Winkel Winzol Su Geçirmez Sızdırmazlık Sprey Siyah 500 Ml ISKR-WNZLSİYAH

Satıcı : İŞKUR MAKİNA
189 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (2)
Titan Ticaret
9.7
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
niloendustriyel
9.3
merchant-badge-image
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Winkel Winzol Su Geçirmez Sızdırmazlık Sprey Siyah 500 Ml

Geri Bildirim Ver
 • ÜRÜN AÇIKLAMASI
 • Sızıntıları, çatlakları doldurmak ve sızdırmaz hale getirmek için kullanılabilecek, kauçuklaştırılmış koruyucu kaplamadır.
 • Metal, alüminyum, PVC, duvar, asfalt çatı malzemeleri, vinil cephe, fiberglas ve benzeri malzemelerde su geçirmez, esnek bir mühür görevi görür.
 • KULLANIM ŞEKLİ
 • Gres, yağ, kir ve diğer kirleticileri çıkarınız. Kabı şiddetle sallayınız
 • Karıştırma topları, sesli olarak en az bir dakika boyunca hareket etmelidir.
 • Aynı zaman da püskürtme işlemi sırasında birkaç kez sallayınız.
 • Sprey mesafesi: yaklaşık 30cm.
 • En iyi sonuç için yalnızca 0°C'nin üstünde sıcaklık ve bağıl nem oranı % 85'in altında olduğunda geçerlidir. İstenilen kat kalınlığını elde etmek için birkaç ince tabaka püskürtülmesi önerilir.
 • Kullandıktan sonra kutuyu çeviriniz ve valfi boşaltınız.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Hacim 500 ml
Geri Bildirim Ver

Winkel Sızdırmazlık Sprey Seçenekleri Trendyol'da!

Winkel Winzol su geçirmez sızdırmazlık sprey, çeşitli yüzeylerde koruyucu kaplama yapmayı sağlar. Ürün sızıntıları önlemek ve çatlakları doldurmak için kullanıma uygundur. Winkel marka sprey 500 ml ölçülü silindir şişesiyle uzun süreli kullanıma uygundur. Ergonomik tasarımı sayesinde ürünü kullanmak son derece kolaydır. Kapaklı olduğundan spreyi rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Winkel Winzol su geçirmez sızdırmazlık spreyi siyah renktedir. Uygulandığı yerde net ve parlak bir görüntü yaratır. Ürünün etkili yapısı ve kimyasal içeriği nedeniyle kullanım esnasında dikkatli olmanız önerilir. Ciltle temasından kaçınmak gerekir. Ayrıca ürünü iyi havalandırılan yerlerde kullanmanız önemlidir. Eldiven ve maske gibi koruyucu ekipmanlardan destek alarak daha güvenli bir çalışma alanı da yaratabilirsiniz.

 • Renk: Siyah
 • Miktar: 500 ml
 • Kolay kullanım

Winkel Winzol Su Geçirmez Spreyin Özellikleri Nelerdir?

Winkel Winzol Su Geçirmez Spreyin Özellikleri Nelerdir?

Winkel Winzol su geçirmez sızdırmazlık spreyi eskimiş eşyalar üzerinde oluşan çatlakların doldurulması için uygundur. Su geçirmez yapıdaki tasarımıla ürünü sızıntı sorunu yaşanan alanlarda kullanabilirsiniz. Bu kaplama malzemesi 500 ml ölçülüdür. Bir şişe ile birden fazla alanda kaplama ve dolgu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün uygulandığı alanda esnek bir mühür görevi görür. Sıvının çatlaklardan geçmesini engeller. Çatlakları iyi şekilde doldurarak sızıntı oluşumuna karşı korunma sağlar. Eskimiş ve deforme olmuş ürünlerin Winkel Winzol siyah renk 500 ml su geçirmez sızdırmazlık spreyi ile yenilenmesi mümkündür. Ürün siyah renkte olup uygulandığı alanda parlak ve net bir görüntü bırakır. Spreyin ergonomik sıkma başlığı ve koruyucu kapağı ile kullanımı ve saklaması son derece kolaydır.

Winkel Winzol Su Geçirmez Sızdırmazlık Sprey Nasıl Kullanılır?

Winkel Winzol su geçirmez sızdırmazlık spreyi oldukça kolay bir uygulama sistemine sahiptir. Bu üründen destek almak için uygulama yapılacak olan alanın iyi şekilde temizlenmesi önemlidir. Eğer yüzeyde gres, yağ veya kir varsa bunlar spreyin etkisini ve tutuculuğunu azaltır. Alan temizlendikten sonra silindir şişeyi elinize alarak güçlü bir şekilde sallamaya başlamanız gerekir. Kutu içerisindeki karıştırma toplarının şişeden ses gelecek şekilde 1 dakika veya daha uzun süre sallanması gerekir. Bu işlemlerin ardından spreyi yüzeye sıkabilirsiniz. Ürünü ince katmanlar hâlinde birkaç kat olarak uygulayabilirsiniz. Her seferinde şişeyi sallayarak sıkmanız önerilir. Spreyi uygulama alanına yaklaşık 30 cm mesafeden uygulamanız yeterlidir. Dilerseniz Trendyol'da yer alan Winkel Winzol su geçirmez sızdırmazlık sprey yorumlarını inceleyerek kullanıcıların ürünün uygulama biçimi hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsiniz.

Winkel Winzol Su Geçirmez Sızdırmazlık Sprey Nerelerde Kullanılır?

Winkel Winzol su geçirmez sızdırmazlık spreyinin oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Sıvı geçirgenliği olan ürünlerin suya dayanıklı bir yapı kazanması için bu üründen faydalanabilirsiniz. Karton, metal, alüminyum, PVC gibi pek çok farklı özelliklere sahip yüzeyde bu spreyden destek almak mümkündür. Ayrıca eskiyen eşyaların yenilenmesi ve güçlendirilmesi için Winkel kaplama ürününü tercih edebilirsiniz. Çatı malzemeleri, vinil cephe gibi zaman içerisinde bakımının yapılması gereken alanlarda bu sprey memnun edici sonuçlar doğurur. Zorlu yüzeylerde bile birden fazla kat uygulama yapılarak istenen dayanıklı yapı elde edilebilir. 500 ml'lik ürünün farklı zamanlarda tekrar tekrar kullanılması mümkündür. Ürünü saklamak için kutuyu ters çevirmeniz ve valfi boşaltmanız gerekir. Bu işlemlerden sonra kaplama malzemesini yapısında ve işlevselliğinde bir bozulma olmadan koruyabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ihtiyaçlarınıza göre farklı yüzeylerde kullanmaya devam edebilirsiniz. Winkel Winzol siyah 500 ml su geçirmez sızdırmazlık spreyini Trendyol güvencesiyle hızla satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.