinin tamamını alan Leo Wahl, şirketin adını Wahl Clipper Corporation olarak değiştirmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte takip eden yıllarda daha modern traş makineleri üreterek berberlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyele ulaşmış ve dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaya başlamıştır. Kişisel bakım cihazları üretiminde dünya markası haline gelen Wahl, zamanla büyüyerek uluslararası piyasaya adını yazdırmıştır. Şirket, dünyanın çeşitli ülkelerindeki merkezleriyle toplamda 1500'e yakın çalışanı bünyesinde istihdam etmektedir.

Wahl Ürün Çeşitleri

Wahl markasının kişisel bakım konusunda farklı türlerde cihazları bulunur. Wahl traş makinesi, saç kesme ve sakal düzeltme makinesi, seyahat tipi traş makinesi veya seyahat tipi saç kurutma makinesi gibi çeşitler bu ürünlerden sadece bazılarıdır.

Whal makine çeşitleri, kullanım özelliğine göre birbirinden farklı türlere ayrılır. Daha çok Wahl sakal traş makinesi ürünleriyle bilinen marka, erkeklere sakal bakımları için farklı alternatifler sunar. Sadece sakal kesme ve düzeltme işlemi için kullanabileceğiniz makineler olduğu gibi, saç ve sakal düzeltme gibi iki işlevi bir arada sunan Wahl makineleri de vardır. Saç ve sakal bakımının haricinde, kulak burun kıl düzeltici ürünleri de mevcuttur. Kullanım hedefini genişleten marka aynı zamanda evcil hayvanların tüylerini kesebileceğiniz traş makineleri de üretir.

Saç, sakal, kulak burun kıl düzeltici cihazlar, kullanım tipine göre ikiye ayrılır. Evde kullanabileceğiniz ev tipi cihazların yanında, eğer çok sık seyahat ediyorsanız seyahat tipi Wahl 8081 traş makinelerini de kullanabilirsiniz. Özellikle sürekli iş seyahatine çıkıyorsanız, bakımlı olmak için Wahl seyahat tipi traş makineleri kullanabileceğiniz en ideal ürünlerden biri olarak öne çıkar.

Wahl Ürün Fiyatları

Wahl traş makinesi fiyatları, cihazın boyutuna göre farklılıklar gösterebilir. Boyutu büyük olan cihazların fiyatları daha yüksek olurken, küçük cihazların fiyatları daha makul seviyelerde olabilir. Cihazların kullanım özellikleri de fiyatlarında etkin rol oynayabilir. Saç ve sakal düzeltme makineleri ve burun kulak kılı temizleme cihazları arasında kullanım özelliğinden dolayı fiyat farklılıkları olabilir. Trendyol, Wahl marka ürünleri birbirinden uygun fiyatlar ile tüketicilerin beğenisine sunar.