Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı

Inface Yüz Temizleme Cihazı ile Derin Katmanlara Ulaşmak Çok Kolay

Xiaomi telefondan su arıtma cihazına, kameraya üretim skalasını genişletmişken kişisel bakım ürünlerinde de kalitesiyle kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Üstelik piyasaya sürdüğü her üründe olduğu gibi yine uygun fiyat politikasını devam ettiriyor. Minimalist şık tasarımıyla Xiaomi 5 kademeli yüz temizleme cihazı, ultrason teknolojisine sahip bir cihazdır. Ultrason teknolojisi sayesinde deri altı dokuya rahatlıkla ulaşır ve enerjisini yalnızca uygulanan bölgeye odaklar. Titreşim etkisiyle de daha derinlemesine ve etkili bir temizlik imkânı sunar. Cildin derin katmanlarına ulaştığı için profesyonel bir cilt temizliği deneyimi yaşayacaksınız. Günlük hayatta cildimize yaptığımız makyaj, kullandığımız maske veya krem gibi diğer ürünler sonrasında ne kadar temizlersek temizleyelim kalıntıları yine de kalıyor. Bu durum da cildin nefes almasını engelliyor. Yaşlandırmayı ve yüzün sarkmasını hızlandırdığı gibi yağlı, pütür pütür bir görünümle kişiyi rahatsız ediyor. Yüzümüzün bu sağlıksız görünümü özgüvenimizde azalmaya sebep oluyor. Ciltteki fazla makyajı, kremi, yağları ve sebumu arındırmasıyla bu cihaz sayesinde daha rahat nefes alan, temiz, pürüzsüz bir yüze sahip olacaksınız. Saf cildin hem temiz hem sağlıklı oluşu da erken yaşlanmaya engel olacaktır. Üstelik uzun süreli kullanımla beraber bb krem, fondöten, peeling gibi cilt ürünlerini kullanma ihtiyacınız da hayli azalacaktır. Ürünü makyaj yapmasa da ergenlik döneminde gençler ve günlük yaşamda maruz kaldığımız kirden, yağlı ciltten rahatsız olan kadın ve erkekler de daha sağlıklı bir görünüme kavuşmak için rahatlıkla kullanabilir. Ürünün vermiş olduğu titreşimle kan dolaşımınız hızlanacak. Daha aydınlık ve güzel bir cilde kavuşacaksınız. Cilt bakım rutinlerinde ilk adımı her zaman cilt temizliği oluşturur. Çıplak elle yapılan cilt temizliği oldukça yüzeysel ve yetersiz kalır. Fırça gibi cildin zedelenmesine yol açan cihazları kullanmak yerine cildinizi temizlerken aynı zamanda rahatlatıcı bir masaj deneyimi sunmasıyla cilt bakım cihazlarının hayatlarımızdaki yeri artıyor. Akşam eve geldiğinizde yorgun bir günün ardından rahatlamayı yüzünüzde hücrelerinize kadar hissedeceksiniz. Cilt bakım rutinlerine üşenenlerdenseniz sahip olacağınız ürünle kendinizi cilt bakımına motive de edebilirsiniz. Kullanmaktan keyif aldığınız bir yüz temizleme jeliyle rahatlıkla kullanabilirsiniz. IPX7 seviyesinde su geçirmez güvenlik, yeterince sağlıklı ve emniyetli bir cihaz sunduğu için ürünün su geçirmezliği konusunda bir tedirginlik yaşamanıza da hiç gerek kalmıyor. Bu sayede daha derin temizlik için köpüren formlardaki ürünlerle Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı ile Profesyonel Cilt Bakım Hissiyatı

Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı ile Profesyonel Cilt Bakımı Hissiyatı

