"

Würth Dizel Enjektör Temizleyici

" araması için 1173 sonuç listeleniyor

Würth Dizel Enjektör Temizleyici Modelleriyle Temiz Enjektör

Dizel motor sistemlerinde yer alan enjektörlerde zaman içinde tortulanma meydana gelir. Tortulanma dışında ise dizel motorun boğulmasına sebebiyet verebilecek yabancı maddeler enjektör sistemlerini tıkar. Bu iki durum sonucunda, aracın motoru zarar görürken aynı zamanda da yakıt artışına neden olur. Böyle problemler yaşamamak için Würth markasının geliştirmiş olduğu dizel enjektör temizleyici kullanmak motorun iyileşmesini sağladığı gibi yakıt performansını da bir üst seviyeye taşır.

Würth Dizel Enjektör Temizleyici

Würth Dizel Enjektör Temizleyici

Dizel araçlarda motor kaynaklı veya enjektör kaynaklı arızalanmaların yaşanmaması adına Würth dizel enjektör temizleyici 2000 kilometre aralıklarla kullanılmalıdır. Aracın yakıt deposu 30 - 50 litre arasında ise 300 ml ürün yeterli olurken, 200 litrelik bir deposu var ise 1000 ml ürün yeterli olur. Dizel enjektör temizleyici sadece enjektör temizlemek ve motoru korumakla kalmaz, egzoz emisyonunu da ayarlar.

Würth Dizel Enjektör Temizleyici Faydaları

Würth Dizel Enjektör Temizleyici Faydaları

Dizel araçlarda yer alan enjektörler, benzinli araçlardaki enjektörlere göre farklılık gösterir. Bu yüzden bakımlarının son derece düzenli ve özenli yapılması gerekir. Würt dizel enjektör temizleyici sayesinde bu bakımlar yapılana kadar aracın motoru ve enjektörleri yıpranmamış olur. Dizel motorlarda bulunan hareketli parçaların dayanıklılığını arttıran enjektör temizleyici, araçların performanslarını korumasına yardımcı olur. Yüzey aşınması problemini de en aza indiren bu ürün, enjektör sisteminin devre dışı kalmasını da engeller. Würth dizel enjektör temizleyici 300 ml boyutundaki ürün, araçların maksimum faydayı görebilmesi için oldukça yeterlidir. Temizleyici hem yanma odasında hem de yakıt tankında koruma yaratır ve bu özelliği ile dizel motorun oldukça geniş bir alanına etki eder. Ürünün yanma odasında yarattığı koruma nedeniyle, yakıt tankındaki yabancı maddelerin kalması da engellenmiş olur. Würt dizel enjektör temizleyici kullanılan mazota akışkanlık sağlar. Bu sağladığı akışkanlık ile her mevsim kullanıma uygun hale gelir. Yaz ayları ve kış aylarında rahatlıkla kullanılır. Ürünün sağladığı bir diğer yarar ise ateşleme sistemine olumlu anlamda etkilemesidir. Ateşleme sisteminin çalışmasını düzenli bir şekle getiren ürün, sistemde bulunan hidrokarbon oranını normal seviyeye çıkartır. Egzoz emisyonu araçlar için oldukça önemli bir konudur ve Würth dizel enjektör temizleyici bu konuda da araçlara fayda sağlar. Yakıt kullanıldıktan sonra egzoz gazında oluşan emisyonu kontrol altına alan ürün, performans ve yakıt tasarrufu anlamında kullanıcıların her zaman yanındadır. Bütün bunların yanı sıra bu özelliği ile gaz salınımı azaltarak doğaya da olumlu anlamda katkı sağlanmasına yardımcı olur.

Würth Dizel Enjektör Temizleyici Fiyat

Würth Dizel Enjektör Temizleyici Fiyat

Würth dizel enjektör temizleyici fiyatları değişkenlik gösterse de ürünün sağladığı fayda her zaman maksimum seviyededir. Würth dizel enjektör temizleyici kullananlar yaptığı yorumlarda ürünün fiyat performans açısından üst kalite bir deneyim sağladığından bahsederler. Dizel araçların en önemli parçası olan motor ve ona bağlı parçalarına uygun fiyata koruma sağlamak, ömürlerini uzatmak kullanıcıların yüzlerini güldürür. Würth dizel yakıt sistemi ve enjektör temizleyici ürünlerine Trendyol aracılığı ile avantajlı ve uygun fiyata her zaman sahip olabilirsiniz. Trendyol’da yer alan Würth 2'li dizel enjektör temizleyici seti ile fiyatı daha da uygun hale getirilebilir. Her 2000 kilometrede bir kullanımının uygun olacağı tavsiye edilen ürün için 2’li set almak uygun olur. Ancak aracını çok fazla kullanmayan, yıl içinde çok kilometre yapmayan kullanıcılar için de tek olarak satılan ürünlerin fiyatları yine oldukça uygundur. Trendyol her üründe kullanıcıların avantajlı ve uygun fiyatlara ürünlere sahip olmasını düşündüğü gibi, bu üründe de sunduğu geniş satıcı yelpazesi ve fiyatlarla kullanıcıların her zaman yanındadır.