Woolite

Woolite, özel formülü sayesinde çamaşırlarınızı nazikçe temizliyor ve çamaşırlarınızın ilk günkü görünümünü çok daha uzun süre korumasına yardım ediyor. Ağartıcı ve enzim gibi sert kimyasallar içermeyen formülü, yün ve ipek gibi hassas kumaşlarınızı bile zarar vermeden temizlemeyi başarıyor. Dünya çapında en fazla tercih edilen deterjan markaları arasında yer alan Woolite, insanların sevdikleri kıyafetlerini çok daha uzun süre kullanabilmelerine imkan tanıyor. 

Köklü Woolite Tarihi

Woolite, American Home Products / Wyeth'in bir markası olarak olarak uzun yıllar hizmet verdikten sonra 1990 yılında İngiliz kökenli çok uluslu bir şirket olan Reckitt Benckiser tarafından satın alındı. Sıvı çamaşır deterjanı Woolite, 50 yılı aşan tecrübesi sayesinde yıkama hasarlarını en aza indirmeyi başarıyor. Sert kimyasallardan arındırılmış özel formülü, neredeyse tüm kumaş tiplerini kusursuz bir şekilde temizlemesini sağlıyor.

Woolite Deterjan Çeşitleri

Woolite deterjan çeşitleri, suda kolayca çözülmesi ve çamaşırda kalıntı bırakmaması sebebiyle özellikle sıvı deterjan olarak formüle ediliyor. Suda kolayca çözünen ve kumaş dokusuna mükemmel şekilde nüfus eden Woolite sıvı deterjan, lekeleri kumaşa zarar vermeden çıkarıyor. İnatçı lekeler söz konusu olduğunda hassas leke çıkarıcı ürünlerle beraber kullanılabilen deterjan, sert kimyasallardan arındırılmış formülü sayesinde hassas cilde sahip kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebiliyor. 

Çamaşırların ilk günkü görünümlerini uzun süre korumaları için hazırlanan Woolite, renkliler ve koyu renklilerde için özel olarak hazırlanan iki farklı ürünüyle kullanıcılarının yanında oluyor. Woolite Canlı Renkler ve Woolite Siyah, özel temizliğe ihtiyaç duymayan tüm çamaşırlarınızda kullanabileceğiniz hassas temizlik sunan deterjan çeşitleri olarak öne çıkıyor. 

Woolite Deterjan Çeşitleri Nasıl Kullanılmalı?

Woolite sıvı deterjanları kullanmadan evvel, çamaşırlarınızın yıkama talimatlarına göz atmanız öneriliyor. Woolite ürünleri, ipek ve yün gibi narin kumaşlar da dahil olmak üzere tüm kumaş tiplerinde kullanılacak şekilde formüle edilseler de bazı kıyafetler kuru temizleme gibi özel temizlik işlemlerine ihtiyaç duyabiliyor. 

Woolite, çamaşırlarınızın ilk günkü görünümünü uzun süre muhafaza edebilmek için kumaş dokuları kadar renklerine de özen gösteriyor. Woolite Canlı Renkler, açık ve canlı renklerdeki çamaşırları yıkamanız için iyi bir alternatif oluyor. Woolite Siyah ise, siyahın yanı sıra füme, lacivert ve patlıcan moru gibi koyu renkteki çamaşırların yıkama sırasında solmamaları için tercih edilebiliyor. 

Woolite çamaşır deterjanlarında ağartıcı hiçbir madde kullanılmıyor. Beyaz çamaşırlar için Woolite Canlı Renkler tercih edilebiliyor. 

Woolite Yıkama Hasarlarını Onarabiliyor mu?

Woolite ürünleri, yıkama esnasında oluşabilecek hasarları en aza indirebilmek için tercih edilebilecek hassas deterjan çeşitleri arasında bulunuyor. Çamaşır etiketlerinde yer alan yıkama talimatlarına uyuldukları taktirde Woolite sıvı deterjan çeşitleri kumaşın rengine, dokusuna ve formuna zarar vermeden çamaşırları nazikçe temizliyor. Fakat daha evvelden oluşan çekme, yıpranma ve solma gibi yıkama hasarlarını Woolite ürünleri onaramıyor. Bu nedenle, ilk günden itibaren çamaşırlarınızı Woolite ürünleriyle yıkamanız öneriliyor. 

Woolite Çevre Dostu mu?

Woolite, sert kimyasallar barındırmayan özel formülü sayesinde üretim ve kullanım esnasında doğaya en az zarar veren deterjan çeşitlerini sunuyor. Carbon 20 programının bir üyesi olan Reckitt Benckiser, Woolite deterjan çeşitlerinin üretim ve kullanım esnasındaki karbon ayakizini 2020 yılına kadar %20 azaltmayı planlıyor. 

Woolite Fiyatları

Woolite, hassas temizlik sunan çamaşır deterjanları arasından avantajlı fiyatlarıyla sıyrılıyor. Hoş kokusu sayesinde kullanım keyfini artıran deterjan çeşitleri, uzun ömürlü kıyafetlere dolabında yer vermek isteyen kullanıcıların tercih edebilecekleri pratik bir deterjan alternatifi oluyor. 

Yılın 365 günü avantajlı kampanya ve fırsatlarla yanınızda olan Trendyol, çamaşırlarınıza özen gösteren Woolite ürünlerine sahip olmanın en pratik yolunu sunuyor. 

Yukarı Çık