Kullandığınız yüz temizleme jelinden veya diğer cilt bakım ürünlerinden tam verim sağlayabilirsiniz. Etkili cilt temizleme ürünleri ile birlikte kullandığınızda yüzünüzün siyah noktalardan arındığını da fark edebilirsiniz. Cilt ürünlerine harcanan miktarları düşününce bu ürünlerden tam etkili bir verim alabilmek maddi açıdan da size kazanç sağlayacaktır. Ürünün kolay taşınabilir bir kutuya sahip olması nedeniyle seyahatlerinizde çantanızda istediğiniz yere götürebilirsiniz. Böylece cilt bakım rutininize evinizde olmasanız da devam edebilirsiniz. Kutusu cihazınızın hijyeni konusunda da avantaj sağlıyor. Ayrıca kutuyu stant olarak da kullanabilirsiniz. Ürünün önerilen kullanım süresi bir dakikadır, bir dakika sonrasında kendiliğinden kapanmasıyla da sizin ayrı bir zaman tutmanıza gerek kalmıyor. Devam etmek isterseniz durduktan sonra yine çalıştırabilirsiniz. Şarj kapasitesini incelediğimizde tam şarj kapasitesinde 1 dakikalık kullanımda 240 kez çalıştırma imkânı verdiğini görüyoruz. Neredeyse 2.5 saat içerisinde ise tam şarj kapasitesine ulaşabilirsiniz. Xiaomi Yüz Temizleme Cihazı şarj kablosu ürünün yanında kutu içerisinde gelmektedir. Kullanım sonrası temizliği de oldukça kolaydır. Musluğun önünde kullanma talimatına göre temizliğini yaptığınızda ürününüzün hasar görmediğinden emin olabilir ve daha sonraki kullanımlarınızı daha sağlığa uygun bir biçimde deneyimleyebilirsiniz. Kutusunun altındaki delik sayesinde fazladan suyu da süzülecek, cihazınız kendi kendine kuruyacaktır. Piyasadaki diğer uygun fiyatlı titreşimli yüz temizleme cihazlarının aksine sadece darbeden ibaret değil, sonik titreşime sahip. Sonik dalgalar çok hızlı titreşen ses dalgalarıdır. Sonik olmayan fırçaların ulaşamadığı kir ve makyaj kalıntılarına ulaşarak derinlemesine temizlik sağlar. Titreşimlerden sorumlu ürün içerisine yerleştirilen küçük motor, dünyaca bilinen meşhur Japon saat firması Seiko tarafından üretilmiştir. Hassas temizleme alanı, genel temizleme alanı ve derin temizleme aşaması olmak üzere ürün kullanıcısına üç aşamalı temizlik ve masaj deneyimi sunuyor. Hassas temizleme modu hafif titreşim frekansı ile cildi tahriş etmeden cilt temizliği yapar. İkinci mod, tüm cilt tipleri için ve hassas ciltler için de uygundur, cilt dostu orta frekans ile cilt temizliği yapar. Üçüncü mod ise yağlı ciltlere uygundur, yüksek frekanslı titreşim ile derinlemesine cilt temizliğini sağlar. Birden fazla yüz temizleme deneyimi sağlarken aynı zamanda her cilt tipi de kendine uygun modu seçtikten sonra ürünü güvenle kullanabilir. Bu sayede hassas ciltlerin kızarıklık sorunu da ortadan kalkmış olur. Ürünü hassas düzeyde kullanırsam yeterince etkili olur mu endişesi de kalmıyor. Xiaomi yüz temizleme aleti şık görünümü ve hacmi küçük 8 x 5.3 x 3.04 cm boyutlu tasarımı ile de kullanıcısını memnun etmeyi başarıyor.

Daha Aydınlık ve Pürüzsüz Bir Cilt

Daha Aydınlık ve Pürüzsüz Bir Cilt

Xiaomi yüz temizleme cihazı kullanımı da oldukça kolay ve herkes tarafından yapılabilir. Yüzünüzü biraz ıslatın, ardından cihazınızı ıslatın. Kendi isteğinize göre seçtiğiniz yüz temizleme ürününü yüzünüze veya direkt cihazın üzerine uygulayın. Cihazın ortasında bulunan tuşa her bastığınızda titreşim seviyesi bir kademe artar. İşin gerisini gönül rahatlığıyla cihazınıza bırakabilirsiniz. Kalın silikonu, narin ve yumuşak sound çift ses dalgası teknoloji ve daha derin temizlik yapabilen esnek fırça kafası ile kendinizi ürünün akışına bırakabilirsiniz. Ürünü yüzünüzde masaj hareketleriyle gezdirin. Cihazınız otomatik olarak durduktan sonra ılık suyla yıkayın. İsterseniz ihtiyaca göre işlem sonrasında nemlendirici de uygulayabilirsiniz. Birkaç aylık kullanımın ardından yüzünüzde yağlanmanın da fark edilebilecek seviyede azaldığını hissedeceksiniz. Ayrıca siyah noktaların fazla bulunduğu özellikle burun bölgesinde gözenekleriniz sıkılaşacak ve siyah noktalarınız azalacak. Geçmiş yıllardan kalma sivilce lekelerine de büyük oranda veda edebilirsiniz. Güzel görünümün yanı sıra maskeye, peelinge, siyah nokta bantlarına harcadığınız miktar zamanla minimuma inecek. Hem kendinize hem bütçenize kalıcı bir iyilik yapmış olacaksınız. Gövde ve 4,5 mm kalınlığındaki silikonlu fırça kılları ise FDA sertifikalıdır. FDA bugün, tüketicilerin korunması amacıyla kanun ve bilimin iyi bir harmanlamasının yapılmasını içeriyor. Yani ürünün hem etkililiği hem de sağlık açısından kullanıcı aleyhine bir zararı olmadığı Amerika’da önemli bir kurum tarafından kanıtlanmıştır. Tıbbi sınıf silikon kılları yüzünüze nazik davranarak çizik sorununu önler. Çift ultrasonik titreşim, diğer fırçalara oranla cildinize daha hassas davranır. Dakikada uyguladığı 2600-4000 darbe ile de kiri, ölü cildi, yağı, makyaj kalıntılarını ve siyah noktaları giderme de oldukça etkilidir. Özellikle hassas ciltler için önemlidir. Ergonomik tasarımı sayesinde burnunuzun kenarlarını ve dudak bölgesini bile tam verimle temizleyebilirsiniz. Üstelik bu kalitedeki bir ürüne bütçenize uygun şekilde sahip olabilirsiniz. Cilt ürünü olunca bilindik markadan alışveriş yapmak sağlığınız için de oldukça elzemdir. Bu konuda dünyaca tanınan marka Xiaomi’ye güvenebilirsiniz. Cihazınızı evinizden bir tıkla Trendyol üzerinden alabilirsiniz.