"

Xigmatek

" araması için 77 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Xigmatek

Xigmatek, kurulduğu günden bugüne dek kullanıcıların dengeli performansın keyfini sürebilmeleri için soğutma teknolojileri üstünde çalışıyor. Düşük enerji tüketimi ve çevre dostu tasarımlar üreten marka, parçalar toplayarak kendi masaüstü bilgisayarını hazırlamak isteyen kullanıcılara hitap eden ürünleriyle öne çıkıyor. Aksesuar ve yardımcı ürünlerle kullanıcılarının hayatına konfor katmayı planlıyor.

Logosunda Saklı Kalite

2005 yılında Almanya'da kurulan Xigmatek, kullanıcılarla bir bütün olduklarını ifade etmek için matematikteki Σ işaretini logosunda kullanıyor. 2006 yılında AR-GE çalışmaları için Tayvan'a bir üs kuran marka, tüketici bilgisayar parçaları alanında yaratıcılık ve müşteri memnuniyetini ön plana alan çalışmalarını, logolarında kullandığı renklerle ifade ediyor. Güveni beyaz, derinliği siyah ve tutkuyu turuncuyla sembolize eden Xigmatek, ürün gamını ve çeşitliliğini her geçen gün genişletiyor. Kullanıcılarına, Xigmatek kalitesini satın aldıklarından emin olmaları için aldıkları Xigmatek ürünlerinin logo tasarımına, logolarında kullanılan renk ve yazı stiline özenle dikkat etmelerini öneriyor. Özellikle soğutma alanında yaptıkları AR-GE yatırımları ve edindikleri deneyimler, kullanıcıların gözü kapalı tercih edebilecekleri ürünlere imza atmalarını sağlıyor.

Xigmatek Ürün Gamı

Soğutma sistem ve parçalarıyla yola çıkan Xigmatek, masaüstü bilgisayar kullanıcıların aradıkları dengeli performansı sunabilmek adına ürün gamını her geçen gün genişletiyor. Xigmatek kasa modelleri, özellikle performans amaçlı kullanımlarda serinlik, dengeli performans ve güvenliği bir arada sunuyor. Marka; güç kaynağı, çevre birimleri, yardımcı ekipman ve bilgisayar aksesuarlarıyla kullanıcılarının ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler üretiyor. Xigmatek fan çeşitleri, yoğun performans gereken durumlardan kasa içerisindeki hava sirkülasyonunu düzenleyecek, işlemci ve ekran kartı gibi ana parçaların soğuk kalmasına yardımcı olacak detaylar içeriyor. Isınan havayı hızlıca dışarı atacak şekilde dizayn edilen Xigmatek kasa modelleri ve enerji tüketimini en aza indirirken performansı en üst seviyeye çıkaran fan ve soğutma sistemlerinin yanı sıra gün kaynakları, çevresel birimler ve soğutucu sistemler barındıran laptop çantası gibi aksesuarlarla kullanıcılarına ulaşıyor.

Xigmatek Yenilikçi Tasarımları

Xigmatek, Almanya'da bulunan ana ekibinin yanı sıra Tayvan'da yirminin üstünde mühendisin çalıştığı AR-GE merkeziyle, termal ve soğutma teknolojileri üstüne çalışmalar yapıyor. Aktif bilgisayar kullanıcılarının performans ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışan marka, çevre dostu üretim politikaları ve kalite standartlarına olan bağlılığı nedeniyle özellikle tercih ediliyor. Çalışanların özgün fikir ve tasarımlarını destekleyen Xigmatek, daha az yer kaplayan fan destekli mini kasa sistemlerinden gelişmiş oyuncu kasalarına kadar farklı özellikte ürünler ortaya koyuyor. Çıkardıkları her ürün, düşük enerji tüketimine kıyasla maksimum verimlilik sunacak şekilde testlerden geçiriliyor. Kaliteli ve kullanışlı ürün alternatifleriyle her geçen gün sadık müşteri kitlesine yeni müşteriler katmayı başarıyor.

Xigmatek'in Sadeleştirilmiş Tasarımları

Xigmatek, tasarımlarında sadeliği ön plana alarak kullanıcıların herhangi bir profesyonel desteğe ihtiyaç duymadan montaj ve ürün temel bakımını gerçekleştirebilmelerini amaçlıyor. Ürünlerin yanında gelen ayrıntılı kullanım kılavuzu, kullanıcıların yönergeleri takip ederek en doğru şekilde parçaları ilgili yerlere konumlandırmalarına yardım ediyor. Marka, kasalarının bakımlarını yapabilmeleri için termal macun gibi ürünler geliştiriyor. Kullanıcıların, pahalı ve önemli parçaları ekstra koruma altına alabilmeleri için koruyucu aksesuarlar tasarlıyor. Ekstra soğutmaya ihtiyaç duyan dizüstü bilgisayarlar, Xigmatek'in yirmi yılı aşan soğutma sistemleri deneyiminden faydalanabiliyor. Yoğun soğutma sunan notebook soğutucularının yanı sıra soğutma sistemiyle entegre dizüstü bilgisayar çantaları ve diğer aksesuarlar, yüksek performans ve uzun ömürlü kullanımı bir araya getiriyor.

Xigmatek kasa, güç kaynağı, fan, soğutma sistemleri ve diğer aksesuarlarına en uygun fiyatlara sahip olabilmenin yolu Trendyol'dan geçiyor. Yeni bir kasa sahibi olmak ya da yeni dizüstü bilgisayarınız için koruyuculuğu yüksek soğutucu sistemli bir çanta aramak için Trendyol'u ziyaret etmek yeterli oluyor.