"

Yan Sehpa

" araması için 3404 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Yan Sehpa

çeşitlerinden biri olan yan sehpalar, kullanışlı tasarımı ile rahat ve konforlu yaşam alanları oluşturmak için kullanılır. Misafirleri ağırlarken servis masası olarak veya koltuk kenarında çeşitli eşyaları üzerine koymak için kullanılan yan sehpalar, ev içinde farklı kullanımlara cevap verir ve dekorasyonu tamamlayan kilit parçalardan biri olur.

Kullanışlı ve Modern Tekli Yan Sehpalar

Salon ve oturma odası için tasarlanan yan sehpa modelleri arasında yer alan tekli sehpalar, popüler bir kullanıma sahiptir. Koltuk kenarında, berjer koltuk yanında veya iki tekli koltuk arasında kullanıma uygun olan tekli sehpalar, tasarım açısından oldukça farklı modellere sahiptir. Kare, daire gibi çeşitli geometrik şekillere sahip olan sehpalar, özellikle ayak tasarımı ile değişir. Ahşap ayaklı veya metal ayaklı ürünler arasında evinizin dekoruna uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Ahşap ayaklı sehpalar arasında renkli ayak kısımlarına sahip olan ürünleri Vivense yan sehpa modelleri arasında bulabilirsiniz. Ağaç dokulu ahşap sehpa çeşitlerinde ise hem klasik ortamlarda hem de modern salonlarda kullanılabilecek ürünlere erişmek mümkün. Modern tasarımı ile son yılların en gözde sehpa modellerinden olan metal ayaklı tekli yan sehpa çeşitleri minimal görünümleri ile esnek bir kullanım sunar ve ahşap veya mermer görünümlü üst dokusu ile farklı kullanıcıların ilgisini çeker. Ferforje sehpalar arasında ise gümüş veya siyah renk seçenekleri ile farklı modeller yer alır.

Fonksiyonel Yan Sehpalar

Yan sehpa çeşitleri arasında en popüler ürünlerden biri koltuk kenarına uygun tasarlanan fonksiyonel C sehpa modelleri olur. Ayak kısmı koltuk altına girecek şekilde tasarlanan ürünlerin üst kısmı koltuk kenarına gelebilecek şekilde tasarlandığı için oldukça esnek bir kullanım sunar. Kahve içerken, yemek yerken veya çalışırken üzerine eşyalarınızı koyabileceğiniz koltuk yan sehpa modelleri, çevrilerek yatay pozisyonda da kullanılabilme niteliği ile oldukça işlevseldir. Modeline göre tekerlekli veya tekerleksiz tasarıma sahip olan ürünler arasında yan kısımda raf dizaynına sahip ürünlere erişmek mümkündür. Dikey ve yatay pozisyonda kullanımı mümkün olan raflı sehpalar içinde ahşap tonları ve beyaz dışında renkli tasarıma sahip ürünler de yer alır.

Set Yan Sehpalar

Yan sehpa modelleri arasında ikili ve üçlü set halinde satılan ürünler de yer alır. İkili sehpalar modern bir tasarıma sahip olan siyah metal ayakları ile dikkat çeker. İç içe yerleştirilerek kullanılan ürünler, az yer kaplayarak işlevsel bir kullanım sunar. Üçlü yan sehpa setleri ise kare veya yuvarlak sehpalar olarak bulunabilir. Değişen ölçüleri ve uzun ayak tasarımları ile büyükten küçüğe doğru alt alta sıralanan ürünler, modern görünümleri ile her eve yakışır. Özellikle üst üste yerleştirilen üçlü sehpalar, tepsi dizaynı ile öne çıkar ve servis masası olarak kullanılabilmesi nedeniyle çok tercih edilir.

Koltuk Sehpası Modelleri

En yeni yan sehpa modellerinden biri olan koltuk sehpası veya diğer bir adıyla kolçak tepsisi çeşitleri, yan sehpa kategorisinde yerini alır. Markasına göre masif ahşaptan üretilen ve kolayca katlanıp taşınabilen ürünler, koltuk kenarlarına bardak gibi eşyaları koymak için kullanılır. Sabit durarak eşyaların devrilmesini önleyen sehpalar birçok farklı modelde bulunabilir. Ahşabın farklı tonlarında olan sehpalar beyaz meşeden koyu kestaneye kadar birçok renk seçeneği ile alıcıya sunulur. Tek renk koltuk sehpalarının yanında baskılı ürünlere erişmek de mümkündür. Özellikle çiçek baskılı ürünler, renkli tasarımları ile evine hareketli bir görünüm kazandırmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Farklı koltuk modelleriyle kullanabileceğiniz bu sehpalara ve yüzlerce yan sehpa modeline Trendyol’un cazip fiyatları ile erişebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir