"

Xerox

" araması için 586 sonuç listeleniyor

Xerox

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan Xerox, yazıcı, fotokopi cihazı ve tarayıcı üzerine geliştirdiği baskı teknolojileri ile tanınıyor. Özellikle ofis ortamlarında sıkça kullanılan teknolojik ürünler geliştiren şirket kağıt ve toner alanlarında da birçok ürün geliştiriyor. Kolay, hızlı ve sorunsuz baskı teknolojilerinin yanında geliştirdiği özel yazılımlarla baskı ihtiyaçlarınız için pratik ve profesyonel çözümler sunuyor. Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde AR-GE laboratuvarları kuran Xerox, verimli ve inovatif ürün tasarımlarıyla çeşitli ürün modelleri geliştirerek etkileyici bir kullanım deneyimi sağlıyor. Global yapısı ve yenilikçi tasarımlarıyla dünyanın hemen her yerinde tercih edilen bir marka olan Xerox, Türkiye’de de alanında öne çıkan markalar arasında yer alıyor.

Xerox Tarihi

Xerox, ilk olarak The Haloid Company adıyla 1906 yılında fotoğraf kağıdı ve ekipmanı üreten bir şirket olarak kuruluyor. Chester Carlson tarafından geliştirilen Xerografi makinesinin patentini alarak fotokopi makinesi üretmeye başlayan şirket daha sonra adını Haloid Xerox olarak değiştiriyor. 1959 yılında yine Chester Carlson tarafından geliştirilen Xerox 914 fotokopi makinasının piyasaya sürülmesiyle tanınmaya başlayan şirket birçok firmayla ortaklık anlaşması imzalıyor. 1960 yılında New York’ta fotokopi tekniği araştırma merkezi olan Wilson Araştırma ve Teknoloji Merkezini açıyor. Adını 1961 yılında Xerox Corporation olarak tekrar değiştiriyor. Joseph Wilson’ın geçmişten gelen öncü ve yenilikçi vizyonu ile bugün de büyümeye devam eden Xerox, dünya pazarında önemli bir konumda yer alıyor.

Xerox Ürün Çeşitleri

Yazıcı, fotokopi makinesi ve tarayıcı özellikli birçok Xerox yazıcı modeli kolay kurulan yapısı ve anlaşılır menüsü sayesinde hızlı ve sorunsuz bir kullanım alanı sunuyor. Bununla birlikte dijital baskı sistemleri, yazılım programları, kağıt ve toner üretimi de yapan Xerox, her türlü baskı ihtiyaçlarınız için pratik ve profesyonel çözümler sunuyor. İleri teknoloji özellikleriyle düşük maliyetli baskı sunan renkli ve siyah Xerox yazıcı modelleri tasarruf yapmak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal bir seçenek olarak yer alıyor. Gelişmiş tarama özelliklerine sahip olan birçok Xerox yazıcı modelleri ile USB bellek üzerinden baskı alınabiliyor, e-postaya, klasöre ve ağa tarama yapılabiliyor. Ayrıca baskı kalitesini iyi bir şekilde yansıtmak için üretilen Xerox ofis kağıtları, yazıcıların performansını destekleyerek etkileyici bir deneyim sunuyor. Özellikle ofis çalışanlarının iş verimliliklerini artırmayı ve çalışanlara hız ve zaman kazandırmayı hedefleyen çok fonksiyonlu birçok ürün modeli iş süreçlerini kesintiye uğratmadan uzun süren bir kullanım imkanı sağlıyor.

Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcılar

Siyah beyaz ve renkli Xerox lazer yazıcılar mobil baskı ve üst düzey bağlantı güvenliği sunan yenilikçi özellikleri ile etkileyici bir performans sunuyor. Yüksek yazdırma hızının yanında tam dolu bir tonerle normal yazıcı kartuşlarına göre çok daha fazla sayıda çıktı alabilme olanağı sağlıyor. Kablosuz bağlantı ve yüksek baskı kalitesine sahip olan Xerox lazer yazıcı modelleri ayrıca sessiz çalışma özelliği sunuyor. Çift taraflı baskı yapabilme, fotokopi çekebilme, faks gönderip alabilme ve farklı boyutlarda çıktı sağlayabilme gibi fonksiyonları da beraberinde getiren lazer yazıcılar tasarruflu yapısıyla kullanıcılar için ideal bir alternatif oluşturuyor.

Xerox Yazıcı Fiyatları

Xerox yazıcı modelleri baskı kalitesi, kapasitesi, donanım ve boyut özellikleri gibi çeşitli fonksiyonlar doğrultusunda kullanıcılar için birçok alternatif fiyat seçeneği sunuyor. Standart baskı kalitesi ile çıktı almak istiyorsanız fiyatları diğer yazıcılara göre çok daha uygun olan mürekkep püskürtmeli modeller, kullanıcılar için oldukça uygun bir tercih oluşturuyor. Eğer yüksek baskı kalitesine sahip, hızlı bir makineye ihtiyacınız varsa daha yüksek fiyat seçeneği ile lazer yazıcı modelleri, fiyat-performans açısından işlevsel bir kullanım alanı sağlıyor. 

Trendyol, uygun fiyat avantajlarıyla birçok Xerox yazıcı modelini sizler için sunuyor.

Yukarı Çık